Neden dudaklarını büzerek poz veririler?

Dudaklarını büzerek poz veren kızların böyle poz vermesinin neden ne olabilir sizce ?

Göğsü olmayan balenli sütyenlerle alttan destekleyip göğsü varmış gibi gösterenlerin mantığı ile dolgun dudaklarım var gibisinde mi düşünüyorlar nedir

0|0
11|22

En İyi Erkek Görüşü

• Şımarıklık başka bir şey değil :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Sadece gösteriş ve kur yapma, ne kadar çekici olabildiklerini göstermekten başka bir şey değil. Erkeklerin genel bakış açısı ise bu tür resimlere genelde cinsellik yönündendir.

Bir anda aklıma şu hikaye geldi:

Bir okuldaki bir sınıfın o andaki ders konusu cinsellikmiş. Hoca gerekli bir çok bilgiyi verdikten sonra kızların sınıftan çıkmasını istemiş. Sınıfta kalan erkeklere şöyle demiş

Bakın gençler azı büyük olanın penisi de büyük olur ve kızlar büyük sever...

Gibiler inden bir kaç bilgi vermiş ve ardından erkek erkekleri sınıftan çıkarmış ve kızları sınıfa almış. Kızlar sınıftayken de bu sefer kızlara

Bakın kızlar bir kadının azı ne kadar ufaksa ve duddakları ne kadar kalınsa, o kızın vajinası da o kadar dardır ve vajina dudakları bir o kadar kalındır ve erkekler bu tür kızları çok sever çünkü daha fazla zevk alır...

Gibilerinden nasihatlar vermiş.

Ders bitmiş ve tenefüz arasında kızlar ve erkekler okul bahçesinde sohbete başlamışlar. Gençler ağızlarını aça bildikçe açıp, ağızlarını olabildiğince büyük gözükecek şekilde "Kızlar okul çıkışı, pastaneye gidelim mi" demişler.

Kızlarda cevap verirken dudaklarını olabildiğince birleştirip, dudaklarını çıkara bildikleri kadar belirgin bir hale getirip "Neden olmasın, olur gidelim" demişler.

1|0
    0|1
  • link ama bak su guzellıge bak. cok fesatsın:)

1|0
    0|0
  • O ne ki, bu bile piyasaya düşmüş..For new generation: link

1|0
    0|0
  • komik oluyorlar :D

1|0
    0|0
  • oha onlar büzüolarmı

ben dudakları büzük ve boynu deve duşunun sağa bakarkenki hali şeklinde boynu tutulmuş gızlar sanıodum onnarı

1|0
    0|0
  • ergen kızlar ...

1|0
    0|0
  • özentilik kötü bişiy ya aynadan bi görseler vala palyanço gibi olduklarını daha da yapmazlar heralde :))

1|0
    0|0
    • sorun kendilerini öyle güzel olduklarını sanmaları

• ahaha gülümsedim soruya :D

Nedeni dudaklar ince şimdi dolgun değil dolgun durması için büzüyorlar işte destekli sütyen giyim göğüsleri büyük göstermeye çalışmak gibi aldatmaca

1|0
    0|1
  • ördek avı mevsimi ne zaman başlıyordu :D

2|0
    0|0
  • bence bu seksilik adına yapılmış bir şey değil ,büyük ihtimelle esprili bir hareket

1|0
    0|0
    • Hiç sanmıyorum

• Peki sen kazandın pesss

• ama öyle canım

• üstten aşagıya ayaklarını içe dogru çevirip poz verenleride unutmayalım

1|0
    0|0
  • bende sevmiyorum o tip poz veren kızları.Hoşuma gitmiyor.

1|0
    0|0
  • büzmek! süper yaa..

bir bunun bir de hububatın okunuşuna hastayım..

acayip bir kelime kesinlikle.

1|0
    0|0
  • basit, farklı olmak, farklı görünmek isteği

1|0
    0|0
  • Komik olmak için.

1|0
    0|0
  • Seksi falan görünmek için olabilir belki

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • ne bilem köfte duduklılar

1|0
    0|0
  • Genelde 14-18 yaş arasında görülüyor bu dediğin.

1|0
    0|0
  • şekil yapıyorlar onlar işte

1|0
    0|0
  • O kızlar hatalı üretim onları aileleri yapamamış yok olmamış yeniden yapsınlar:P

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 1|0
    0|0
  • Hani ağzı küçük olan kızların şeyide küçük olurmuş derler ya ondan sanırım ...

1|0
    0|1
  • İğrençler hiç işte kendini çevreye pazarlama mantığı. Güzelim,şirinim,seksiyim imajı vermeye çalışıyorlar.

1|0
    0|0
  • nasıl mesela?

1|0
    0|0
  • link bu daha kötü

1|0
    0|0
  • efenim böyle bir sevimli görüneyim hevesleri. bakın bakın cok cekici dudaklarım var, ahanda dısarıya dogru da cıkardım gördün mü bak dimek.

1|0
    0|0
  • Soru içeriğindeki cevap cuk otturmuş :)

Buna ilaveten "öpün beni" demenin beden dili bence.

1|0
    0|0
  • Dudaklarımın bükük olduğu bir fotoğrafım mevcut kikhihkihk

1|0
    0|0
  • bende anlamıyorum bazıları sevimli oldugunu düşünüyo

1|0
    0|0
  • Sevimli gözüktüklerini düşünüyorlar.

0|0
    0|0
  • çünkü çok salaklar:(