Sevgiliye gönderilmemiş mektuplar :)

2 aydan beri bir kıza aşığım. 3-4 gün yan yanayız konuşuyoruz falan ama bir türlü açılamadım. Şöyle bir şeye karar verdim ve 1 aydır devam ettiriyorum. Onunla yaşadığım her anı ve ona söyleyemediklerimi günlük gibi gün gün yazıyorum. Bir gün bunları ona vereceğim. Sizce bu çok mu saçma olur? Buna nasıl tepki verir, merak ediyorum?

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• kız sana karşı boşsa yazdıgınla kalırsın.. okumaz bile.. sen iyisi devam et güzzel bi aşk öyküsü çıkar seninn kitaplardan :Dd

0|1
    0|0
    • KIZ BOŞ DEĞİLSEEE SONU NE OLURR :)

• güzel bi aşkın başlangıcı olabilir... düşünsene bu teknoloji çagında kim kafa patatıp mektup yazar hemde hergün :Dd ben olsam sıfr mektupların hatrına sans verirdim :d

Kızlar Ne Diyor 2

• cooook romantik. hem yazdiklarinlan da kalmiyorsun. kendi askin bu, baskasinin ki degil ki kitap olsun. 1 ay olmus, yazdiklarin yeterice hmn hemn cok oolmustur, anlamlidir. cesaretini topla her hangi bir turlu ver derim. oyle romantik seyler bu isvecte yok, bos bosuna bu buz ulkede yasiyorum.offff

0|0
    0|0
  • bence çok güzel olur. düşünceli birisin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Boşyere uğraşma kardeşim böyle şeylerle bence, ben denedim bu dediğini işe yaramadı sadece senın ona olan bağlılığını artırıyor. Eğer varsa bır nıyetın git açık açık söyle, olursa güzel olur, olmazsa da hayatın sonu değildir herhalde...

0|0
    0|0
  • al mektuplarını ver mektuplarımı

0|0
    0|0
Yükleniyor...