Daha önce birisiyle tanışmak için numarasını alıp onu çaldırdığınız ve aramasını beklediğiniz oldu mu?Kızlar samimi olarak cevap bekliyorum. bi ilgilenirseniz

Daha önce birisiyle tanışmak için numarasını alıp onu çaldırdığınız ve aramasını beklediğiniz oldu mu?Yani ararsa yanlış numarayı aramışım gibi bahaneler uydurdunuz mu?Bu ara yanlış numaralar arıyor tamam deyip direk telefonu kapatıyorm da biri tanışmaya mı çalışıo huylanmaya başladım...uzun mu tutsam konuşmayı ama hiç bana göre bi şey de değil ki

1|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben yapmadım ama yapan insanlar tanıyorum. Yapar kızlar öyle şeyler. Daha dün kız arkadaşım benden sesini çok merak ettiği bi sanal arkadaşını aradı mesela. Sorgulattığında karşısına adı çıkmasın tanımasın diye önlem bile aldı resmen. Sonra adam kimsin deyince ben şu kişiyi aramıştım pardon yanlış oldu dedi :) Ama adam bugün aradı kabak bana patladı arkadaşım telefonumu kullandı yanlış olmuş diye geçiştirdim ben de..Senin gibi yapmıyor yani erkekler genelde geri dönüp konuşmayı uzatıyor :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• uzun tutarsan sıkarsın ama

0|0
    0|0
    • hiç konuşmuyorum ki ismini falan bile sormadan tamam deyip kapatıyorum

• hiç kimseyi çaldırmadım,çaldırmayı da düşünmedim.

0|0
    0|0
  • sadece arkadaşlarının yaptığı ufak bi kendi çaplarında eğlencede olabilir taviz verme tamam de kapat en iyisi :) tanışmak isteyen her yolu bulur zaten yanlış oldu deyip kapatmakta neymiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...