Verdiğiniz sözü yapamadığınızda neler yaparsınız?

söz veripte yapamadığınız zamanlar olmuştur ne yaptınız? hiç oralı olmadınız mı? özür mü dilediniz?

Güncellemeler:
herkes telafi ederim diyo tamada telafi ne?

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• özür diler, şu şu sebebten dolayı sözümü tutamadım ama en kısa sürede telafi edicem diyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Telefisi o gün degil baska gün ola bilir yada bir özür cikolatasi, cicegi, yemegi, oyunu artik ne gerekirse yani insana göre deyisir.

0|0
    0|0
  • Şu yasıma kadar tam 6 kere soz verdim ve hepsinide tuttum.Kolaylikla soz vermem kimseye ama soz verdimmi tutarım.

0|0
    0|0
  • telafi ederim.. ama yapamadıgım çok nadirdir...

0|0
    0|0
  • Aslinda nedensiz bir sözümü tutmamazlik yapmam ona görede özür dilerim yada telafisi olur.

0|0
    0|0
  • kolay kolay söz vermem o yüzden ..

telafi edilecek bişey varsa telafi ederşm geç değilse yada özür dilerim.

0|0
    0|0
  • Tutamayacağım sözler vermedim hiç.

0|0
    0|0
  • Söz verm huyum yoktur.

0|0
    0|0
  • Söz verecek bir durum oluşturmuyorum genelde!

0|0
    0|0
  • özür diler mantıklı bir acıklama yapar nedenini anlatırım

0|0
    0|0
  • özür diler telafi ederim. mesela arkadaşla buluşacağızdır son anda işim çıkar ama sonra buluşuruz veya not getireceğimdir unuturum ertesi gün getiririm gibi gibiii

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• s.kilmiş dötün telafisi olmaz...

0|0
    0|1
  • Tutamayacağım sözler verdiğimi hatırlamıyorum ama eğer yine de sözümü yerine getirememişsem ne yapar ne eder telafi ederdim.

0|0
    0|0
  • yapamayacagım seyi söylemem genelde cünkü konuşup da dediğin yapmayan babam bile olsa lafımı esirgemem

0|0
    0|0
  • adamına göre muhamele kardeş hatrı sayılırsa hep telafi etmişimdir

0|0
    0|0
  • saçma gelebilir ama verdiğim hiç bir sözü yerine getiremediğim olmadı..geç kaldığı olmuştur ama..

0|0
    0|0
  • Er, geç yaparım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...