Aşk denilen şey böyle bir şey mi?

bi kızla tanıştım.vur patlasın çal oynasın zamanlarımda tanıştım bu kızla.önceden sadece kızların sevdikleri insan için oturup ağladıklarını düşünürdüm.o zamanlar kızların bu halleri benim garibime giderdi.ben hayatta aşık olmam diyodum çünkü yaşım 25 ti.bu yaştan sonra kalbim katılaşmış kimi severim ki diyodum.o kızla konuşurken de aynısını düşünüyodum.ama farkında olmadan aşık olmuşum.aşk duygusunun nasıl bişey olduğunu bilmiyodum ki.sadece o kızla konuşurken o an yaşadığım bi duygu olarak düşünüyodum.ama o duygu çok güzeldi ya.insan o an herşeyi unutuyo.ama insanın kalbini kapladığı zaman bi daha o boşluğu hiç bişey dolduramıyo.her ne kadar o boşluğu kapatmak istesen de o dolmayan boşluk insanı ezmeye başlar.şimdi o boşluk beni eziyo.eziliyorum...

Güncellemeler:
şimdi yaşım 27.aradan iki yıl geçti.o şimdi başkasıyla sözlenmiş.ama hala konuşuyoruz.neden birlikte değilsiniz diye sorarsanız:bu iki yıl ikimizi de çok yıprattı.bi insanı çok sevince olmuyomuş bunu acı da olsa anladım...

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Eh evet yaklaşık olarak böyle bir şey...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir an eski sevgilim konuşuyor zannettim benim tek farkım sözlenmemiş olmam onun şuan da 27 değil 26 yaşnda oluşu bu farklar olmasaydı o olman konusunda baya bir çelişkiye düşebilirdim. Sen böyle anlatınca ohh dedim o da böyle çekecek iyi olmuş kıymet bilmezseniz zamanında şimdi böyle kıvranırsınız...

0|0
    0|0
    • kıymet bilmediğimden değil.ben şu anda tuncelide çalışıyorum.anlıcan askerim.bu meslek beni hem de ilişkimiz yıprattı.onun beni bekleyerek yıpranmasını istemedim...

• öyle olur iste ...

Deger Kiymet Bilezseninz Simarik kizlardan vazgecmeyip ! discolardan cikmazsaniz.. sonra böyle Özelersiniz.. :-* :-D

1|0
    0|0
  • ne oldu yoksa kızımı kaybettin?

0|0
    0|0
  • asıksın. cak bir beşlik.

0|0
    0|0
  • Ee Zamanında yaşanmamış duygular yeni çıkıyor ortaya, kız sözlenmiş uzak dursan iyi olur çünkü o çocugunda hakkına girme ama çok garip işte ya aşk kız aşıksa sana hala geri dönsün diyesimde var ama ben cidden bişi diyemedim. Senle hala görüşmeside şaşırtıcı çünkü

0|0
    0|0
  • aşk işte. o kızı kaybetme derim.

0|0
    0|0
  • aşk insana vurunca ne oldugunu anlayamazsın :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hocam ben inanmiyorum bu devirde sevginin bile kaldığına.

0|0
    0|0
  • Eee paragraf bitti soru yok...

0|0
    0|0
  • aşk adamı vuu, vuu vuu öldüğüğ döndükçe vuulursun vuuldukca donersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...