Suçlunun yerinin tespit edilebilmesi için telefonda onu nasıl oyalarsınız?

Merhaba,

Los Angeles'ın tipik cinayetleriyle meşhur amansız suçlusu vardır. Diğer tarafta da bu suçlunun izini süren Los Angeles polisi. Bir gün Los Angeles Polis Teşkilatına bir telefon gelir. Telefonu açarlar ve taş*k geçer gibi devam eder;

- Öleceksin Ajan Vincent...

Ajan Vincent yerini tespit etmeleri için ekiptekilere işaret parmağını göstererek kolunu tamamen dairesel bir şekilde çevirip telefona seslenir;

+ Önce kendini tanıtırsan belki kahve ısmarlayabilirim...

- Ben büyükbaba değilim Ajan Vincent; katilim... Mutlu noaller...

Ajan arkadaşlarına kaş göz işareti yapar buldunuz mu bu pez*vengin yerini diye fakat 30 saniye daha lazımdır;

+ Hey baksana, sosisli sandwich sever misin dostum?

- S*ktir p*ç yerimi tespit edeceksin değil mi?!

Suçlu telefonu kapatır sonra tabii.

Evet, siz bu suçluyu neler söyleyerek oyalayıp lokasyonunun bulunmasını sağlardınız?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle şunu belirtmeliyim sizi oyalamak ve yerinizi tespit etmek gibi bir niyetim kesinlikle yok oyüzden rahat rahat konusablrsiniz Telefonu kapatmayın harcadığınız kadar hatta daha fazla kontörü ben size yollarım :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• suçlunun ilgisini çekebilecek konulardan konuşurdum bakarsın muhabbet sarar biz baya konusurken polis onu direk yakalrdı

0|1
    0|0
  • "Ooo seni yaramaz.Sesin ne de heycanlı geliyor öyle..." diyerek başlarım.

2|1
    0|0
  • telefon s*x :D çok oyalardı eminim :D

1|1
    1|0
  • "aşkım şu an üstümde ne var biliyo musun" diye başla...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 35-40 sanıyelık küfür ederdım. adam turkse kufurumun bıtmesını bekler ve bana oda en asagı 30 sanıyelık bır kufur eder. olay bıtmıstır

2|1
    0|0
  • O adam biraz annesinden söz ederdim

0|1
    0|0
  • Annen yanımda

0|1
    0|0
Yükleniyor...