Ya bugün bi sınav açıklandı 5 almışım !

ya bugün bi sınav açıklandı 5 almışım:))normal 05 yani...sınıfın ortalaması da 17 ymiş..bu hocanın amacı ne böyle sınıfça kalıyoruz ne güzel...

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• o neki bizde -10 kadar gidiyordu sonuçlar, çoktan seçmeli, doğru yanlış götürüyordu ve sonuçlar eksilerde oluyordu.0 bile iyiydi yani:) Bazıları böyle işte. Çan eğriside 40 ve üzeri.

0|0
    0|0
    • 40 degil 55...en az 43 en çok 55...ort iyiyse 43 kötüyse 55...yani finalde 90 100 falan alırsam geçerim

• evet birtek ktü de var bu bölüm...yok bırakacak belli ya ödev falanda vermedi bilmiyom yani nolcak..sen hangi bölümde okuyon

• Eğitimdeyim.Hayırlısı olsun diyelim. En kötü alttan alırsınız, öğrencilik normaldir.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Boş ver dert etme lisede herkesin 85 100 aldığı sınavda 03 almıştım gördüğün gibi kötünün bile kötüsü var

0|0
    0|0
  • o da bişeymi lise 2 de karnem beden de dahil 1 di hep utancımdan kanemi toprağa gömdüm bizimkilerede yalan söyledim tabi ortaya çıkınca mokoko

0|0
    0|0
  • ismini yazmışsın sanırım ondada bizde ortalama 40 dı be nasıl bir sınıfa denk düştüysem

0|0
    0|0
    • sınıfın ortalaması iyi olursa geçme notu düşüyormuş bizde öyle ama sınıfta iş yok..

• Sınıfça kalmazsınız bir kere.Çalışın 05 almayın yani sizde.

0 almışlığım vardır bu arada :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...