En çok kullandığınız argo sözler?

bunu genelde beyler biz yaparız :Darkadaşlar arasında "lan mal,denyo,hayvan mısın lan sen" gibi kelimeleri sıklıkla kullnılırmısınız? Yada en çok kullandığınız argo sözler? :D

Güncellemeler:
kızların lan kelimesini kullanmasını çok itici buluyorum ;D ;D :D :D
kızlar erkeklerden aşşağı kalır yanınız yok onuda söylemeden geçemiyecem yani kusura bakmayında içinizde bi erkek barındırıyomuşunuz onu anladım ;D ;D :D :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Zekadan yoksunHacıı:DKanka:DLaaaLanAlakaya maydonoz herifHödükAq :D (arada cıkıyo pardonn:D)

• bı duz gitmedıgğın kalmıs:D

• Öncekileri Göster
    • yok canım ıyısın taktir ettım:D

• :))

Kızlar Ne Diyor 17

• oğlum ve lan kelimesini çok sinirlendiğim zaman kullanırım.

• Malak, ezik, dandik, sector all clear, az farkla dışarıda, beyin bedava filan filan...

• Hacı, al işte, aga filan filan derken bu kadar düzgün yazmaya çalışıyorken neden argoya muhtacım onu da tartışmak lazım...

• höst

• pek argo kullanmam basıt gelıyo hatta kufur bıle sevmem ama arada lan cıkıyo:D

• g*tlek :D

• mal çok sinirlenirsemde ağzına derim ama sadece ağzına devamını getirmem :D

• argo sözcükler pek kullanmam hatta hiç kullnmam ama çok sinirlennce s...et derim fazlaca :)

• Küfür etmem genelde edeni de sevmem abartılı bi şekilde...Ama genelde kullandığım 'sıçtır' kelimesi:)

• Mal mısın,

• iggghhhh bu kelimeden nefret ettigim kadar baska kelimeden nefret etmiyorum boooggghhh

• ne güzel

• g*tsığır,öküz,hayvanbesili camış vb

• adama ciftlik mi isletiyosun diye sorarlar :))))

• küfür ettıgım tarafın genelde mantıgı okadar calısıyor olmaz:)

• Vay anasınıHayvanmısın oğlumUlan

• Abi :D bknz: abi ya bu ne bu böyle olur mu :D mal oha öküz :D

• lan salak aptal mal kro apacı abaza:))

• lan ve mal olabilir. istemsiz oluyor ama :)

• msn'de çok kullanırım bu simgeleri ama okunuşunu yazim ben. ay qu:)

• :))

• A.Q.: ''A''ramızda ''K''alsın demek değil mi. beni kandırdılar mı? oysa msj larımı okuyan anneme ne diye sorunca bu demek dedim. şimdi anneme yalan mı söyledim:DD

• :)))

• dalkavuk

• hay amk lan mal :D

Erkekler Ne Diyor 11

Yükleniyor...