Body ile fitnessın farkları nelerdir?

Body ile fitnessın farkları nelerdir?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım fitness belirli bir şiddette ve belirli bir sıklıkta uygulanan fiziksel aktiviteleri içermektedir, fitness'ın temel prensiplerinin en başında yaşam standartlarının iyileştirilmesi gelir. Gün içerisinde daha dinamik, enerjik, yorulmayan, dayanıklılık gibi özelliklerin geliştirilmesine dayanan ve kişilere özel olarak dizayn edilen fiziksel aktiviteleri içerir. Yürüyüş yapmak, bisiklete binmek, yüzmek, basketbol oynamak, kürek çekmek vb fiziksel aktiviteler.

Body Buildinte ise temel prensipleri kas geliştirmeye yönelik kademeli direnç egzersizlerini içerir. Vücut geliştirme sporu ile ilgilenen kişilerin programları, daha iyi bir kas kütlesine sahip olmak, daha hacimli kaslara ulaşmak ve en iyi olduğu zamanda yarışmalara katılmak üzere tasarlanmaktadır. Yani vücudunu geliştirip kas kütlesini arttırmak daha iyi bir görüşüne sahip olmak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Body'ciler daha agir calisiyo sanirim agirliklari ve setleri daha fazla. ben fitness yapiyorum ama asiri kasli oliyim gibi bir olayim yok sanirim o yuzden agirliklarim daha hafif. onlar biraz daha zorluyo kaslarini

0|0
    0|0
  • ben fitness yapıyorum ama farkı bilmem.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Body Building, Fitness'ın ağırlaştırılmış halidir..

Salona ilk yazıldığında, ilk 7-8 ay yaptığın şey Fitness'dır mesela..
    Fakat, farkında olmazsın..

0|0
    0|0
  • Bu islerle ilgilenen bir arkadasim "Body agirlik kaldirmadir genelde, fitness ise kendi agirligini kaldirmaktir" demisti. Yani barfiks ve sinav gibi kendi agirliginla calistigin hareketler fitness oluyor.

0|0
    0|0
  • body büyümeyi amaçlarken fitnes düzgün sıkı bir vücudu amaçlar çalışma prensipleri ile birbirinden ayrılırlar

0|0
    0|0
  • Fitness , body building in cocugu

0|0
    0|0
  • Aynı diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Kizlar icin yapiyosan fitness :) yok ben hemsinslerim baksin vaay desin diyosan body.

0|0
    0|0
Yükleniyor...