Bırşeyler söyleyin motive olmam lazım :D?

Diyet ve spor yapacam ama canım hıc bırsey yapmak ıstemıyor sureklı canım sıkıldıkca yemek yıyorum kendımı nasıl motıve edebılrıım :D

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• burada ben nasılım diye sor, muhtemelen güzel olsan bile yorumların çoğu olumsuz olacaktır. Çıkan sonuca göre de motive edersin kendini.

2|0
    0|0
  • sadece dünyada ki aç insanları düşünüp az ile kanaat etmeyen çoğu bulamaz desturunu tatbik etmeye başlayabilirsin

1|0
    0|0
  • yakışıklı erkekleri düşün haha :D

1|0
    0|0
  • Hadi bebeğim yaparsın sen

1|0
    0|0
  • öncelikle bir plaja ya da su parkina git orda fizigi duzgun kadinlara bak sonra aynanin karsisina gec ve deki ben bolye olmamaliyim ve plajdan ciktigin gimi spor saloluna yazil 1 hafta gittikten sonra alisirsin gidesin gelir zaten.(Ayrica kilolu kadinlardan nefret ederim çok pasif hayatlari varmis gibi geliyor bana)

0|0
    0|0
  • Cok kilolusun az kilo ver

0|0
    0|0
  • Oruç tutarak diyetine destek olabilirsin :D

0|0
    0|0
  • spor için salona yazılın, diyet için dukan secin yeme sorunu yok

0|0
    0|0
  • can boğazdan gelir..

0|0
    0|0
    • obeziteye davetiye çıkaran söz :D

• sindirmesi kolay olsun ;)

• peki

• Ramazandada mı okuz gibi yiyon :D:D

0|0
    0|0
    • evet hfkjkjdjh

• senin gibi bir karım olsun isterdim :D benim sevgilim hiç yemek yemez zorla yediryom cidden :S

• Şişko tavşan seni gidii !!! Jsjsjsjsjks ( şakaydı tabiki bende şişmanladım)

0|0
    0|0
  • spor merkezine git ordaki hoca sana program çıkarsın burada herkes kafasına göre yazar

0|0
    0|0
  • Fenasi Kerimi dinle

0|0
    0|0
  • instagramı aç ve kızların attıığı fotoğraflara bak azim gelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Fit kadın resmi koy telefon ekranına. Oruç tutuyorsan bunu soruyorsan akşamları çok yüklenmemeye bak.

0|0
    0|0
  • İnternetten aç. Defileleri seyret. Ben her diyetimde bunu yapıyorum. Çok faydası oluyor.

0|0
    0|0
  • Cok begendigin bir elbise bul ve onun 1 beden kucugunu al. hep gorebilecegin bir yere as ve her gun dene :)

0|0
    0|0
  • Yapmazsan sisecen sisecen 100 kilo olacan 😂😂motive oldun mu? 😂😅

0|0
    0|0
  • aynaya cıplak sekilde bak

0|0
    0|0
  • Nefret ettiklerini düşün

0|0
    0|0
Yükleniyor...