Hayalinizdeki hayat mı yaşadığınız hayat mı?

günaydın arkadaşlar bu hayattan neler öğrendiniz bi daha asla yapmam dediğiniz bişey var mı hayallerinizin peşinden mi gidersiniz yoksa size sunulan hayati mi yaşarsınız hayattaki amacınız ne? yaşamak istediğiniz hayat yaşadığınız hayat mı?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Yaşadığım hayat ewt hayat çünkü bütün hayallerimi gerçekleştirdim tabi daha hayallerimde var inşallah onları gerçekleştirirm,tek amacım bu isteğim herşeyi gerçekleştirebilmek bu gerçekten insanın kendi elinde yeterki istesin ve kendine inansın,tabiki önümüze sunulan bir hayat var bunu şekillendirmek başarmak bizde bitiyor.haksızlığa gelemiyorum asla yapmam göz yummam böyle bir durumda, hayat Zor gerçekten ama kolaylaştırmak ise bizim elimizde bence :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• olan bu,

daha da ötesi

legal olmuyo!

0|0
    0|0
  • Hayallerin ardından gitmeye fırsat, ömür ve derman yetmiyor...Bulduğunla mutlu olmaya çalışıp mütevazi takılıyorsun..

0|0
    0|0
  • su an ne yapıyorsam hayallerımdekı ıdeallerımdekı hayata ulasmak ıcın dıger butun seylerı sıldım hayatımda

0|0
    0|0
  • hayalimdeki hayatı hiç yaşayamadım birdaha asla yapmam dediğim bişey var o da kimseye haddinden fazla güvenmemek. ayrıca bana sunulan hayatı asla yaşayamam hayalimin peşinden gitmek için çabalarım.hayattaki amacımda kimseyi rahatsız etmeden yaşayıp gitmek.

0|0
    0|0
  • ne kadar az hayal kurarsan o kadar çok mutlu olursun. yaşamın özü de bu zaten.

0|0
    0|0
  • hayalimdeki hayatı yaşıyorum

0|0
    0|0
  • Yaşadığım hayat mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şuankı yaşadığım hayattan ben memnunum bacım :D memnun olmamda gerekir şiikayet edipte hayallere kapılıp kendimide zor duruma düşüremem ailemide

0|0
    0|0
  • hayattan ve insanlardan çok şeyler öğrendim. birdaha asla yapmam dediğim bikaç bişey var. hayallerime gelincede kenya ve brezilya ya gitmek var ki, gidicem. hayattaki amacım, amacım yok benim :s hahay.. istediğimi yaşıyorum. hoş yaşamazsam çatlarım :)

0|0
    0|0
    • pekı mılletın dediğine bakar mısın ayıp lafına sende takılır mısın

• yavrum.. hahay.. ayy ne güzel bi sabah ne güzelll ne güzelll :)

• sen normal arkadas olarak erkekle konusursun onlar hemen ayıplar sen ıckı sıgara ıcersın onlar heemn ayıplar ulan hayat benım sana ne benden..

• Yaşamak istediğim hayat bu değil.. Hayalimdeki hayat cok başka cok ayrı kulvarda.

ha bunu değiştirebilirmiyim evet iyi bi eşe sahip olduğum zaman o hayalimdeki hayatı yasatıcam :) Bu hayattan neler ögrendiğime gelince. Eger içinde kişiye ait bi boşluk varsa alayınıda tanısan yanlızsan yanlızsındır.. Bana sunulan bu hayattaki tek amacım evlendiğimde o hayalini kurduğum hayatı kurmak ..

0|0
    0|0
  • bir hayal gerçekleşince hep daha üstün bir hayal kurulur

o yüzden yaşayamayacağım

0|0
    0|0
Yükleniyor...