Bana komik geliyo ama siz ne düşünüyosunuz?

mesela bi kız arkadaşınız var.sizin için yeni bi elbise aldığını size özel hazırlandığını söylüyo.ya da ne biliym güzel bi iç çamaşırı takımı almış size göstermek istiyo.sizin ne düşündüğünüzü gerçekten merak ediyorum neden hoşunuza gidiyo.ya da gerçekten hoşunuza gidiyo mu?bana komik geliyo da biraz..

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• önemsenmek kelimesinin anlamını yasamalısın. yasamamıssan yasatanı bul :)

0|0
    0|0
    • hmmm bunu biraz daha açmanı rica edicem

• ya makulenlik değil bu.bu başka bi düşünce..anlatamıyorum:)

• düşüncenin olması güzeldir. neler düşünüyorsun? anlatmayı dene. ip ucu ver.

Erkekler Ne Diyor 9

• Komik gelmez bana bu onun bana değer verdiğini gösterir ve bu yüzden hoşuma gider.Bahsettiğin gibi aldığı iç çamaşırını göstermek isterse henüz ilişkinin başındaysak o ilişki üzerinde bir kez daha düşünmem gerektiğini anlarım :) Birilerin yaptıkları komik olabilir ama önemli olan ne için yapıldığı ve ne anlam taşıdığıdır.

0|0
    0|0
    • ya açık konuşcam yoksa derdimi anlatamıyorum:)yok mesela uzun süreli bi ilişki seviyosun falan ama kız diyo ki aşkım bişey aldım üzerimde görmek istermisin falan filan.giydin geldin transparan takımı eee?adamın her zamanki gördüğü mal üstüne bişey örtmüşsün zaten o da çıkarcak sonra ne anlamı kaldı?bi de giyip de karşısına nasıl çıkıyosun çıkınca noluyo offf valla saçma demekten başka aklıma bişey gelmiyo.

• evet saçma haklısın ancak burada erkeğin dikkat ettiği şey o herzaman gördüğü şeyin farklı bir versiyonda görmek değil hoşuna giden. Erkeğin hoşuna giden yanı kızın onun için yaptığı bu ufak tefekte olsa bazı çabalarıdır. bunda kendisine değer verdiğini bilir. Yani normalde kız saçlarını hergün farklıyken benim düz sevdiğimi bildiği için gelip senin için saçlarımı düz yaptım demesi en basit ve kolay bir örneği olsada benim hoşuma gider. saç şeklinden çok böyle değer vermesi benim hoşuma gider:)

• aslında hiç komik değil daha çok sevinirim çünkü sevgilisinin görüşlerine değer veren biri olduğun belli olur. keşke herkes bişey yaparken böyle sorsa :)

0|0
    0|0
  • benim şahsen hoşuma gitmez ama üzülmesin diye hoşuma gidiyormuş gibi davranırım yoksa günümü zehir eder:D senin için yaptım sen oralı olmadın diye :D oysa ne eyleyem kıyafeti bana kıyafetin içindeki lazım kıyafet degil diyeceksin anlamıyorsun güzel gözükmek için erkege arkadaş bana çaput parçası degil çaputun içindeki önemlidir içindeki güzellik hangi çaputu üstüne geçirse güzelligine güzellik katmaz zaten en güzelidir:D

0|0
    0|0
    • işte bu çok kötü bi durum adam kırılmasın diye beğenmiş gibi yapıyo bi de:))sen istisnalardan birisin o zaman kim gerçekten karşıdakinin düşünceleriyle ilgileniyo ki..

• ilgilenilmesi gereken konular var ilgileniyormuş gibi gözükmesi gereken konular var ciddi bir sıkıntı var bununla canigönülden ilgilenmek gerek ama bunun gibi ruhunu okşayacak karşı tarafın egosunu tatmin edecek konularlada ilgileniyormuş gibi yapmak gerek

• bak yavrum sen bunlara takılma sadece giy iç çamaşırı çık balım karşısına neler oluyor. ha bana anlamsız diyorsan buynuzlanmaya hazır ol gülüm stop.

1|0
    0|0
  • Ya bende bu kız türünün hep aynı olduğunu düşünürdüm sonunda yalan yok sa farklı biri varmış:) katılıyorum sana arkadaş hatun kişi kendine yakışdırmış sa olay bitmişdir:)

0|0
    0|0
    • ya cidden ben bunu çok komik buluyorum.ama farklılıklar sevilmez hemen kezban damgasını yerim ben şimdi:)ama öyle değil işte yani karşındaki için bişey yapmak kendini beğendirmeye çalışmak çok ezikçe bi durum gibi.yaptın yaptın hadi adamın hoşuna gitmedi sonra asılsın o suratlar:DD

• Eğer bir erkek bayana ilgi duyuyorsa onun her yaptığı erkeğin hoşuna mutlaka gider..kızın kendini beğendirmesine gerek yok erkek onu her halıyle sever zaten..tabı kız erkek den çok kendini başkalarına kanıtlamaya çalışmıyorsa ki benım şimdiye kadar çıkdığım tanıdığım kızların çoğu bay bayan fark etmeksizin herkez den daha iyi olma gayreti göstermeye çalışırdı.

• şahsen sevgilim (eski) mavi lens takmıştı gözlerime bakıyordu sürekli demiştim gözlerin ne kadar güzel tokat yemiştim sonra ama kızın gözleri yeşildi abi benım sucum yok

0|0
    0|0
  • böyle bişi yapcaksın kesin komik geliyo yapayımmı diyosun çelişkide kalma yap iiçnden geleni

0|0
    0|0
    • ya hayır yapmıycam da elbet gün gelicek yapmak zorunda kalcam.ama valla saçma geliyo yani nasıl anlatıym komik işte:)

• valla iç çamaşırı aldım diye gelse sevgilim giy bakayım derim sonra güzelmiş bide çıkart bakayım derim yokken daha tatlı olduğunu iddaa etmişimdir halada ediyorum yapmıştı bikere bissürü para vermişti bide gidip iade ettirdim beğenmedim dedim mağazaya :D

• niye olacak o şekilde görmek size daha çok bağlanmayı ve sizi deli gibi istemeyi sağlıyor

0|0
    0|0
    • ya kız hadi çok güzel hazırlandı kendi çapında sonra karşına bi çıkıyo ki fiyasko..güzel olduğunu sanıyo.ne yapsın adam şimdi:)

• adam sinir olur ne olcak.d hemen başkasına.d

• Neden iç çamaşırını gösterirde çorabını göstermez yeni aldığında..Norml değil bu insanlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sorularla denedim bu yolu. dedim bakayım ne diycek. tepkisi: sen olsan kafi gerisi teferruat :D

1|2
    0|0
  • işte bunlar hep seks.

0|0
    0|0
Yükleniyor...