Beğendiğim çocuk bugün bana neler söyledi?

beğendiğim çocuk bugün kendisine günaydın dedim geç gelince günaydını anlam veremedim.bana işyerinde mola verdiğimiz sırada tarz yapmışsınız,sizi bugün tanıyamadım,sonra baktım saçlarınız uçuşuyor falan dedi.bende yok ben hep böyleydim dedm.hani topuz falan yapıyodunuz ya önceden dedi.ama bu çocuk benimle yakıştırıldığını arkadaşlarım ona söylemiş, ben meslekten istemiyorum asla demiş.böyle söyleyen birinin ne gibi bir düşüncesi olabilir?beniz ezik mi görüyo?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Önceden bir seçim yapmış bunu uyguluyor , seninle alakası yok , ilişki beraberinde çevresel etkiler getirir , iş yerinde bunları kaldırmak istemeyebilir , ayrıca sevgilisiyle değişik şeyler payşamka istediği için de aynı meslekten istemiyor olabilir , öyle ya , bir araya geldiğinizde ne konuşacaksınız , o gün olup bitenleri zaten herkes biliyor olucak . Sevgili , arkadaşlık , paylaşmak demek , şahsen ben de işyerimden bayanları güzel bulmama rağmen , uzak duruyorum ister istemez , yukarıda saydığım sebepler yüzünden . Seni asla ezik görmüyor , lütfen böyle düşünme. iyi şanslar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sana kur yapıyor. sen de saf olmasan biraz kendine gel. ac gözlerini.

0|0
    0|0
    • ama zaten istememiş böyle bişey olmasını. niye kur yapıyor sence?arkadaş falan mı kalmaya çalışıyor.yada arkadaşıyla arasında bana dair böyle bir konuşma geçmediği kanaatini mi uyandırmaya çalışıyor?erkekleri anlayamıyorum gerçkten.empati bile yapamıyorum. ben olsam istemediğim biriyle bu tarz sohbete girişmem.meraba meraba.geçen gün de maça çağırdı, gitmedim.

• sen erkek değilsin. basitçe anlatalım. seninle ilgileniyor. her duyduğuna inanma. açıkça ne konuş. sözlerin altında derinlik arama. ne söylemişse oyle kabul et. sende biraz bu tarz sohbetlere gir. cu coğrafyanın kızları bu hale getirmesine üzülüyorum. rahat ol çevreni insanlarla iletişim içinde ol. spor yap. vs vs. çocuk senden işaret görürse bir sonraki asamaya geçecektir. örneğin ilk karşılaştığınız anda sana birsey dediğin de gülümse sadece bir sey deme bak bakalım neler olacak...

• yakınlaşmaya çalıştığı belli fakat bir şeyler mi hissediyor yoksa arkadaşça bir yaklaşım mı zaman gösterir

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ama yüzüme bakamıyor.ben rahatım.çünkü arkadaşım kesinlikle beni karıştırmadı.kendisi yakıştırdığını söylemiş.o nedenle utanacak bişeyim yok.ama kendisi garip davranıyor.bugün biyerde karşılaştık..konuşmadı.kaldı öyle.bizim aramızı yapmak isteyen arkadaş geldi.sonra hep beraber yürürken ben yüzüne baktım sonra benmle konuştu.acaba benm haberim olduğunu anladı ve beni reddetiği için benden utanıyor olabilirmi?ya da beni karaktersiz biri mi sandı da tarz yapmışsınız falan diyo.

• bilemiyoruma ama çocuk senin birşeyler hissettiğini düşünüp arkadaşın aracılığıyla haber yolladığını düşünmüş olabilir yada arkadaşın yanlış lanse etmiş olabilir durumu bana biraz çocuk kendi kendine gelin güvey oluyo gibi geldi

• ben burdan sizi incelidiğini anlıyorumm öz güveninize devam edinnn kesinliklee sizi beğenecekkk fikirler değişmeye devamlı açıktırr unutmayınn

0|0
    0|0
    • zannetmiyourm onun fikri değişmez.boğa burcu o çocuk.değiştirmez.sabit fikirli.halbuki ben hep açık bırakıyorum.arada bir topuz yaptığım oldu.bilmiyorum ya maksat konuşmak olsun, ya da günaydını geç geldi diye mazeretini söylüyor anlamında olabilir.yok ben asla ağırlığımdan taviz vermem.peki değiştirse bile nasıl olur nasıl söyleyebilirki çünkü ala meslekten düşünmüyorum demiş

• burclardan anlamam ama bir erkek olarakk söyleyimmm istiyorsan eğerr ilgisini sana doğru çekk konuşma ile değil görünüm olur davranış olur buna benzer şeylerlee

• 0|0
    0|0
    • güzelmiş teşeekür ederim. ama ben ezik görülecek bi tip de değilim ki. çok beğeniliyorum, hem yüz hem de fizik olarak.karakter açısından da kimse elime su dökemez

• el elden üstündür

• yanlız farkındaysan "tülay"da ezik görünecek bi karakter değil. hem yüz hem fizik (off off offf). karakteride bence gayet yerinde, harbi bi karakter.

• ezik olarak mı görüyor :Danlattığın şeylerle ne alakası var ezikliğin

0|0
    0|0
  • ta sak gecmis seninle besbelli

0|0
    0|0
    • anlamadım

• tabiki ben güzelim. argo kelimler kulanmayalım lütfen.

• argo kelime icin özür canım ama bazı erkekler bazı kızlara öyle davranır dalga gecer gibi

Kızlar Ne Diyor 1

• Dengesiz biri sanirim, seni gerçekten istese elinden geleni yapar, sen bir kere ilk adimi atmissin, birak istiyorsa kendi gelsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...