Beğendiğim çocuk çocuk bana tarz yapmışsınız, saçlarınız uçuşuyor dedi.

saçlarımı hep aynı biçimde yaparım,açık bırakırım halbuki bana önceden topluyordunuz topuz falan, tarz yapmışsınız saçlarınız uçuşuyor dedi.en son 2 kere gördğünde topuzdu.hep açık normalde.bu çocuk benle dalga mı geçiyor?

Güncellemeler:
ama bu çocuk beni kabul etmedi geçen hafta. bi de ona göre yorumlayın.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kabul etmedi derken ? olay ne tam olarak ?

0|0
    0|0
    • olay şöyle;ben çocuğun bana ilgisi var zannetim.ikimizin de çok yakın arkadaşı var ortak ona söyledim.oda sizi yakıştırdım demiş;ama ben meslekten asla düşünmüyorum demiş.sonra ben bunu bimüddet görmemezlikten geldim falan.ona aşık olduğumu falan sanmasın die normal davranıyorum ama bu sefer o garip.beni geçen maça çağırdı.gitmedim.sürekli bana bakıyor.bugünde böyle söyledi.ben ondan iltifat beklemiyroumki.sadece ümit vermesin yeter.diğer kızlara böyledeğil.resmidir.beni yumuşak gördü heralde.

• tanışıyorum zaten.aynı masada yemek yedik onunla.çok yakın arkadaşımın arkadaşı.ama o benmle düşünseydi eğer, bu kadar kısadan kestirip atmazdı diye düşünüyorum.o beni daha yakından tanımak isterdi.bunu söyleyebilirdi.söylememiş.

• sen korkuyorsun. biraz kendine güven. tanışma böyle olmuyor. daha yakın oluyor. davet ettiği maça git. birlikte zaman geçirin yasayın birseyler. zaten yakından tanıdıkça ya hoşuna gidecek yada sıkılacaksın.

Erkekler Ne Diyor 10

• daha önce cevaplamamışmıydık bu soruyu ? mükerrer olmuş sanki.

0|0
    0|0
  • :) alemsin ya . demekki açık bıraktığın zamanlar dikkatini çekmemiş topuz yaptığında çekmiş sonra saldığını görünce tarz yapmışınız demiş dalga geçmiyordur :)

0|0
    0|0
  • dejavu mu yaşıyorum lan ne oluyor. tecmit pilavı gibi ısıtıp ısıtp sormuycaksın değil mi bu soruyu.

0|0
    0|0
  • kabuletmediyse takma kafana

0|0
    0|0
  • toplarkenki halini hep aklında tutmuştur

0|0
    0|0
  • :D kafanmı güzel ya kop git nolur

0|0
    0|0
  • wep tasarım kişisel wep tasarım iş yeri wep tasarımı hepsi yapılır iletişim:ipm42nnn@hotmail.com

0|0
    0|0
  • yasin hakketen +25 mi ?

0|0
    0|0
  • evet dalga geçiyor

0|0
    0|0
  • kendin diyosun işte , beni topuz gördü diye. önceden topuzdu şimdi açmışsın uçuşuyor demiş. ne deseydi ? önceden bigudiliydi, şimdi perma yaptırmışsın mı deseydi ? :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• dalga geçmiyo ilgileniyo seninle.. anlasana kuzum sana yakınlaşmak için konuşmak için bahane arıyor..

0|0
    0|0
  • Beğendiğini belirtmiş bence ...

0|0
    0|0
  • ''farkım tarzım'' deseydin

0|0
    0|0
  • Yok canım beğenmiş işte

0|0
    0|0
  • aslında şampuan reklamı çekiyomuş o.