Neden böyle yapmıştır sizce?

bir erkek arkadaşm vardı baya yakın olmuştuk arkadaş olarak ve hep benim yanıma otururdu aynı çevreden başka biri hep benimle ilgilenmeye başladı ve beni hep bişeyler yapmak için zorluyordu gönülsüzde olsa kabul ediyordum insanları kıramama huyum var sonra bu yakın arkadaşım onunla beni gördükten bir gün sonra hiç ilgilenmedi benle sonra hiç sevmediğini döveceğini flan söyledi onu ve bana o çocuğu ektirtti sonra o çocuk bunu öğrendi bu arkadaşımın çok hoşuna gitti yüzünden anladım ama sonraki zamanlarda git gide soğudu benden ve arada görmezden gelmeye başladı sonra fakat ben sonra ondan hoşlandığımı farkettim çok iyi anlaşıyorken niye oldu böyle?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• dur dur ben senin dilinden anlıyorum.diyorsun ki ''orama goma burama g''o ! Kızım ne yazdın sen öyle yaa anlaşılmıyor bişey :D

0|0
    0|0
    • ya açıkçası olay uzun olduğu için kısaltırken karışık olmuş.benim hoşlandığım kişi benimle ilgilenen kişiyle beni beraber görünce bana ertesi gün soğuk davranmaya başladı ve sonra bana benimle ilgili olan kişiyi ektirtti ve benimle ilgilenen kişi bunu öğrendiğinde benim hoşlandığım kişi mutlu oldu

Erkekler Ne Diyor 8

• güzel bir noktaya değindiniz. burada bir paylaşamama durumu oluşmuş herhalde. Türk erkeklerinde genelde görülen bir durumdur. Bazen seçim yapma durumu ortaya çıkmışsa bazen geciktirmemekte fayda vardır.

0|0
    0|0
  • Şaka bir yana bence senin arkadaşım diye tabir ettiğin kişi sadece kendi egosunu tatmin etmiş bir öküzden başkası değildir.Sende acilen şu hayır diyememe huyundan vazgeç.

Hayır diyememek bir karaktersizlik göstergesidir(nezaket için bile olsa)birazda kendini düşün başkaları için kendinden ödün verme.

0|0
    0|0
    • orda haklısında benle konuşuyordu birden soğudu flan anlamadım.

• bişi anladıysam ne olayım :D

0|1
    0|0
    • biliyorum ama karışık gerçekten

• Katılıyorum! ama gülmekten değil harbiden katılıyorum.

(bu espiriyi yapmak için ne kadar bekledim bir bilseniz.)

• Geri zekalı değilim ama Hiç bişe anlamadım,anladıysam arap olayım

0|0
    0|0
    • hoşlandığım kişi benimle ilgilenen kişiyle beni gördükten sonra bana soğuk davrandı sonrada onu sevmediğini söyledi bundan sonrasını anlamışsındır zaten.

• ERGEEEEEEEEEENNN

dövün lan birbirinizi amk

0|0
    0|0
    • ergen demeyi kes bu muhabbet benimde hiç hoşuma gitmedi fakat o kişiden gerçekten hoşlanıyorum ve bu onun ergenliğiyle ilgili değil yapısı öyle ve bu dahada kötü ona rağmen hoşlanıyorum zira ergen olacak yaşı çoktan geçtik 20 yaşındayız.

• hahaha onun kafa da ergendir ver gazı döv de dayak yesin gelsin:) sende hoşlanmassın ondan artık :) ''ayy ezik durumları ;)''

• ne alakası var ayy ezik durumlarıyla?

• Soru neydi ben paragraftan iki defa dustum

0|0
    0|0
  • ergenlikte olur böyle şeyler takma kafana :D

0|0
    0|0
    • 20 yaşındayım.

• inş mutlu olursun o zaman arkadaşm

• teşekkür ederim.

• nolcak cocuğu dövmüştür öteki yada tehtit etmiş :)

0|0
    0|0
    • ne alaka benim hoşlandığım kişi yakın olduğum arkadaşım

• hımm tamam git gide demişsin ben onu git dedi anladım özür yav tamam :) ama genee gıcık kaptım sana

• olabilir.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...