Bu hastalık nedir ? Hanımefendiler yardımlarınızı bekliyorum...

Kız arkadaşım bir çeşit hastalığa yakalandığını 6 ay içinde hamile kalması gerektiğini 3 hafta boyunca ilaç tedavisi göreceğini bu sürecin sonunda da herşeyin belli olacağını söyledi. Nedir neyin nesidir yardımlarınızı bekliyorum.

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• rahim kanseri olabilir, yumurtalıklarında kist olabilir, erken menopoz olabilir.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• böyle bir hastalık yok, kız arkadaşın seni enayi yerine koyuyor. hamile kalıp seni evliliğe razı etmek için palavra sıkmış

1|0
    2|1
    • OLABİLİR :)

• emin olmadan boyle konusmak hic hos degil bence... ya kız dogru soyluyosa.. cok gunah degil mi bu sekilde suclamak..

• emin olarak konuşuyorum jinekoloji ihtisası aldığım için biliyorum. gebe kalınmayınca bir kist olur bazı yumurta atamayan kadınlarda; ama bu durumda gebe kalmak mümkün değildir iş işten geçmiştir rahim alınır.

• Kist vardır büyük ihtimal hamile kalırsa kaybolacağını söylemiştir doktoru. Kuzenimden biliyorum onun da öyle bir sorunu olmuştu.

0|0
    0|0
  • önce hamile kalıp mı ilaç kullanacak, ilaç kullanıp hamile mi kalacak ? neymiş neyin nesiymiş sahiden... ilginç... hastalığın tam adını yazsaydın da araştırsaydık ! zira, deli saçması gibi geldi.

0|0
    0|1
  • erken menepozda olabilir ama uzun süre ilaç kullanmak lazım..

1|1
    0|0
    • erken menepoz olmuş olsa söz konusu aylarca ilaç kullanması gerektirdiğini söylüyorsun ?

• evet öyle

• teşekkürler

• sevgilinin psikolojik problemleri mi var?

2|1
    0|0
    • ciddi mi gerçekten merak ettim. sana hamile kalması gerektiğini söylüyor da hastalığını neden söylemiyor acaba?

• Rahimde kist varsa bide bakireyse doktorlar böyle tavsiye verebiliyo hamile kalırsa doğumda kendiliğinden oda düşüyo diye bir arkadaşımada söylemiştiler ama seninkinin ne gibi hastalığının olduğunu bilmediğimiz için net bir cevap alamassın burdan ayrıca bu kadar ciddi bir durumda sevgilinle beraber doktora gitmeniz gerekir

0|0
    1|0
    • neyi gerektireceğine sonunda karar vericem . araştırmaya burdan başladım sadece . teşekkürler

• senden çocuk yapmak istiyor ve sana sadece bu kadarmı söyledi detayları öğren ve araştır bence. biz ne desek boş belki gerçekten vardır böyle birşey ama hiç duymadım günahını da almayalım kızın bilip bilmeden ...

arkadaşlarım vardı evli bir çift kızın rahmindeki problemlerden dolayı doktoru uyarmıştı çocuk yapmayı istiyorsanız ertelemeyin ilerde sorun yaşayabilirsin hatta hamileliği bile çok zorlu geçmişti kızcağızın diye ama bu farklı bir durum bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 2|0
    0|0
    • inanmadık ki soru soruyoz dimi balıklama atlamıyoruz olaya . dalga geçmenin anlamı yok

• Kusura bakma dostum bu şekilde sorarsan bu cevabı alırsın eğer gerçekten araştıracak olsaydın buraya değil gider bir doktora sorardın ve ayrıca sağlık bölümünün altında sormayıp aşk bölümünde soru açıyorsan bu cevaba da kızmayacaksın...

• 6 ay içinde hamilemi kalması gerekiyormuş ?

asdfghgfdswaqg :D

0|0
    0|0
  • Cok merak ettim neyin nesidir diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...