Yaptıklarımızla söylediklerimiz neden uyuşmuyor?

burdan bikaç insan tanıdım. hatta reele bile taşıdım. bu insanların burda okuduğu mavalları ve bir de gerçek hayatta davraşlarını gördüm. şok oldum! evet evet böyle anlatabilirim hislerimi sadece, şok oldum. böylel insanların neden bu şekilde davrandığnı anlayamıyorum. ya madem içinde bambaşka biri var niye insanları tam tersini söyleyerek kandırıyosun ki. ya içindekini çıkar ne mal olduğun anlaşılsın ya da olmak istediğin kişi giibi davran. ve işin gariibi ne biliyo musunuz ikisi de o zavallının samimi duyguları aslında. bütün mesele de içindeki özü gizlemek!

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar zor bi seydir bi baskasi gibi gorunmeye cakısmak ! bence tabi hos keske ben de becerebildem hayati burdan sorgulamak yerine reelde daha guzel canli paylasabilirdim! nedeni bu işte cunku herkes hatasini gizliyor gizlemezse hemen ya bu kız da bole su cocuk yok ya bole ,elektrik alamadim ,ulaen yalan soleme de deki su yuzden yok işte,ben Avrupalılari bu yuzden seviyrm (ulke politikalari bize ters gelebilir ben halkından bahsedyrm!) ,tencere kapagını ariyor orda ya da en azindan aptalca 5 yasindaki cocukun soledigi gibi yalan solemiyor,hos ben 5 yasinda bile gercekleri sıkıstırırdim yalana ki sonra kuyruku dik tutmam kolay olsun )) Ama sorun daha cok inanın kızlarda,kız olsam gene daha sert konusurdum gibi tabi ki herseyi tam bilemem ama en az 10 farklı ulkeden 20 farklı ırkla tanısdıktan ayni evi vs paylastiktan sonra ! ulaen kız liseyi ya zor bitirmis ya da terk ,tipine 6/10 vermem,ozenti yani ayıptr solemesi kronun teki bi havalarda burnu arban var mi,evin var mi,ne is yapiyon, vay vay ! :D ,ulaen dedim Monaco Presnsesi olsan sana evimi bile temizletmem.Tabi en ters olayi anlatıtorum ki durumu rahat anlatayim diye.Sanki benim sevgiliye ihtiyacim var onun yok,operken tobe ! tek ben zevk alıyrm,hesap zaten hep erkek odemeli ,niye am* benim babam fabrikator de senin ki kapıcı mı? hos olsa seni napim DalYaprak :D ,abi erkek olmak harbiden zor be kızlar,ama hayat hep bi denge meselesidir,doner dolasir roller degisir ,hep ayni kalıyor gorundugu zaman bile ,paradan pul kariyer itibar sabit kalabilir ben daha derin degişkenlerden bahsediyrm.Zaten devir cok garip oldu ,kedinin kopegi kovaladigi vs vs ,hayatin gizemini bole cok daha farklı oldugunu net goruluyor.Baki nin son ize mısrasi na takıldım gecen ceviri yaparken aklıma gelmişti , again *mk ! Baki kalan su Kubbede hos bir seda imis ,bizimkisi :D ,saygılar guzel insan sen takma sen ben varsak bizim gibiler de vardir ,farkımız varsa onlari bulacak becerimiz de olmali !? ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu kişiye göre değişir , genelleme yapmak hiç doğru olmaz . Evet bazıları olduğu gibi görünmez veya göründüğü gibi olmaz , bunu başarmak zor , başarınca da bir okadar güzel olan bir durumdur . Yaptıkları söylediklerine uyan insanlarla birlikte büyüdüm , varlar inan bana , sadece denk gelmek gerekiyor , belkide kader seni götürür , umarım öyle olur , iyi şanslar :)

0|0
    0|0
    • ne mutlu sana öyle insanların olmasına da ayrı bi sevindim kendim açısından.amin diyelim;)

• sözler ve davranışların paralelliği zordur her karakter başaramaz çok şey beklemiyorsun ama ZOR şey bekliorsun insanlardan daha doğrusu pardon (insancıklardan)isteyen üstüne alınabilir hoş kimsenin alınacağını sanmıyorum ama :)

0|0
    0|0
    • kimse alınmıyo hatta daha komik bisey de var da neyse

• Pekı sen o kısılere oldugun gıbımı yaklastın ve neden ınternet ortamından arkadas edınme gereksınımı duydun..

1|0
    0|0
    • tanıdığım kişilere girmek istemiyorum ama sıradan konular değil.farklı ver burda da anlatmak istemem.evet olduğum gibi yaklaştım.herkesin gizli bi tarafı vardır kabul ama o giz sadece seni ilgilendiriyosa zararsızdır insanlara aktarmaya başladığın an tehlikeli biri oluyosun demektir.

• erkek olduğuna dair bir şey söylediğimi hatırlamıyorum.burda önyargına dikkat çekmek istedim

• Bu senin ön yargıların şu an onu tartışıyoruz farkındasın demi akıllı kız.

• bi an aklıma şu söz geldi... herkesin üç kişiliği vardır; ortaya çıkardığı, sahip olduğu, sahip olduğunu sandığı..

2|0
    0|0
    • ovv süpermiş başka bi cümle anlatamazdı durumu sanırım

• herkes ezbere genelleyerekte konuşuyor o yüzden davranışta konuşmakta o anla ilgili bişey an gelir ağzına küfür koymayan adam küfür eder

0|0
    0|0
  • çok iyi anlıyorum seni, burda bile tanımadığım etmediğim kişiler engelliyor mesela, hiç bi soruya olaya vs sanal sohbette farklı bişi sölemiyorum yani şu var insanlarda gerçekler yerine yalancı mutluluklar yaşama derdindeler, o tipler bitmez burda gördüğün çok konusan vs kendini sürekli daima ön planda tutmak istiyen tipler gibi işte senin karsılastıkların, burda klavyede şak şak kelimeleri sözleri döker, karşına çıkınca 2 kelimeyi bi araya getiremez kem küm eder

0|0
    0|0
  • Gerçek hayatta başaramadıklarını burda maskelemişler.İnternetten kız ayarlama çabasında bulunan erkeklerin ortak özeliği bu zaten.çevremdeki arkadaşlarımdan biliyorum

1|0
    0|0
  • bende burdan insanlarla tanıştım hatta reel de de görüştüm ama bişey eksik... ben anlayamadım... burdan tanıstıgın insanla baştan konusacaksın...

sex mi istiyorsun arkadaşlık mı duygusal birşeyler mı?

0|0
    0|0
    • bi şey mi eksikti?mesela ne.demek ki sen de ne istediğini söylemedin ki eksik bisey kaldı ne dersin

• valla ben senin profiline baktım da içinde duygusallık olduğuna inanasım gelmedi kusura bakma:)işte ben çelişkiye sinir oluyorum.cünkü bunları hep sonradan görüyoruz biz.ve aradaki ilişkiyi alttan alttan işlemek zorunda kalıyo karşı taraf

• benim profilimde duygusallik yok gibi görünebilir ama "şiir yazılacak kadar güzel , hatun ruhlu bayanlar olduğuna inanıyorum.." ne demek sence? v tanısıp hemen aşık olalım istiyoruz ama olmuyor önce iki insanın birbirine ısınması lazım... ve ben aşık olacak yaşı geçtiğimize inanıyorum...

sadece cinsellik mi kaldı hayır ama bu saatten sonra dış görünüş artık çok önemli onunde ötesinde olan birşey var ki bakım bakım bakım...

ne anlatmak istediğimi bende anlamadım :)

• kimseye güvenmemek lazım...

0|0
    0|0
  • var öyle tipler yapacak birşey yok sister

0|0
    0|0
  • hata birazda sende.burada tanıştığın bir insana çok fazla güvenmişsin anlaşılan

0|0
    0|0
    • çok fazla guvenmıssın derken ne yaptım ki.zamanımı verdım degmedgnı anladım.e bunu da yapmasaydım nasl tanıyabılırım.ama iste karsıdakı o kadar samımı dglmıs

• senin adına üzüldüm

• ya olduğunuz gibi görünün yada göründüğünüz gibi olun derim. ne diyeyim başka.

0|0
    0|0
  • normal insanlar bu saatte uyumuş oluyolar, ben de dahil unnormal durumlarımız var ; ne bekliyosun ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• çok basit aslında..çünkü ellerinde olanlarla kendilerini ailelerine ve çevrelerine ispat edemiyorlar..eğitim durumu, maddi imkanı, yaşadığı yer...vs her ne olursa olsun iyi bir konumda olan bir insan bile gerekli duygusal desteği bu saydığım çevrelerden edinemiyorsa o eksikliği burada kurduğu yalan cümlelerle telafi peşine gidiyor..sonuç: burada ve reelde farklı insanlar..

haa onların yalan söylemesi ya da bu samimiyetsiz tutumları uzun vadede sana bir şey kaybettirmez çünkü zaten takke düşer kel görünür belli bir müddet sonra..hayatın içinde yer alan sahneler hep bir önceki olaydan alıntılı olarak devam ediyor.o yüzden geçmişte yaptıklarımız,söylediklerimiz çok önemli..

0|0
    0|0
  • Tanistiklarin kiz miydi erkek mi? Erkekler kiz tavlamak icin kiliktan kiliga giriyolarmis da ben diyenlerin yalancisiyim.

1|0
    0|0
    • yok canım öyle absürd durumlar değil.yani biraz farklı tabi ama burda yazmak istemiyorum

• Canim benim takma, davranis bozuklugu yasayan insanlar bunlar tek caresi iyi bi psikolog

• hepimiz doğruyuz,düzgünüz peki eğriler nerde arkadaş? Burda olmak istediği kişi olup gerçekte bunu başaramayanlar var.

0|0
    0|0
    • hangisi doğru peki olmak istediği kişi olamayıp kendiyle beraber insanları da kandırmak mı?

• yüzlerine acınası hallerini vuramadım sanırım ondan içime dert oldu:)

• :))) Değmez.

• ne sandın ki burası sanal ortam herkes farklı reelde de çok farklılar :)

eğlenceli aslında oyun gibi geliyor bana

0|0
    0|0
    • ama olayı reele tasıma amacındaysan orda durmak lazım.oyun oynamıyoruz

• onu bırak gidip tanımadığı birinin resmini koyuyor ve reelde görünce ee bu sen değilsin neden böyle birşey yaptın dediğinde ciddi bir işim var resim koyamam diyor madem öyle başkasının resmini koyma git farklı birşeyler koy

burdaki amaç egoların tatmini başka birşey değil acınası aslında

• tam olarak uyuşuyorsa ben o kişinin rol yaptığını düşünürüm asıl. uyuşmaması normal geliyor bana

0|0
    0|0
  • bazı insanlar burda kişiliklerini oldukları gibi değil olmak istedikleri kişiymiş gibi gösteriyorlar

0|0
    0|0
    • gösterseler neyse bi de icraat var.ondan rahatsız oluyorum.

• Aşagılık kompleksı olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...