Aklımızdakiler, yanımızdakiler? Bu ikileme düştüğünüz oldu mu hiç?

Bu ikileme düştüğünüz oldu mu hiç?Yanınızdaki başka ama aklınızdaki başka...

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Buna ne istediğini bilmemek deniyor , bu çelişki sana mutsuzluk veriyorsa , ne istediğine karar vermeyi denemeni tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Birini çok sevdim ama onla birlikte olamam. Kısmet kımle evlenırım bılmıyorum ama . İnşallah helalım olunca kimseyi düşünmem

0|0
    0|0
  • Bir kaç defa düştüm. Ama fazla uzatmamak lazım bence. Yanındakine çok büyük bir haksızlık yapıyorsun olursun.

0|0
    0|0
  • Öyle bir insanla zaten ne eş olunur, nede dost.Sapla samanı karıştırmış bir kişilik

0|0
    0|0
  • oldu oluyor olacakmı meçhul :)

0|0
    0|0
  • O ikisi bir olsa keşke.

0|0
    0|0
  • Böyle düşünen kadınları öldürmek istiyen milyarın üstünde erkek var.

0|0
    0|0
    • benim yaşadığım bir durum değil,karşıma çıkan birinin yaşadığı durumun bu olduğunu düşünmeye başladım ve sordum

• Herkesin başına gelebilir bu örneğin çok aşık olduğunuz biri size karşılık vermedi ve kalbinize gömdünüz ama illaki ilerde başka biriyle bir ilişki kuracaksınız ve illaki aklınıza o kişi gelicek aşık olmayan anlamaz bunu kimse aşık olduğu kişiyi kolay kolay unutamaz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ilk zamanlar olur genelde ya da yaşanan bir hatıra akla getirir ama sürekli bu yaşanıyorsa yanındakinden ayrılmak en doğrusu.

0|0
    0|0
  • aşık olduğumu sandığımda bir kere oluverdi ama hevesmiş ona boşa çıktı bir daha da zor olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...