Sevgilime güvenim sarsıldı

sevgilimin adının 2 tane olduğunu sanıyordum. meğerse diğer adını kendi uydurmuş. laf arasında arkadaşı söyledi diğer adının uydurma olduğunu. ben de sorunca evet gerçek ismlerim ikisi de dedi. şu an güvenim sarsıldı. ne yapmalıyım sizcee...

Güncellemeler:
attığım mesajlarda şöyle ki; tamam irfancım yazdım o da irfan derkn dedi bende ali gerck isminmiydi dedim o da evet dedi zaten o anda butun güvenim yerle bir oldu bana kendım uydurdum demiştin ama dedim. ondan bir yanıt gelmedı ne yapmalıyım ayrılmalımıyım* ya da anltmlmym.. :( bana bunu nasıl yhaapr! onu cok sevmstm güvenmştm...

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de bir arkadaşım kendi beğendiği bir ismi 3 yıldır ilk ismi olarak gerçek ismini ikinci ismi olarak kullanıyor. Ne sevgilisinin haberi vardı bundan ne de bu güne kadar tanıştığı onlarca insanın. Sevgilisi ve benden başka bilen sayısı da yok denecek kadar azdır. Sonradan öğrenmesine rağmen sevgilisi sorun etmedi. Çünkü arkadaşımın gerekçesi çok mantıklıydı. Sen sevgiline sordun mu neden böyle diye? Hemen kestirip atma, gerekçesini dinle, ikna olur musun olmaz mısın bilemem ama ayrılık da bu kadar ucuz olmamalı diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ya bu kadar abartmaya gerek yok. Tamam sadece ismini uydurmuş 2 ismi oldugunu söylemiş ama gercek adı ortaya cıktı işte. bunu bu kadar takma sakın. O kadar gecirdigin zamanda 1 tane acık vermişse neden takasın ki? Bence ayrılma. Eger başka birşeyler ve ciddi birşeyler cıkarsa ayrıl. ismini farklı söylemesi onun kendi kişiliginin farklı olduguna işaretdegildir. Sadece kırılırsın az da olsa. ama bu kadar takma. sevgin bunu aşacaktır. Gercekten s eviyorsan..

0|0
    0|0
  • nedne guvenın sıfırladı onu anlamıs degılım yanı kendısı extra kendıne ad koyamazmı yada bunu tescılletmesımı lazım hadı öyle kımlıkte tescıllettı dıyelım pekı sızın sevgını tescıllımı neden askına guvenın kalmaı o zaman :)oda tescılı degıl sonucta

0|0
    0|0
  • Çık dışarı çıkkkk

0|0
    0|0
  • ona muhittin de bundan böyle.

0|0
    0|0
  • Bunu bun alın dışarıya bunu alın dışarıya

0|0
    0|0
  • bu kadar detaya inersen yapacak bişey yok senin için... ne diyeyim ayrıl mı? bi isim için bu kadar analiz yapılır mı? x olmamış xy olmuş... ha arap ahmet ha ahmet yada arap... kimisi öyle işte... sadakatine bak...

0|0
    0|0
  • ... Seni irfanlamı aldatmış ! Çok kötü..

0|0
    0|0
  • bak kimligine :)

0|0
    0|0
  • Allahim neydi gunahimm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ayy çok önemli... Onun herşeyını ıyı bılıyordun onunherhalıne guvenıyordunda bu ısım mevzusu mu sorun oldu..

0|0
    0|0
    • Ona artık mahmut de olsun bıtsın

• bu ayrıntı bır durum ama bugn bunu dıyen yarın da yalan söyler onu ele alarak dıyorum.

• ya olabilir bence bu tür şeyler abatılacak bişey değil

0|0
    0|0
  • İsmini beğenmeyip kendine beğendi ği bir ismi koymuş olabilir sen kimliğine bak

0|0
    0|0
  • bu ne ya saçmalık resmen.

0|0
    0|0
  • bence simdiden yalan konusmaya baslasaydi unut onu

0|0
    0|0
  • Tek derdin bu mu?

0|0
    0|0
  • ha afbuyur yanlısmı okudum?olabılır benım bır cok arkadasım var kımlıkte yazmayan ısımlerı kullanıyorlar ama kandırmak amaçlı degıl 2 ısım kullanıyorlar saçma olmus guvenın bu kadar mınık bırseyle yıkılması

0|0
    0|0
  • daha tam olarak tanımadığın biriyle nasıl çıkıyorsun sen?

0|0
    0|0
Yükleniyor...