Evde yalnız kaldığınızda ne yapıyorsunuz?

Beyler bayanlar merdivenden kayanlar :D iğrenç bir espriyle sorumu sormaya başlıyorum. ehem ehem şimdi ben Konya'ya yeni taşındım hiç çevrem yok 2 gün evde yalnız kalıcam ne yapıcam evde oturup siz neler yapıyorsunuz evde yalnız kalınca. Sakın p*rno izle falan demeyin :D çok sıkıldım şimdiden bana bi tavsiyelerde bulunun sıkılmamam adına. Saygılar cevaplarınızı bekliyorum.

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Evde oturan sadece internete giriyor genelde. Ya da ev temizligi yapar bazıları bazıları film kitap okur. Ama uzun süre evde kalan cok fazla kimse olmuyor ki. Genelde dışarı cıkmak gerekiyor. cünkü evde durmak net olmazsa eger cok sıkıcıdır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yaşadığın şehri tanımaya çalış. Yoksa daha çoook canın sıkılır. Dışarıdan çok sıkıcı bir şehir gibi görünse de 85.000 üniversite öğrencisinin olduğu bir şehirde yapacak bir şeyler mutlaka bulursun.

0|0
    0|0
  • Alık tut Eskişehirli Hemşerim.

Bakalım kaç tane tutacaksın. Benle kaç oldu?

Eskişehirliyim, Ankarada yaşıyorum ama Konyaya daha gelmedim ben. Orayada gelirsem senin takipçin mi olmuş olurum acaba? O zaman takip et butonunu kullanmayayım şimdilik...

0|0
    0|0
  • normal film izle 2 gün kısa zaman çabuk geçer merak etme. mısır patlat falan işte

1|0
    0|0
  • buraya takıl yeter .)

1|0
    0|0
  • Kahve içip kafamı toplamaya çalışırım.

1|0
    0|0
  • P*rno da bir yere kadar insan saatlerce p*rno izleyemiyor tabi.

İnternet bağlantın sınırsızsa dizi indir değilse bir dvdci den dizi al sezon sezon 2 gün çabucak biter.

Yalnız eskişehirden konyaya gelmişsin ya... Üzüldüm adına.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim benim kadar üzülmüş olamazsın :/ bna dizi önerebilir misin?

How i met your mother

shameless

lost

spartacus

prison break dışında mümkünse :D

• the bing bang theory, smallville

• the big bang thry 15 bölüm kadar izledim pek sarmadı :)

• Çık elektrik su doğalgaz adsl açtır vakit geçsin. (komşunun wirelessi'nide rahat bırak :)))

0|0
    0|0
  • ama evde yalnız kalınca p*rno izlemekten başka ne yapılabilir ki..

0|0
    0|0
  • Amuda kalkip ellerimin ustunde yuruyorum bir yandanda sarki soyleyip dilimi uzatiyorum

0|0
    0|0
  • Bulmaca çöz.

0|0
    0|0
  • oooo koca ovayı bulmuşsun yapacak bişey arıyorsun

0|0
    0|0
  • ... Boyama kitabı al !

0|0
    1|0
  • p.orna'Dan mı sıkıldın

bende kızlar sıkılmaz zanırdım

1|0
    0|0
    • pek izlemişliğim yoktur .. iğreniyorum çünkü .. 2 kez izledim 1 tanesi arkadaşın telefonunda buldum 15 saniye ya baktım ya bakmadım. '.sinde 6 kız aybı evde kaldık gaza geldk izledik .. bu kadar

Kızlar Ne Diyor 9

• kitap okurum

muzik dinlerim

film seyrederim

1|0
    0|0
  • mutfağa gir ve yeni birşeyler yapmayı denee kendin malzemeleri karıştır yada yemek kitaplarında bak eğlenceli olabilir :) bne evde sıkılınca yeni tarifler deniyorum ve güzel olursa etrafta oturan komşularıma dağıtıp takdirlerini kazanıyorum :D ayrıca komşularınla tanışıp çevreni genişletebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Genelde film izlerim ya da aldığım kitabımı okurum oda olmazsa dinlenirim.

0|0
    0|0
  • yemek yerım ,ınternete takılırım tabı dısarı cıkabılıyosan gez tabı teksen tanıdgın kımse yoksa o da sıkıcı olur

0|0
    0|0
  • Güzel bir kahve ve ders çalışmak

0|0
    0|0
    • 4 saattir test çözüyorum öğk geldi artık yahu .d belki gece yine çlışırımda şimdi canım istemiyor. Teşekkür ederim yinede yorumun içün :)

• ben hukuk çalışa çalışa rüyalarıma giriyor artıkkk :D batsın bu dünyaa :D

• p*rno izlemekten mi sıkıldın ?

:D :D :D

0|0
    0|0
  • cık gez eve tıkılma:))

0|0
    0|0
    • hava soğuk ya bi de tek başına gezmenin bi anlamıda yok :/

• evet bende elimden geleni yapıyorum bunun için :)

• Amuda kalkarım

0|0
    0|0
  • buraya takıl

0|0
    0|0
    • takıl takıl nereye kadar tatlım ya bi arkadaşım olsa gelse kalsa burda çok güzel olacak da yok işte :( pöf dertler derya oldu :D

• sana bi sır vereyim mi? ama aramızda kalacak .. ben bu konuyu sırf vakit geçsin diye açtım.. Aramızda bak..

• sus sus kimse duymasın sakınn :)

Yükleniyor...