Sorum herkeze empati yaparak cevaplamanızı ve yorumlamanızı istiyorum.

sorum şudurki...evlenmeye karar verdiniz hemde görücü usulüyle kızla tanıştınız görüştünüz ve anlaştınız(ailelerin bilgisi dahilinde) sıra söz kesmeye gelecek akşam aileniz toplanmış kız tarafına gidiyor ve yolda bir telefon geliyor ''bugün gelmeyin sonra gelin veya biz size haber ederiz ''diyerek kızın babasından tel alıyorsunuz.sonra sebebini öğreniyorsunuz ki gec kalınmış(gecde saatin akşam sekiz olması..istanbulda)neyse bu durumu atlatıyorsunuz söz kesiliyor alış veriş günü belirlenecek kayın pederiniz yarin gidin diyor kızı ve yakınınıalıp ailece alış verişe çıkıyosunuz..derken kayınpederden bir telefon bütün moreller altüst...anlıyacağınız bu kızın babası bayağı bir problem ne yaparsınız budurumda?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şunu anlamalısın ki evlendiğinde aslında gençler değil aileler evleniyor ve ne yazık ki çoçuklarına çok karışıyorlar ve kafalarını karıştırıyorlar yeri geliyor üzüyorlar. ben bu evliliğin sizi üzeceği taraftarıyım açıkçası.

0|0
    0|0
  • babası değilki o evliliğin tamamı problem..iyi şanslar..

0|0
    0|0
    • nasıl yani...

• görücü usulu olması zaten yeterince kötü..zaten o yönden mutsuz olacaksın..bide ailesi karışacak evliliğinize...seni zor bir ömür bekliyor...

• görüşünüze katılmıyorum.ülkemizde boşanmaların çoğu severek evlenenlerden oluşuyor.benimde görücü usulüyle evlendiğim kişi severek evlenmiş ve hatta kaçmış sonuç fiyasko boşanmışlar ben ise ilk evliliğim de görücü usulüyle oldu ve on yıl sürdü ben boşanmadım onu kaybettim.şuanda durum gayet iyi gidiyor.ailelerin karışma durumunuda konuşdum bana söylediği benim için önemli olan senin görüşündür sen nedersen odur ben ailemi karışdırmam cevabını aldım.görüşleriniz için teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...