Takımınıza ne kadar değer veriyorsunuz?

Mesela ben fanatik bir "ALTAY"lıyım ve ona kimseye vermediğim değeri veriyorum. Peki siz takımınıza ne kadar değer veriyorsunuz?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• yükselki kararsın ay bende altaylıyım ama fanatik değil :D

0|1
    0|0
    • Yüksel ki sen kararsın ay. O böyledir. Ama neyse. "ALTAY"lı olmak kutsal bir şeydir ve "ALTAY"lılık herkese nasip olacak bir şey değildir. :)

• dersteyim şu an idare et kaçak giriyom eksik yazmışım, bencede öle.

• Tamam peki. İyi dersler öyleyse. :)

Kızlar Ne Diyor 2

• GÖZTEPE :) Sensiz geçen günleri , saymadım hiç ömürden..

0|0
    0|0
  • Holiganlık kadar olmasada..

1|0
    0|1
    • Holigan aptal zihniyetlerin çıkardığı bir terimdir. Holiganlık yoktur. Polisler zorla biber gazı sıkmasa, bizi maç içinde tahrik eden olmasa, kavga olmaz. Anlatabildim mi? Biz arma aşkıyla yanıp tutuşuyoruz ama insanlar buna holiganlık diyor.

• Dostum ben 10kolik taraftarına bir şey demiyorum bu hoş'geldiniz diyenler onlardı ama sizin diğer taraftar gruplarınızdan bazıları küfür falan edince olanlar oldu. Anlatabildim mi?

Erkekler Ne Diyor 8

• Beşiktaşsız hayat cehennem gibi

0|0
    1|0
  • tutuyoruz o kadar ne değer vermesi :)

0|0
    0|1
    • Sanırım arma aşkını bilmiyorsun. Tutmak yetmez içeride dışarıda her yerde destek vermen gerekir. Gerekirse savaşıp, kavgalara gireceksin ve takımın için her şeyi yapacaksın.

• yok estağfurullah saygıyı zorunluk kılacak bir büyüklüğüm yok lakin lafla kavga olmaz prensibim odur mesela benim takımıma dünya küfür etseler sinirlenmem çünkü küfür etmesi onun basitliğini gösterir tanıdığım birine hakaret içeren bir söz kullanmasıyla aynı durum saymam ben

• Ya bilmiyorum mesela ben takımımı çok sevdiğim için böyle düşünüyor olabilirim. Tabii ki tanıdığım birisine laf edilse, mesela ailemden birine, o laf edenin dünyasını başına yıkarım.

• Takımlarıma paha biçilemez

0|0
    0|0
  • 2010 mayısında kadıköy boğayı tek başına basan bir adam olarak kimse benden holigan olamaz diyorum.

0|0
    0|0
  • EN BÜYÜK GENÇLERBİRLİĞİİİ .

0|0
    0|0
    • Eyvallah. Sonuçta sizinle ne bir dostluğumuz, ne de bir düşmanlığımız var.

• baya deger veryorm cimbom

0|0
    0|0
  • Her Maça Giderim Kombinem Var. Fenerbahçe

0|0
    1|0
  • allah bir ESES iki gerisinin laylayalayalay :)

0|0
    1|0
    • Gerisinin ne?

• aslında kötuluk bı tarafı yok kardesm ıkımızde anadolu dıyarının guzel takımlarını seven ınsanlarız...trıbundekı 3-5 cocgun gazına gelıpte bestelerle ortam bozuluyor sadce ondan snra yok altay dusman yok eses dusman byle bsy yok kardesım...yasasın sehırını seven anadolu cocukları ! ortak slagon ;)

• O slogan her şeyi anlatıyor zaten. Bizim sizinle düşmanlığımız zaten aramızda olan atışmalarla başladı. Gerçi şimdi fazla kalmadı düşmanlık. Ve şu da bir gerçek ki ikimizde aynı takımlara düşmanız. Aslında Anadolu takımları düşman olmamalı ve el birliğiyle Bizansı yıkmalıdır.

Yükleniyor...