Hoşlandığınız kız, ondan hoşlanan kişiyle konuşup durursa o kız hakkında ne düşünürsünüz?

kısaca anlatıyorum bir kız sizden hoşlanıyor bunu biliyorsunuz ama siz kıza yüz vermiyorsunuz ama aynı zamanda bakıp duruyorsunuz ve kızdan hoşlanan başka biri daha var bu kız ondan hoşlanan kişiyle konuşup dursa o kız hakkında ne düşünürsünüz

Güncellemeler:
ama kız sizin asla ona bakmayacağını düşüyor yani hak verir miydiniz yoksa ben olmadım başkasına gidiyor ne kadar salak falan mı derdiniz yoksa azda olsa kıskanır mıydınız

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• aptal kız derdim benim gibi birini kaçırıyor diye düşünürdüm...

0|0
    0|0
    • soruyu açtım dedim bu soru ne ya ben bunu sormadım ki diye en az 3 defa okudum arkadaşım 3 ay önce sormuşum ya ben de diyorum bu ne :D

• aslında o pek etkilenmiş gibi değil bu durumdan hani hiç kafaya takmamış gibi

• söylemiş yaaa sana rahatlamıştır kafası dha önceden... ama fazla uğraştırmayın çocukları... ondan sonrada özgüvensiz oluveriyorlar..

Erkekler Ne Diyor 17

• kafam karıştı kimin için ne düşüneceğim ki.

0|0
    0|0
  • hiç bir erkek bir kıza karşılıksız bırakmaz büyük ihtimalle tipi bozuk olduğundan umursamıyor olabilir .. :D erkeklerin geneli böle

0|0
    0|0
    • kızın tipinden bahsediyorsan tipim iyi :D

• tavsiyen için teşekküe ederim gerçekten aklımda tutacağım bu dediklerini ve sanırım uygulayacağım birazdüşünme fırsatım oldu ve kendimce bu kararı aldım ben de

• herşey istediğin gbi olsn..

• kıskanırdım sonuçta türk erkeğiyiz ve her erkek kıskanır bence dahasıda var kıza bişey deyip durumu açıklayamasakda diğer erkek arkadaşla müsahit bir yerde zorla karşılaşır gereklii açıklamayı yapar salarızzzz sıkıntı yok :D

0|0
    0|0
    • herkes öyle olmuyor ama yani hiçte korumacı değil benm etrafımdakler

• tınnnnnn

0|0
    0|0
  • eger o kizdan hoslansam onu o erkegin elinden cikarmak icin mujadele verrim ama hoslanmasam derimki birak ondan hoslanan diger adama kalsin

0|0
    0|0
  • abi böyle etnrikalara kıl oluyorum hemen cem yılmaz abim geliyo aklıma aşçı temizlikçiye başçoıcav uşaga uşak şoföre flan .. nedir bu ya :D

0|0
    0|0
    • ben de yazınca dedim ya durum bu kadar karışık mıydı :DD diye aslında en yakın arkadaşımda benden hoşlanandan hoşlanıyor da uff baya karışık cidden yazmadıklarım da var daha

• alıcam o çocuktanda hoşlanan bir kız var ama neyse aklın karışmasın benim bile karıştırı burada yorumların için teşekkür edrm

• aman dikkat etde beynn eror vermesin bu kadar yüklenme :D rica ederm..

• cigerim dağlanır

0|0
    0|0
  • ruhani duygusu bu seçeneklerin hepside düşünülebilinir

0|0
    0|0
  • salaklıgına doyum olmasın kız hoşlanıyor elının tersıyle ıtıyor sonra...

0|0
    0|0
  • yolu açık olsun derim

0|0
    0|0
  • Doğum Gününde Motor Yağı Alırdım :))

0|0
    0|0
  • ben olmadım başkasına gidiyor ne kadar salak

0|0
    0|0
  • kıskanmazdım ben olsaydım

0|0
    0|0
  • yavv gideri var,boş kalmaktan iidir..en azından bi şans versemmi..mundar olmasın .pnenin elinde

0|0
    0|0
  • Yol veririm yeni sulara yelken acarim heheyytt

0|0
    0|0
    • yeni sulara yelken açacak kadar tipin yok ama onuda düşün ve karşındaki kız güzel

• Ne kadar tipsiz de olsan disardaki kizlarla cikma ihtimalin gozu baskasinda olan guzel bi kizla cikma ihtimalinden fazladir. Kiz yatmaya da yaklasmiyosa direk postala zaten ne hayrini gorcem

• vay şıllık beni kıskandırmaya çalışıyo haa görür o

0|0
    0|0
  • bilmem ki herhalde sevmeyi bırakırdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tam tersi durumu kıskanırım aşırı hemde. kavga bile çıkar.

0|0
    0|0
  • allam yareppim taktiklere gel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...