Bu hal beni öldürecek.

Sınıfta hoşlandıgım bir kız var daha önce konustum ve beni reddetti!

Tabi ben de gururlu adamım ya bir daha selam vermedim ama anladım ki eger aynı sınıftan birini seviyorsanız unutmak cok zor oluyor.

Bu kızı ne zaman bir erkekle konustugunu görsem o gün bana zehir oluyor. Bu gün gene bi erkekle tavla oynarken gördüm tüm gün zehir oldu bana ne olacak benim hal,m?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı lanet duruma bende düştüm ve bir arkadaşım bana şu taktiği önerdi.Kızın herzaman itici yönlerini bulmaya çalış ve sürekli onları aklına getir kendini tiksindirmeye çalış.Bende işe yaramadı ama 2 arkadaşımda işe yaramış sende de yarar mı bilemicem.

Benim tiksinme olayımda şöyle gerçekleşti.Arkadaş ortamı hepimiz birleşmişiz(tabi sevdiğim kızda var)yemek yiyoruz.Ben bir espri yaptım kızda o sırada ayranı dikiyomuş ayranı içerken bir anda gülmeye başlayınca bütün ayranı masaya orantılı bir biçimde dağıtmıştı.O günden beri aklıma bile gelmiyo :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynı sınıftan hatta aynı okuldan birine aşık olmakla büyük hata yapmışsın kendini derslerine ver yok benim derslerle aram iyi değil diyorsanda kendini arkadaşlarına spora veya sevdiğin yapmaktan hoşlandığın birşeye ver. ( Bunun yanındada arkadaş ortamını sağlam tut kızlı erkekli sürekli onlarla birlikte ol gez toz unutursun ama dikkat et o ortamlarda sakın aşk acısı çeken biri olmasın :)) )

0|0
    0|0
  • Platonik takılma boş ver kızcağızı

0|0
    0|0
Yükleniyor...