Terk edildiğiniz gün neler hissetmiştiniz ve ne yaptınız?

ben ilk gün şoktaydım çok inanmiştim ona çünkü. sonra ikinci gün erken uyanmıstımki genelde biraz geç kalkarım oturdum ağladııım ağladım sonra bol bol dua okudum sakinleştm. oturdum bide ders çalıştım:)

0|0
1314

En İyi Erkek Görüşü

• çok aşırı bi şekilde bağlanmıştım birine. uzun bi ilişkimiz oldu. tek bi tartışma bile yaşamadık, aramızda mesafe vardı sadece. geçen ay benden sıkıldığını, ayrılmak istediğini söyledi. inanamadım, ikna etmeye çalıştım, olmadı. ilk dört gün doğru düzgün uyuyamadım, kendimi parçalarcasına ağladım. sonra her gün bi umut dönmesini bekledim, bişeler için çabaladım, 1 ay hiç düzelemedim. geceleri uyuyamıyorum zaten. ama öğrendim ki, benimle ilişkide olduğu zaman birini bulmuş ve 3 ay onunla görüşmüş. beni de onun için terketmiş. bide ayrılırken "bu aralar kesinlikle ilişki istemiyorum, seni bi başkası için bırakmıyorum" diyordu. içimdeki bütün duyguları kaybettim bunu öğrendiğim zaman. şuan hissettiğim tek şey nefret..

0|0
    0|0
    • Ordamısın acil benım durumdasın ordaysan cevap ver lütfen?*

• benım konuyu okuyup sonuna kdar. yorum yaparmısın bı acil ltfen benzzıyor ucnku duurmlar üstten 2.ci lütfen krdesım :((

• benım konuyu okuyup sonuna kdar. yorum yaparmısın bı acil ltfen benzzıyor ucnku duurmlar üstten 3.cü lütfen krdesım :((

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• olgunlastığımı ve kendi yoluma bakmam gerektiğini..

0|0
    0|0
  • onu konuşmaya çağırmıştım gül almıştım ve o gelmedi bende gülü biyere bıraktım ve sonra bitti ve bende bittim o ayrıldı ben onu çok severken çok ah ettim içimden biliyorumki bigün acısı çıkacak artık Allah a havale ettim bi köşeye çekildim şimdide başkasını seviyomuş acım iki kat arttı ettiğim ah da iki katina çıktı öyle ışte üzüldüm hala üzülüyorum

0|0
    0|0
    • 9 ay sürdü sonra sevmiyorum artık dedi bencillik yaptı ve beni çok üzerek ayrıldı hani filmlerde olur ya ondan önceki gün de konuşmaya çağırdım oradada gül almıştım yine bahane uydurdu gelmedi bende dolmuşa bindiği yere gittim ve bian onu gördüm o beni görmedi sonra tam yanına gidecekken dolmuş geldi ve bindi gitti bende o hayal kırıklığıyla üzüntüyle gülleri buruşturup yere fırlattım şok etkisi yarattı bende aklımdanma çıkmadı ayrılalı 2 ay oldu ve o başkasını seviyomuş dediğim gibi daha çok yara aldım bazen o sevdiği çocukla konuşurken görüyorum nasıl üzüldüğümü anlatamam sessizce bi kenara çekildim bekliyorum acımı içimde yaşıyorum :'(

• üstümdem yük kalktı!

0|0
    0|0
  • Bileklerimi kesmiştim.Hastanedeydim.gözüm ondan başkasını görmüyodu.sonradan kendime gelmeye başLadım.

0|0
    0|0
  • ilk başta sevindim... ben terketmedim o terketti diye... sonra 1 hafta hiçbirşey hissetmedim... 1 hafta sonra başka birisiyle çıktıgını öğrenince beynimden vurulmusa dondum... hala vuruk vuruk dolasıyorum 2 aydır...

0|0
    0|0
  • midem bulandı, ateş ağız kuruluğu,biraz da cırcır oldum terk edilince mi oldu bunnar bilmiyorum ama:))) zordu çok zor:))) koşup koşup kendimi duvarlara vurasım vardı biliyorm:D

0|0
    0|0
  • Dun terk edıldıgımı hıssettım çok uzuntu ıcerısındeydım ve aradı konustuk yanlıs anlasılmalar olmus özür diledim...Umarım bı daha olmaz böle şeyler :/

0|0
    0|0
  • kimseye aşırı bağlanmadım ayrılınca ızdırap çekeyim.kimse kalıcı olmadığından bağlanmak iyi değil.

0|0
    0|0
  • :) ayrılık şarkıları dinlemiştim sonradan insan alısıyo baska birini sevmeye yalama oldu cıktı gönül

0|0
    0|0
  • Telefonda almıştım o haberi ve oracığa yığılıvermiştim.

0|0
    0|0
  • Okula gidiyordun, yani sevglindi? Kendini neden yirattin ki, senin hicbir sucun yok..

0|0
    0|0
    • ünide okuyordum... yok hazmedemedim tek bir kere ağladım zaten deşarj oldum

• Ilk anda bu tepki hattabiyidir bile icinde kalmasin nevinden, ama sonrasinda unutup gitmek en iyisi. Asla gozyasi dokmeyendegmez. O orgazmlardan orgazmlara kosarken sen kanncanagi gozlerle dolasacaksin, ne sacma

• tüm insan evlatları gibi çok üzüldüm

0|0
    0|1
  • Çok kötü olmuştum.Sürekli beddua ettim ona

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• henüz böyle birşey yaşamadım .. ama

kalbimi herhangi biri gittiğinde parçalanmayacak kadar güçlü yetiştirdim..

0|0
    0|0
  • her defasında farklı tepki verdim..

ilk terkettiğinde günlerce ağlamışdım..

ikinci terkettiğinde eve koşup odama girip saatlerce ağladım

üçüncü terkettiğinde ağlamadım aradan bir kaç gün geçdikden sonra bunları haketmediğime ağladım..

dördüncü kere terkettiğinde hiç ağlamadım..sadece üzüldüm..gün içinde saatlerce resmine bakar düşünürdüm niye yapdı diye..

beşinci terkettiğinde sinirlendim günlerce resmine bakmadım çok kızgındım bana bunu yapdığı için...

altıncı terkettiğinde ertesi gün kendimi mutsuz hissettim..ama ağlamadım yine.

yedinci terkettiğinde kızmamışdım..ağlamamışdım..arada sırada resmine bakıyordum...

sekizinci terkettiğinde kendime kızdım..artık kimseyi sevmeyeceksin dedim..

dokuzuncu terkettiğinde ne düşüneceğimi şaşırdım..boşluk tamemen boşluk...

0|0
    0|0
  • ben terk etmedim terk edilmedimde :D anlaşmalı ayrıldık ve ayrıldıktan sonrada hala onu düşünüp sevevek üzülücek kadarda güçsüz zayıf birisi değilim bana zarar veren beni kayp eder :D

0|0
    0|0
  • terkedildiğimi kendisi söyleyemedi mesai arkadaşları girmişti devreye. ne büyük ego çöküşüydü öyle.. vay canına... bende ağzını yüzünü dağıtmıştım karşılık olarak. ki, o meslekteki bi herif için, rezillikti. iyi yaptım. çok da güzel oldu. bi taraflarım rahatlayıp, egom yeniden zirve yapmıştı.

0|0
    0|0
    • ne güzel:) ben susmayı tercih etmiştim

• terk edilmişin ve bunları yaptın helal valla sanaa pekı mesaj atmadın mı aramadın mı eger yapmadıysan buna nasıl dayandın cabuk sırrını söle ben kendıme engel olamam saplantı halıne getırırım onu sureklı ararım mesaj atarım kendımı rezıl ederım :(

0|0
    0|0
    • hazmedemedim tabiki dualarla dayanmaya çalıştım. atmadım mesaj. dedimki madem beni istemıyor ben neden peşine sürüneyim..

• güzel ama kararlı ol bida mesaj atma

• yok atmam canım agır bı mesaj kesın oda mesajıma cevp vermıcek her zamankı gıbı artık ben ıstemıyorum onu

• Biraz agla sonra gelmesını bekle.1 hafta aynı 2 hafta aynı dogum gununde bekle kendı dogum gununde bekle yıl donumunde bekle arksnı ablasını ara ulasama 2 ay her gun agla.3 ay alıs 5 ay hala aklında ama aglamıyorsun bende durum boyle

0|0
    0|0
  • hiç terkedilmedim ama fena sarsılırım sanırım. yalnız kalmanın korkusu bile mahvetmeye yetiyor şu an

0|0
    0|0
  • Agladım agladım ve acıya nasıl dayanılır bunu ögrendim :)

0|0
    0|0
  • oturup sabaha kadar agladımmmm :)

0|0
    0|0
  • Dondum kadım, bağırdım çağırdım , ağladım ama hiçbir şey onu geri döndürmedi

0|0
    0|0
    • bendeki döndü 2 kere affetmem için yalvardı. bir kere güvenim kaybolduçünkü ve bidaha hayatıma almadım

• en mantıklısını yapmışsın

• Uyuyorum genelde

0|0
    0|0
  • benayrılan taraf olmama rağmen bazı büyük sorunlardan bitmesi gerekti aşama aşama anlatıyım şekerim

ilk hafta olayı idrak edemiyorsun sanki görüşüyomuşsunuzda işi var gibi geliyor sonraki hafta büyük bir kızgınlık ona karşı nefret boyuna varırcasına sonraki hafta merak aşaması işte bu aşama çok önemli ne yapıyor ediyor üzlüyormu acaba diye onunla ilgili çeşitli araştırmlar yapıyorsun ve sonra pöffffffffffff başka kızlarla görüştüğünü tanıştığını görüp daha da kızıyorsun kendine neden ayrılmadım daha önce diye tamamen süreç bu sonrada durumu kabullenmeye çalışma aşaması bende tam o aşamadayım işte :)

0|0
    0|0
  • İlk terk edildiğimde bir ağladım bir ağladım manyaklar gibi ağlamaktan uyumadım düşün :) şuan düşünüyorumda ne safmışım 3 ay sonra geri dönmek istedi ozmn dünyayı dar ettim ona çünkü büyük bir haksızlıktı yaptıgı

0|0
    0|0
Yükleniyor...