Hamza Hamzaoğlu Galatasaray ı Akhisar Falanmı Zamnediyor?

Yok Bilalmiş yok Niaaseymiş yok Atifmiş bunlar ne arkadaş. Adam utanmadan birde çıkıp biz transfer yapmadanda başarılı oluruz diyor yahu sen Daha Bursaya kalende 20 tane pozisyon verdin Şampiyonlar liginde Stancu gibi 5 metreden topu kalecinin kucağına atan beceriksiz forvetler yok. takim transfer diye bas bas bağırıyor. Dursun Özbek denen başkan sözde bu hafta büyük sürprizler yapacağız demiştide inanmamıştım. Ama adam gerçektende sözünde durdu. Bilal ve Sabri'nin sözlesmesini uzatarak büyük surpriz yaptı gerçekten
Ya gsli arkadaslarim bunlar ne yapmaya çalışıyor?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• önceden yabancı kuralı kalksa herşey güzel olacak dedik şimdide bizim yönetim berbat çıktı * böyle işin

0|2
    0|1
    • Aynen 2 sene once kalksaydi takım yildiz dolmustu

Kızlar Ne Diyor 1

• Hamza Hamzaoğlu Galatasaray ı Akhisar Falan Zannediyor

0|1
    0|0
    • Aynen bende öyle düşünüyorum bu transferlerle nereye gideriz?

Erkekler Ne Diyor 7

• Ünal Aysal, zamanında o kadar çok borca girdi ki kulüp, Mancini döneminde harcadıklarını Fenerbahçe, Beşiktaş 2-3 senede harcamadı. Mecburen, rotasyon oyuncusu olarak kullanabileceği oyuncuları almak istiyor. Bilal kötü bir futbolcu değil üstelik, kupada ve bazı lig maçlarında verimli olabilecek bir oyuncu. Niasse gibi hızlı oyuncular da uluslararası alanda iş yapar. Atıf,2 sene önceki Atıf olsa tamam derdim ama, şu konumuyla Bruma'nın bile yedeği olur.

Sabri'nin sözleşme uzatmasını garipsemiyorum çünkü, adam en azından elinden geleni yapmaya çalışıyor, yeteneği sınırlı olsa da. Çalışıyor, koşuyor, en azından o mevkiyi kapatıyor. Veysel, tarık gibi oyuncularınızdan bin kat daha bir bek.

0|0
    0|0
  • Böyle gizli sorulara çemkirirler.
    Gs yi öven gizli sorulardan başkası hoşlarına gitmez :)

0|0
    0|1
    • Ben görürüm onlari CLde takimda Sneijderden başka topa vurmayi bilen bir oyuncu yok bu salak yonetim daha bonservissiz Ayewi alamadi

• Ah gizlican ah çok dertlisin :)

0|0
    0|0
  • Hıyar transfer bütçesi yok ünal sıçtı kaçtı risk alıp parlayacak futbolcu topluyor.
    Sneijder geldiğinde bir b*k yapamaz haldeydi ama gelişti eski formu yakaladı bir b*k bildiğim yok senin şu an ki formla sneijder inter de olsa 40 milyon uero isterler.

0|0
    0|0
    • l*n ne salliyosun sen para yoksa Sabri neden bir ton parayla sozlesmesi uzatliyor? Dursun Ozbek demedimi Sneijder ve Drogba etkisi yapacak bir oyuncu alacagim diye? Bilal ve Atifi alacagina Ayewi al bu kadarmi cahilsiniz? Ayrica Sneijder gecen senede iyi oynadı bunun Hamzaya baglaman komik

• Galatasaray halka açık bir kulüp daha iyi yönetirim dersen yap bağışı gir kurula :)

• Dursun gibi vizyonusuz adamlarin listesine girmem ben

• aslında transfer gayet basitti bir stoper bir forvet ve birde sağ back takviyesi ile gayet bu takım şamp. ligi gruptan çıkar. yalnı bilal yasına ragmen ii bir alternatif olacaktır ki asistleri ile sezon sonu bunuda kanıtlayacak emininm ama sabri konusund akan ağlıyoruz desek yeridir. beklemekten baska care yok umarım podolski gelirde bu burakla bir yıl daha kanser olmayız :=)

0|0
    0|0
  • Gs bir turk takimi yabanci futbolcuyla dolarsa turk takimi olmanin bir anlami var mi? ne gencler var firsat bekleyen yildiz olup parlamayi istryen takmissin yabanci oyuncuya gidin barcelonayi tutun la ozaman yildiz gormek istiyosaniz

0|1
    0|0
    • Senin aklini yiyim ben. Atif ve Niaasse turkmu l*n adama bak ya bu kadar cahillik olmaz

• Ne yazdigimi oku anla ondan sonra yorum yap beyin israfi o dedigin futbolculara turk mu dedim ben geri beyin

• O zaman seyret umut olcan gibi kazmalari futbol cahiline bak

• Sakin ol hersey tikirinda gidiyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...