Düzgün bacaklar için ne yapabilirim?

1.50 boyum var ve 40 kiloyum vücudum zayıf ama göğüslerim iri olduğundan üst tarafım alt tarafıma göre daha iri gözüküyo çöp gibi bacaklarım var farkındayım basenlerim olsun istiyorum bacaklarım ve kalcam düzgün ama zayif boyum kısa olduğundan kötü durmasa da güzel de durmuyo tek avantajım bacaklaımın düzgün olması çizmelerimin bacağıma şak diye oturmasını istiyorum kotlarım daha tok dursun sizce bacaklarımın kilo alabilmesi için basenlerimin olması için ne yapabilirim?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• çok minyonsun amagöğüsler ben burdayım diyor

0|0
    0|0
    • çok çok iri değil 85 ve düzgün çamaşırlarla kurtarıyorum rahatsız edici değil ama bacaklarıma taktım kafayı.

• sen bilmiyosun tm teşekkür. :)

• sevgiliminki de 85 ve boyu kısa

Erkekler Ne Diyor 12

• göğüsleri büyük olan kişilerin ortalama % 70 kadarı düz fiziği vardır yani ne popo çıkıntısı nede bacakları dolgundur benim izlenimlerim böyle :)

0|0
    0|0
    • kalcam güzel ama biraz daha büyük olsa daha güzel olur :D

• :D hacı yatmaz kadar olmasada olsun biraz ya :)

• o dolgularla öyle olucaksın ama :D

• Anlaşıldı senin sevgilin yok .p olsaydı alt taraf oturmaktan geniş üst taraf dürtülmekten zayıf olurdu :D Bun nasıl bir sorudur arkadaş yaa altı nie genişleyiosun zaten kısayım diyorsun enin boyun bir mi olsun zayıf kal ;)

0|0
    0|0
  • Topuklu ayakkabı giy,Boyunda gerçekten kısaymış,göğüs nasıl duruyor o vücutta,küçük sütyen kullan.takviyele falan kulanma

0|0
    0|0
    • boyum için değilde bacaklarım için yardımcı olsan iyiydi :)

• alt tarafi kalinlastirmaktansa ust tarafi inceltmeyi dene

0|0
    0|0
    • üff desen uçuyum mu ne istiyosun sen :D

• üstü kalın altı ince dedin ama :)

• sen bacaklarindan ustte kalani gogus olarak dusunuyorsan ben orasini bilemem de gogus anlaminda soylememistim ben neyse bosver sen duzenli sporunu yap sisen yerler siser inen yerler iner nasilsa duzgun bir sekle girer vicut

• basenler ıcın ozel kg aldırma yontemını oldugunu dusunmuyorum yada bılmıorum :D ruzgarlı havada dışarı cıkma bencee

0|0
    0|0
  • yiyebildiğin kadar CHO tüket faydası olacaktır

0|0
    0|0
  • ya kızım bu fizikle bşey olmaz senden git sigortalı bi işe gir

0|0
    1|0
  • Bol bol yuz, hamur isini cikolatayi kes, alti ay hedef yap kendine..

0|0
    0|0
  • seni görmek lazım

0|0
    0|0
  • spora gittt.. salonda sana yardim ederler

0|0
    0|0
  • kilo aldırıcı protein tozu al bir haftada 2 kilo alırsın

0|0
    0|0
  • Kendini mi pazarlıyorsun ne yani...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ye yat otur hareketsız ol..

0|0
    0|0
  • mayonez ye acayip basen yapıo :D vallahi bak

0|0
    0|0
    • her sabah yiyorum yapsaydı baldır bacak o biçim olurdu :D

• 6 ay diyetisyene gittim doğal yollarla alamadım ek besinlerle 3 kilo aldım baktım olacak gibi değil bıraktım bende ama mayonez çok yerim :D

• benimde basenim var fiziğim on numara :P mayonezi bende seviyom ne var :D heheheh

• Bende zayfm bacaklarm ck ince puuf.

0|0
    0|0
  • valla ye yat,ye otur sürekli gezinme sakın oluşur:))

0|0
    0|0
  • aynı sorun bendede var bacaklarım ince diye mini etekte giyemiyorum çok zoruma gidiyo :((

0|0
    0|0
    • bişeyler bulmamız lazım :D

• ablamla araştırıoz bulursak sanada sölerim :D böle olmicak ya yaz geliyo bide tahta gibi dolaşmak istemiyorum kışın kat kat giyinirmde :D

• kesinlikle :)

Yükleniyor...