Bir kız gelip size adınızı sorsa...

bir kız gelip size adınızı sorsa kendi için mi yoksa başkası için mi sorduğunu düşünürsünüz

Güncellemeler:
bunu derim onu derim demek yerine soruma cevap vereydiniz iyiydi farzet sordu o an istersen küfür et yani benim sorduğum soru kız geldi sordu size kim için sorduğunu düşünürsün istersen o an cevap bile verme onu sormuyorum ben

0|0
525

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar ergence bir soru. lütfen kusura bakma ama biraz kendinize güvenin. elbette kendisi için sorduğunu düşünmek durumundayız. biz erkeğiz düz mantık calısır bizde.

0|0
    0|0
    • ergence olduğunun farkındayım aslında ben de ergen sayılırım ama ben öyle düşünmem yani arkadaşı için falan sorduğunu düüşünürüm ama böyle düşünen tek benim onu anladım v

• hala ne diyorsun ya guldürdün ;D

• senin yasın kaç ?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• Adımı söylerim , öyle herşeyde negatiflik aramaya gerek yok , belki güzel bir sürprize denk gelmişizdir :) , hayat sürprizlerle dolu..

0|0
    0|0
    • tamam da yani soran kişi kendi merak ettiği için mi soruyor diye düşünürsünüz yoksa bir arkadaşı için falan soruyor heralde mi dersiniz

• gerçekten sevn kız gelipte isim sormaz bunu da unutma dostum ;D

• Napim gelip te öğreten hiç olmadıki :( , sağol aklımda tutucam bunu.

• öylesine sordugunu kimse için sormadığını düşünürüm

bana yavaşamak için kız baya bi uraşmalı yani :D

0|0
    0|0
  • hiçbişe düşünmem yine bi can yakma peşindedirler adınızı sorar ümitlendirirler sonra giderler bidahada bi gelişme yaşanmaz erkeqin canının yandıqıyla kalır durum .d

0|0
    0|0
  • Arkadaşı için de sorabilir.Kendi içinde...

0|0
    0|0
  • bence her ikisi için düşünürüm bir amaç var ama ben yada başkası için olabilir ben yinede kendim için istemiştir derim

0|0
    0|0
  • Hee sorsun.. Senin adın nedir güzelim derim.. Bu fazla gevşek oluyor.. İsminizi bahşeder misiniz.. Olur bu..

0|0
    0|0
  • Kendisi içinde olsa başkası içinde olsa sonuçta adımı merak eden bir kız var.

SDASDASDA diyerekten devam ederim.

0|0
    0|0
  • İkiside mümkün. ama ben soranı süzerim şöööyle bir :))

0|0
    0|0
  • hemen art nıyet neden dusunulur anlamıs degılım...

0|0
    0|0
    • neden öyle dedin ki sorumda art niyet yok yorumlarda da yok

• bir erkek sana ismini sordugunda sen ne dusunuyorsun kendı ıcınmı baskası ıcınmı sordugunumu dusunuyorsun ben ole bıse dusunmuyorum herkes kendı ısını yapsın kendısı sorsun o yuzden soran kısı kendı ıcın sormasa bıle ben onunla ılgılenırım...

• ben başkası için sorduğunu düşünürüm ama çoğu kişi kendi için sormuştur dedi yani bazen karşıdakiyle farklı düşünüyorsun her zaman aynı olmuyor zıtlıklar da oluyor

• sen kimi aradın bacım derim ismimi söylemeden önce

1|0
    0|0
  • kendisi için

0|0
    0|0
  • %90 kendi için sorduğunu düşünürüm zaten başkası için olsa hemen söyler

0|0
    0|0
  • Önce sen söyle derim.

0|0
    0|0
  • neden aramam, söylerim.

0|0
    0|0
  • ikisinide düşünürüm yani böyle bişey olmadı ama :)

0|0
    0|0
  • bilmem hiç sormadılar

0|0
    0|0
    • farzet ki sordular eminim cevap verenlerinde çoğuna soran olmamıştır

• kendi için sorar

0|0
    0|0
  • benle ilgili haın planları olduğunu düşünürüm

0|0
    0|0
  • tipine bakarım , çirkinse başkası için, güzelse kendisi için sorduğunu düşünürüm :)

0|0
    1|0
  • Kendisi için sorduğunu, eski bir tanıdık olduğunu düşünürüm..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 5

• neden sorduğunu direk sorarlar zannımca :D

0|0
    0|0
  • kendisi için sormuş olamaz hemen ifşa olurum diye sormaz. arkadaşı içindir kesinlikle :D bence sormasın direk faceden bulsun :D :D gerek yok öyle klişelere

0|0
    0|0
    • ben arkadaşım için birini adını sordum arkadaş utanga biraz ama yanlış anlaşıldım çocuk bana bakıp duruyor

• e yani erkekler ne bekliyosun ki düz mantık sen sordun diye seni sanmış da olabilir

• valla bana adımı sorsa art niyet aramam sonuçta hemcinsim :)

0|0
    0|0
  • kendısı ıcın sordugunu dusunurler..

0|0
    0|0
  • bu devirde herşey beklenir

0|0
    0|0
    • ne demek ki bu şimdi :D abartmayın isim sormaktan bahsediyorum :D

• kız erkeğe soruyor

• o zaman kesin arkadaşı için die düşünür :)

Yükleniyor...