Evde vücut şekillendirmek için en iyi yöntem nedir?

dışarda yürümek hariç evde vücut şekillendirmek için en iyi yöntem nedir malzeme alınabilir bu arada yani pilates mi zıplama ayakkabıları mı dans mı ve benzeri ne önerirsiniz?

1|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• 2 x 10 kg dumblee bide , kapi barfix i al 200 tl
    Gogus
    on ve arka kol
    yan karin kaslari
    ve sirt kaslari

12 x 4 sinav
    12 x 4 mekik ve internette ust gogus alt gogus alt karin ust karin egzersizleri.

Ve en onemlisi beslenme

Protein = tavuk pilav peynir yumurta v. s
    karbon...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 0|0
    0|0
    • kilolu veya şişman değilim voleybol oynuyordum bıraktım ramazandada tenis olmuyor evde oyalancak bişey lazım

• Dik oturmak

0|0
    0|0
  • Ufak 2kilo dumbell almanız gerekiyor. İp almanıza hiç gerek yok çok saçma çünkü olduğunuz sabit noktadan zıplayabilirsiniz. 2 Kilo dumbeller ile vucudunuzu dik dümdüz tutuyorsunuz ayakta ellerini birleşik olucak ve kollarını yukarı açıcaksınız kapatıcaksınız. Nefes kontrollerinide yapıcaksınız. Daha bir çok hareket var ama ben size bir program önericem oradan takip ederseniz işinizi gayet iyi görücektir.

Google play üzerinden fitness point uygulamasıdır.

0|0
    0|0
  • Dumbelları al İp alabilirsin Plank hareketleri yapabilirsin şınav ve mekik

0|0
    0|0
  • Plates yapman daha mantıklı ayrıca mekik çekmen karın ve bel bölgesi için önemlidir ve şekle girmesinde yardımcı olur.

0|0
    0|1
  • Bolca hareketli egzersizler yap, merdiven çık asansöre bineceğine. Bir yere giderken acelen yoksa yolunu uzat. Ev işleri yap, mekik çek, dans et.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bişe ☺ spor salonuna gitmelisin 😀

0|0
    0|0
  • Mekik şınav ip atlama :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...