Bu insanlar anasının karnından sevgiliyle mi çıktı?

Bakıyorum, herkesin derdi sevgili olmuş, bu insanlar anasının karnından sevgiliyle mi çıktı? bu yüzden intihar edenler bile var :)) Bence zaman kaybından başka bir şey değil, tabi ki niyeti ciddi olan hariç, ama çoğunun derdi gönül eğlendirmek, çıkar amaçlı zaten bu apaçık ortada, yani bi kıza güven verip yatağa atmak, bunu göremeycek kadar kör mü bu insanlar sizce haksızmıyım bu konuda?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• alttaki bir yorumu okudum arkadaşın yokmu senin demişsin arkadaş ve sevgilinin yerleri bambaşkadır. Haklı olduğun yerler var misal adam niyeti belli ettiği halde kızlar onun isteklerini kabul edersem elde tutarım gibi düşüncelere sahp oluyorlar. Sanırım bu da körlük oluyor. saçmalık bi çok şey gerçi öleleri aşktan bile soğuttu ya neyse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• herkes elizabeth'le yetinmek zorunda değil.

0|0
    0|0
    • sen daha baştan kaybetmişsin be kardeşim ne diyeyim

Erkekler Ne Diyor 3

• Alan razı veren razı kardeşim kimsenin özgür iradesine karışmaya hakkımız yok..

Boşver kim ne yaparsa yapsın

0|0
    0|0
    • aynen doğru diyon da aklım almadı bi yerde nasıl bu kadar kör oluyor insanlar, ondan sordum bu soruyu

• Bende bir ara zaman kaybı olarak düşünüyordum ancak o zaman kafamda başka önceliklerim vardı,o yüzden.Ama insan yalnız olduğunu hissedince de, yanında sevdiği,hoşlandığı,anlaşabildiği birini istiyor :)

0|0
    0|0
    • hiç arkadaşın yok mu senin

• dostum diyebileceğin insanlar olmadığı için bu eksikliği hissediyorsun bence

• muhtemelen,yok da zaten.

• Yapacak daha eğlenceli bir şey söyle onu yapsın millet :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...