Arkadaşımın yalanlarını yakaladım!

Arkadaşlar dostum dediğim şahısın bir sürü yalanlarını yakaladım. Benim için herşeyi yapar sandıgom arkamdan dolaplar çevirdi ve ben bunları öğrendim. Fakat benim bildiğimi kendisi bilmiyor. Sizce yalanlarını yüzüne söylemelimiyim yoksa diğer yalanlarını ve ne yapmaya çalıştını öğrenmek için susmalımıyım. Yardımcı olursanız sevinirim

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette

Söylemicen.

Yalan söylemek kötüdür ama bu yalan söyleyenin ayıbını gizlemek daha doğru.

Sen onu yalancı diye ortalığa atarsan ve insanlar sana inanırsa o arkadaşın bir ömür yalan söyler.ruhunu hasta etmiş olursun.

Bu yüzden söyleme hiçbirşey.

Sen dürüst değilsin arkadaşlığımızdaki masumiyeti bozdun de ve heryerden sil gitsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• valla ben de aynı durumdayım şuan hayatımda vazgecmicemi sandığım dostum dolap beygiri modunda ardımdan :(( aslında üzgünüm ama kızmaktan cok kırgınım her nedense :-/ durumum seninle birebir aynı bende bilemiyorum ne yapıcamı :))

0|0
    0|0
    • Aynen valla hem cok kizginim hemde cok uzgunum herseyine kosan ben bunu hak etmemistimki. Insanlara yardim ediyosun bazi seylerini gormezden geliyosun bu seferde salak yerine koyuyolar bizi yaa :/

• Vay be bu guzelmis. Ama bn yalanlarini soylersem kanit lazim kanitim var ama o kisi soylememi istemiyor onun guvenini de kaybetmek istemiyorum :(

• sana bunu söyleyen kişiye cesaretinin ardında durması gerektiğini paylaş ve yanında olmasını iste dşünsene aynı durum kendi başına gelmiş olsaydı acaba kendisini ne yaprdı seni kanıt olarak göstermek istemezmiydi kesinlikle isterdi insanları anlamıorum bazen hem karnım doysun hem pastam dursun istiolar .bence ikna et ve yanında olmasını sağla zaten sorun arkadaşınla olan ilşkin ve yalanları bu şekilde bi darbe almışken sana bunu söyleme cesaretini bulan kişi de yanında da olsun madem

• hiç konuşma bile ona bile değmez cok iyi arkadaşınsa. Ha değilse haddini bildir.

0|0
    0|0
    • Cok iyi arkadasim idi.. Hic bir sevgi kalmadi icimde valla

• Susman onu hala sana karşı yalan söylemesine sebep olursun, yüzüne vurki, belki bu ona ders olurda yalanlara devam etmez.

0|0
    0|0
    • Beni salak yerine koymasi zoruma gidiyor. Normalde susmaz soylerdim ama bana fercekleri soyleyen gozumu acan guvenilir kisi ve onunda guvenini kaybetmek istemiyorum. Gidip soylersem arkadasim o kisiye gidip takilcak

• kanıtın varsa konuş kanıt yoksa sus kanıt bekle.kanıtın yoksa sen suçlu duruma düşersin.konuşurken sağlam girmelisin...

0|0
    0|0
    • Aynen oyle kanitim var ama o kisiyi ele veremem. Tembiye etti soylemiyim diye :( yoksa hepsini ardarda soylemistim

• Yalanlar ciddi meselelerle ilgiliyse arkadasligini kesmekten siradan bir arkadasliga donmeye kadar seceneklerin var, yok kiytirik meselelerse sirdasin olmasa da arkadasliga devam et, arkadassiz kalmaktan iyidir..

0|0
    0|0
    • Yalanlariyla benim kotulugumu istedini anladim iftira atiyor hem bana hemde baskalarina. Arkadassiz kalmayi tercih ediyorum acikcasi boyle arkadasim olacagina hic olmasin daha iyi en azindan basim.agirmaz. Dimi :)

• Aynen ama gule guleyi tam demeden beni salak yerine koyamadini herseyin farkinda oldumu bilmesini istiyorum. Ama ama gercekleri ogrendigim kisiyi ele vermeden bunu yapmaliyim ama nasil

• Bu konuda onu konustur dusuncelerini tam olarak ogren icindekini uzun sure gizleyemeyecektir sonra olay onun istediginin tersi cikinca yalani meydana cikmis olcak

• elinde yeteri kadar yalan var zaten bunları toparla süründür

0|0
    0|0
  • Ondan sana ne fayda gelerki ikiyüzlü birisi,bence daha fazla zarar görmeden ilişkini bitir

0|0
    0|0
    • Aynen iki yuzlu. Iliskimi kopardim iyice ztn

• kızlar yüzyüze gelip konuşamassınız... bnce ağzına sıç sonra da küs:D

0|0
    0|0
    • Kus mu :D oyle huyum yoktur ya tam hayatimdan cikaririm yada dostum olur :)

• ÇOK tatlısınn erGEEEEEN yat lan artık geç oldu:D

• Ahahah nediyosun yaaa ne ergeeni :D

• hiç kimseye aşırı güvenme

0|0
    0|0
    • En buyuk hatam benim bu. Ve halen daha yapiyorum bu hatayi malesef

• söylüyorum ama bende yapıyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Benimde hayatımda 6 senelik arkadaşım vardı hatda benden büyüktü ama hayatı hep yalan dolan istemeden bende bazen kendimi onun yalanlarına kaptırydum Ama artık bitdi 6 ay oldu konuşmuyoruz görüşmüyoruz hakkında kimseye bişey demedim bildiklerim bana kalsın dedim kapatdım o zaten biliyodur kendi durumunu kendi söyledikleri yaşlanlara kendileri bile inanyorlar bazen o yüzden senin yüzüne vurman işe yaramıyo inan o yüzden boşver en iyisi uzak durmak.

0|0
    0|0
    • Dimi, bencede haklisin. Bir keresinde bi yalanini soyledim hakli cikmaya calisti inkar etti ben emin oldugum halde. Ama bu bir degil iki degil yalanlar artik buyudu ve ciddi boyutlara geldi. Uzak duruyorum artik oda farkinda soruyor cunku beni gorunce bnde bisey bahane edip kalkiyorum yanindan. Ama azda olsa bir iki kelime soylemek istiyorum aptal olmadimi anlasin diye..

• Söyliycegin sözler fayda edermi bilmem ama içinde kalmasın söyle ve kendisinde senle bidaha görüşmek istemiyorum de karşına çıkıp durmasın o zaman olmaz

• hiç entrika falan gerek yok ne yapmışsa yapmış öğrenmişsin öğreneceğin kadar boz, yüzüne de sonrada yol ver. öyle insanları tutma hayatında.

0|0
    0|0
    • Dedigin gibi yol verdim. Ama nedenini bilmiyor. Soruyor hep niye aramiosun sormuyosn diyor oyle gerekti diyorum. Oyle birine hayatimda yer veremem ztn ama onun yalanlarini yuzune vurursam birini elevermis oluyorum. Bunuda yapamam

• o zaman güvenini yitirdiğini artık arkadaşlığınızı istemediğini söyle neden olarakda davranışların tutarsız de o anlar :)

• Dogru o sekilde soyleyebilirim. Yorum icin tskler

• Öyle birini en hızlı şekilde hayatıından çıkarmaya bak.İçindekileri dök sonra defolsun.

0|0
    0|0
    • Hayatimdan cikardim ama cok ayni ortama giriyoruz yani rasliyoruz birbirimizi hep. Icimi dokup beni salak yerine koyamadini demek istiyorum ama o zamanda baskasini ele vermis oluyorum . Oylede yapamamki

• bişey söylememen en mantıklısı.görüşmüyormuşsun nasılsa karşılaşsan da konuşmak zorunda değilsin.

• Gorusmuyorum evet ama ayni ortama giriyoruz o zaman geliyor yanima. Sktr de cekemiyorum ya nebilim sadece kendimi uzak tutuyorum. Baskalarinin yaninda birini kucuk dusurmek cok gunah bilmiyorum yapimda yok :(

Yükleniyor...