Arkadaşlar fitness'a başladım?

Beyler bayanlar yeni başladım ama geçmişte hafif bir anım vardı zaten. Bugün biraz çalıştım çok eğlenceli ve iyi hissettiriyo. Çok zayıf değilim ama zayıf biriyim sizce nereme ağırlık vermem gerekiyor?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Göğüslere çalış ve mekik çek daha fit bir görünüm olur

0|0
    0|1
  • Onu bilmem de kas yapacaksan su kendinin sadece üst tarafini yapanlar gibi olma. Leg day i ihmal etme

0|0
    0|0
  • ben kalca bacak ve karına daha cok agırlık veriyorum ama erkeklerde bu değişir yani senin göğüs ve omuz çalışman lazım daha cok. antrenör hocan yönlendirir zaten senide. erkeklerde omuz 20kg ile başlıyor.. kişinin sağlığına görede değişir tabi.:)

0|0
    0|0
  • Sana bir şey sorabilir miyim?*

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 1 ay boyunca genel çalış. Atiyorum göğüs 2 hareket omuz 2 hareket bacak 2 hareket biceps 2 hareket vsvs 1. Ayın sonunda lokal çalış. Mesela bir gün göğüs sırt dier gün omuz bacak gibi. Ve her tarafı eşit götür. Her bölgeyi haftada 1 kere ve sağlam çalıştır. Beslenme en onemli kısmı beslenmeye çok dikkat et

0|0
    0|0
    • Proteine abanıcam dimi

• Tavuk göğsü al kilosu 9 10 tl. Ton balığı al 2 paketi 5tl. Dostum bide bu spor ciddi yapacaksan maliyetli bişey. Yumurtası sütü eti tavugu balığı yulaf ezmesi yoğurdu peyniri protein tozu derken günlük masrafi en az 15tl yi buluyor.

• Anladim o zaman aliriz ya nolucak su an yerim agriyor onerdiginiz bisey mi şu an

• Göğüs ve karın ağırlıklı çalış bence

0|0
    0|0
  • Kollara çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...