Külotlu çorap bacaklarınızı sıcak tutuyor mu? Erkeklere de tavsiye ede rmisiniz?

Külotlu çorap bacaklarınızı sıcak tutuyormu?

Eğer sıcak tutuyorsa erkeklere de tavsiye edermisiniz?

İnternette uniseks külotlu çorap gördüm, eğer tavsiye ederseniz satın alacağım. İçlik tayttan daha ince olduğu için daha konforlu olduğunu düşünüyorum. Soru 244257

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• kimse canından kıymetli değil hava çok soğuk bence giymelisin üşüyorsan ... nonoşlukla bi alakesi yok..

0|3
    0|0
    • :) Çok akıllıca yorumlamışsınız durumu teşekkür ederim.

• ben yaz kış giyiyorum.Kışın mikro 70 , mikro 100 , mikro 200 den , yazları ise yaz inceliği , penti yok gibi , fit 15 den gayet iyi.Kalın olanları hem soğuktan koruyor hemde rahat.ince olanları ise sıcakta kot pantalonun yapışmasını engellediği gibi pantalonun kaymasınıda sağlıyor.

• aynen öyle katılıyorum sonunda kadar bende 10 yıldır giyiyorum

Kızlar Ne Diyor 12

• kalın opak çorap sıcak tutuyor ama erkekler giymesin ya

2|2
    0|0
    • Valla hem konforlu hemde sıcak tutuyorsa, kadın ve erkek eşittir giyelim ne olacakki?

• ben yaz kış giyiyorum.Kışın mikro 70 , mikro 100 , mikro 200 den , yazları ise yaz inceliği , penti yok gibi , fit 15 den gayet iyi.Kalın olanları hem soğuktan koruyor hemde rahat.ince olanları ise sıcakta kot pantalonun yapışmasını engellediği gibi pantalonun kaymasınıda sağlıyor.

• maşallah her çeşidini de biliyosun :)

• ben kışın pantolonların içine giyiyorum ve kesinlikle çok sıcak tutuyor :) tavsiye edilir :) ince olduğu için de varlığını belli etmiyor :)

0|3
    0|0
    • Seviyeli cevabınız için teşekkür ederim.

• Çok mantıklı bir yanıt, teşekkürler...

• aynen bende kışın sürekli çorap giyerim :)

• Hemide nasıl sıcak tutuyor tavsiye ederim , ama kaşındırır belki sizi ...

0|0
    0|0
  • Erkekler dar çamaşır giymez. Bizi sıcak tutuyor. Kendin için yünlü içlik alacaksın.

0|0
    0|0
  • içliğini giy üşütme =)

0|1
    0|0
  • Te allah canıyı almasın meraka bak :S

1|1
    0|1
    • Valla, meraktan öte üşümemek için bu soruyu sordum. İçlik denedim çok rahatsız edici bir kıyafet.

• İyi peki madem.

Sende kusura bakma o kadar sapık dolu ki burası bizde şaşırdık artık :S

• :) rica ederim. Çok haklısınız... Sadece burası değil, her alanda sapkın insanlar türedi. Seviyeli olmak meziyet oldu maalesef...

• Havalar sogudu al tabi.

0|2
    0|0
  • görmediğimiz sürece giysinler

1|1
    0|0
  • hemde nasl cok sıcak tutar al bence ..

0|1
    0|0
  • sizin bacaklar kıllı opak giyin :p

0|0
    0|0
    • Opak dediğiniz kalın olanlar sanırım. Benim bahsetttiğimde o zaten incesi sıcak tutarmı?

• vay anasını.. ama bence rahat edemezsin hani sizde extra başka bişiler de varya hani :D

• Valla ekstra bir durum yok emin olabilirsin. Ben evli ve çocuğuda olan sıradan bir erkeğim. Ama yanlış anlayanlar olabilir :))) Çok da önemli değil... Ben kendimden eminim.

• İçlik giy.

0|0
    0|0
    • İçlik denedim ama çok rahatsız edici, kaşındırıyor, pantolonu tutuyor.

• Taytlarda içlik gibi kalınlar, belde potluk yapıyorlar o nedenle ince olmasına rağmen sıcak olduğunu düşündüm külotlu çorabın

• benim kardesime okutsam bunlari bak buyukler bile kendi istegiyle giyiyor sen giymicem diye tutturuyosun :D her sabah annemle benle kavga ediyoruz tutturuyor bi goren olucak diye diyorum kim gorsun pantolon altinda diye yani her sabah şenlik :) ama sonunda bodyide çorabı da giyiyor :) sıcakcık

0|0
    0|0
    • ben 20 yaşındayım 10 yıldır giyiyorum çok kullanışlı oluyor şiddetle tavsiye ederim kardeşinize :)

Erkekler Ne Diyor 9

• tercihim size aynı .hem rahat hemde şık .

link

link

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Kılıf arıyomuş gibi bir halin var...

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar sıcak tutuyor demişler sofular hamamı kadar sıcak tutsa ben yine külotlu çorap falan giymem bozar bizi:)

0|0
    0|0
  • evet bende kilotlu çorap, jartiyer, falan giyiyorum soğuk olunca sıcak tutuyo, südyen takıyorum ak ciğerleri sıcak tutuyo :D sanki içlik soruyon :D

0|0
    0|0
  • Çorapta başlar eteğe kadar gider aman panpa.

1|0
    0|0
    • :)))) Gitmez endişeniz olmasın. Zaten bahsettiğim ince parlak bir külotlu çorap değil amaç soğuktan korunmak

• kardes içlik ne güne duruyor soğuksa daha sıcak tutar emin olur külutlodan :D

0|0
    0|0
    • İçlik denedim ama çok rahatsız edici, kaşındırıyor, pantolonu tutuyor.

• dostum bence o incecik sey seni ısıtmaaz bak sakın deneme sonra birileri falan görür altından kalkmak istesen bile kalkamazsın

• 2 yıldır kıšın pantolonun altından giyiyorum sıcak tutuyor

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...