GS'ın bir üst turda rakibi kim olmalı sizce?

Gs'ın bi üst turda rakibi kim olmalı sizce ? .. şıklar 5 adet olduğu içn diğerlerini siz söyleyin

• Barcelona
    40% (2)40% (4)40% (6)Oy Ver
  • Dortmund
    20% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
  • Juventus
    20% (1)10% (1)13% (2)Oy Ver
  • Malaga
    20% (1)10% (1)13% (2)Oy Ver
  • Schalke
    0% (0)40% (4)27% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Barcelona dışındaki butün takımları eleyebilirler ,Juventus çıkarsa Fatih Terim için iyi olur italyanlara futbol dersi vermeye kaldığı yerden devam eder.

Malaga ve Schalke'yi çok rahat geçer zaten ben Galatasaray'ın son 8'e kesin kalacağını düşünüyorum şansı yaver giderse ne olacağı hiç belli olmaz .

Şampiyonlar liginde güçlü takımlar birbirine eleyerek şans verilmeyen çok takım aradan sıyrılmıştır.

0|0
    0|0
    • bence shalke ve malagayı eleyebilirler içlerinde.psg barcelona dortmund juventus çok iyi takımdırlar.inşallah son 8 e kalır

Kızlar Ne Diyor 5

• Umarım A şıkkı çıkar ...

0|0
    0|0
  • barcelona diyeni tebrik etmek istiyorum ama biz o kadar iyi bi takım değiliz ya :)

0|0
    0|0
  • Hareme katılmak isteyen sıradaki gelin kim diyorsun yani :P

0|0
    0|0
  • dddddddddGalatasaray'a bir üst turda hangi takımla eşleşmesini istersiniz ?

Eleme turunda Galatasaray'ın ş

0|0
    0|0
  • Galatasaray'a bir üst turda hangi takımla eşleşmesini istersiniz ?

Eleme turunda Galatasaray'ın şddd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Schalke ve Malaga dışınakiler olursa tur şansı azalır

0|0
    0|0
  • ben Zlatanı türkiyede görmek isterim hatta davet eden gs lı arkadaş olursa maça bile gidebilirim:D

0|0
    0|0
  • barca bayern ve dortmund dışındaki tüm takımlar gelebilir psgde dahil

0|0
    0|0
  • barselona olsun

0|0
    0|1
  • Barcelona gelse de , burak yılmazları kurtarsa

0|0
    0|1
  • A şıkkına bakıp önce düşündüm, sonra şaşırdım, sonra da güldüm. B diyorum ama gönlüm E'den yana.

0|0
    0|0
  • malaga olsun

0|0
    0|0
  • A diyorum barcelona çıksın:)

0|0
    0|0
  • Fark etmez melo ,dany olmasa hepsini ipe dizeriz. He brde burağın yerine adam gibi forvet isterük.

0|0
    0|0
    • dany mi? adam braga macında bizi ipten aldı rieranın hatalarını telafi etti.. meloyu anladık ta dany ne alaka?

• BRAGA maçındamı ? bak baalım bizi iptenmi almış özellikle onun üzerinede olsun gözün ...

• sen braga macı diye manchester macını izledn heralde kardeş.. iyimisin?.. dany semihle birlikte kaç tane atak kesti nerdeydin o ara?

• Barcelona çıksın da Messiyi dünya gözüyle bir Türke takımına karşı izleyelim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...