Aklınız karıştığı zaman ne yaparsınız?

seviyorsunuz ama olmuyo..bir yandanda başka birini özlüyrsunuz.bu karmaşık duygulardan kurtulmanın yolu nedir sizce

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Karmaşıklık varsa bunu düzelticeksin yoksa sana zarar verir , elindekileri götürür . Herşeye sahip olamazsın , bir seçim yapmalısın , eğer neyin daha değerli olduğunu gerçekten merak ediyorsan , önce bundan bi süre mahrum olmayı dene . Ne dediğimi , elindekiler olmadığında daha iyi anlayacaksın , anladığında kafandaki karışıklıklar yağmur suyu gibi tertemiz ve net olucak , zamanı bile durdurmaya çalışacaksın , durduramayacaksın . Önce ne istediğini bilmelisin .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yazık bu erkeklere ya... ablacım biraz kararlı olun... birinin peşine gidin nedir iki 3 hangisi daha iyise onu sececen sonra...

0|0
    0|0
  • Maymun iştahlı olmadan sakin kafa birini tercih...

0|0
    0|0
  • tibette bi manastira kapanmak

0|0
    0|0
  • hemen bir sigara yakıp gözlerinizi kapatıp dikkatlice düşünmek . Ama ben sigara içmiyorum içenler öyle diyor.

0|0
    0|0
  • özlediğin kişiyle konuşup sevdiğin aslında sevdiğini sandığın kişiden ayrılmak

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama sen daha kendini bulamamışsın,

0|0
    0|0
    • işte kaybolduğum içn yardım istyorum ya

• ewt ama bazen..

• valla güzelim senin durumun baya zor,şimdi ben sana burdan iki güzel laf etsem banadamı hemen kanacaksın,sen ne istediğini bilmiyormusun ki,iki kişiye birden bağlanıyorsun

• Yapcak bişe yok, durumu idare etcen

0|0
    0|0
  • en iyi yol psikologun yolunu tutmaktan geçer

0|0
    0|0
  • seni tanıyan dostlarının yanında almalısın solugu

0|0
    0|0
  • hayalle gerçeği ayırd ederim.

0|0
    0|0
  • ozledıme gderım sevıyorum olmuyrsaaa yapcak brsey yok senden kaynaklanan bır sorun degıl ynı

0|0
    0|0
  • Bende olmuyor o, açgözlü değilim.Birisinden hoşlanacak gibiysem, diğerleri tamamen çıkar kafamdan.

0|0
    0|0
  • susup oturmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aklımın iplerini salarım..

link

0|0
    0|0
  • çok karmaşık bir kızzsın

0|0
    0|0
  • ıkı kısı olursa bunlar olur..

0|0
    0|0
  • kendimi dinlemek, zamana bırakmak..olayın üstüne gittikçe dönme dolap misali oluyor..

0|0
    0|0
  • Bir an önce karar veririm mantığımla

0|0
    0|0
  • Uzaklasmaya calısırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...