Sanaldan tanıştığın biriyle gerçek yaşamda ilişki

sanal ortamda tanıştığınız evli bir erkekle ilişki yaşar mısınız

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

• Bir Insanla nerde tanistinin bi önemi yok..

CAMIDE tanistin insanda kötü

Cikabilir..Carsi da tanistin insanda kötü cikabilir.. BÖYLE BÚYÜK KONUSAN insanlardan Nefret ederim! Insanin KISILIGI önemli nerde nasil tanistigin degil!

;-)

0|2
    3|1
    • Zaten onayla diyenler varya kesin yapıyorlardır ve bunda kötü birşey yok yeterki insan kendini bilsin

• Evet ben sevgilimle facede tanistim.. Ve YEMIN EDERIM onu okadar cok seviyorumki.. HAYATIMDA disarda tanistim hic bir insani bukadar sevmedim.. ;-) TABI INTERNETE 100% GÜVEN OLMAZ ama ben sansli ciktim.. ( büyük konusmayin yeterki)

Kızlar Ne Diyor 14

• Burdan bana iş çıkar mı diye araştırma içindesin galiba ...Sanala eşlerinizde takılıyor mu acaba ?

0|1
    0|0
  • yaşamam aşık olmam için çok iyi tanıyor olmam lazım. tanımadığım birine ya da ilk görüşte aşka falan inanmıyorum.

0|0
    0|1
  • sanaldan evet bir ilişki yaşarım neden olmasın ama evli bir erkekle dışarıda dahi ilişki yaşayamam ki sanalda hiç

0|0
    0|0
  • Evliyim ama internetten kari duser mi diyorsun. Sahsen ne gercek hayatta ne sanalda hiiiic isim olmaz evli biriyle. Gidip eslerinizle ilgilenin kari kiz arayacaginiza.

0|0
    0|0
  • Yazan herkes asla diyecektir de, neler duyuyoruz burada. Asla asla dememek lağzım.

1|0
    0|1
  • Asla yaşamam.Hatta üzerinede beddua ederım.Agzımı bozacam ıyı olmayacak.Nefret edıyorum böyle aşagılık karakterlı ınsanlardan.Evlı ılıskı arayan..

0|0
    0|1
  • hayr yasamamm

0|0
    0|0
  • hiç. evli arıyoruz özellikle tabi ki.

0|1
    0|0
  • niye kendine birini mi aryosn

1|0
    0|1
  • Sanmiyorum guven problemi yasiyorum bn

0|1
    0|0
  • Evli birisiyle olmaz ama sandaldan sevgilim oldu yani

0|0
    0|0
  • seviyorsam bu dediklerinin gözümde önemi kalmaz.

0|0
    0|0
  • Asla!

0|0
    0|1
  • Çöpte bulduğun yemeği yer misin ? Yemezsin.

0|0
    1|4

Erkekler Ne Diyor 10

• büyük konuşmamak lazım

0|0
    1|0
  • bu soruda insanın görüşleri var kimine göre evet kimine göre hayır bu soruda yanlışlık şurda evli bir erkek le yaşarmısınız aqrkadaşım şöyle diyebilirdinn ben evliyimm bitane daha arıyorummm ne dersiniz sizce doğrumu biraz açık oll evliysen yapma derim sana

0|0
    0|0
  • nerede tanıştığının ne önemi varki

hatta bence sanalda insanlar gerçek yüzleriyle ortaya çıkıyorlar toplumdaki maskeleriyle değil

0|0
    0|0
  • yaparmısınız diye soran birine karşı bu kadar ön yargıyla sen aranıyorsun diye saldıran arkadaşlara bravo ben arıyorum dememişki sadece soruyor bu çırımımda bulunan bütün üyelere tebrikler

0|0
    0|0
  • Memleketteki bekar erkeklerin koku mu kurudu diye sorarlar kadina. Ha evli olsun basima bela olmasin dusuncesindeysen evet evli adam seninle yatar ama sonra evine doner, o konuda icin rahat olabilir

0|0
    0|0
  • benim için herhangi başka yerde tanışılanla farkı yoktur. Sonuçta gerçek hayatta görürsün anlaşırsan olur anlaşmazsan olmaz.

0|0
    0|1
  • Şuan herkes sevgilisini sanal ortamlardan buluyor ama bana ters

0|0
    0|0
  • kadınların dediğiyle istedikleri birbirini tutmaz hiçbi zaman. "evli mi hayır asla nayır nolamaz" derler, ama şöyle de bi gerçek var: eğer sevgilin varsa bakarlar, eğer evliysen peşinde koşarlar, eğer üstüne çocuk yapmışsan sana taparlar :) yok bekarsan kafalarını bile çevirmezler. tecrübeyle sabittir. sana tavsiyem sanaldan uğraşma, çünkü öyle ikna edemezsin, hayır diyeceklerdir, reelden ayarlamaya çalış.

0|0
    0|0
  • Kadınlar sorarsın %99 cevap hayır asla yapmam olur ama bu dıyenlerın yarısından cogu evet yaşar kımse kendını kandırmasın

0|0
    0|0
  • kim ne yapar bilmem ama eğer reele dönüşecekse sanalda bulur reel de yaşarım kendi adıma. evli bekar farketmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...