Minübüste tacize uğramaktan bıktım!

ciddiyim artık yetti o minübüse binmek zorundayım ama artık yeter karşı cinsten soğuttular yemin ediyorum napiçamı nerde duruçamı şaşırıyorum bazen adam resmen arkamda günlük işini hallediyo ya bu ne çarşaf mı giyelim yani tahrik olmamanız için?

nasıl bi milletizz bizz ya?

0|0
10|29

En İyi Erkek Görüşü

• Insanlar seks aclıgı cekıyor. bırde su p*rno sektoru cok etkılıyor bıreylerı orda ızledıklerını gercek yasamda uygulamaya calısıyorlarkı bu buyuk bır hata.

1|1
    0|0
    • aynen öyle sanal alemde fatih gerçek hayatta ezik olunca bunlar kaçınılmaz

• Öyle tepkini göster yada kendini kolla.

En İyi Kız Görüşü

• almanyayi övmek gibi olmasin ama kimse kimseyi asla ´taciz edemez hele kapaliysan asla bu taciz olayi yalnizca türkiyede var

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Sesinizi çıkarınnnnnnnnnnnnnnnnnnn ! Metroda böyle bişiyle karşılaştım kızın gözünden yaş gelidğini gördüm kız sesinide çıkartamıyor arkasındaki adamı görünce Kan beynime sıçradı Karakolluk olduk ağzı burnu kanrevan içinde kalmıştı adamın Sumayın yani Susmayınnnnnnn !

3|2
    0|4
  • tamamen bastırılmış cinsellik...

2|1
    0|0
  • bangbus sanki mına going

1|3
    1|1
  • gerçekten ülkenin durumu işler acısı kendini bilmez pislikler giderek artmakta

1|1
    0|0
  • şiki şiki baba minibüsü canlandı bi an gözümde :(( link

2|1
    0|0
  • Taksimde kızın biri poposuna kamera koymuştu, sen de yap ta çektiklerini polise veriver ;) Şikayet et ya da biraz, sonuçta bunlar da yüz verdikçe( yüz vermek demeyelim de ses çıkarmadıkça ) azıyor. Ejderhanın 1 başını kesince öteki çıkıyor olabilir, ama başlar çoğalınca da vücut onları taşımaz ve elinde sonunda devrilir. Bir adım atmak şart ;)

1|0
    1|1
    • haha hee olur hatta polise popodan naklen canli yayin yapim

• Popona koyma canım sen de :) O işin esprisi tabi de, yani tepki koy en azından. Etrafında durumu farkeden kimse de olmuyorsa, çok ta yapacak bir şey yok adli anlamda ama en azından kişinin çekinmesini sağlarsın bir daha yapmakta tereddüt eder, 2 kere düşünür ;)

• Bu durum internette ulaşım aracı adında yayınlanan hikayelerin sonucu.geçen gün bir bayan bana yaptı sesim çıksa tacizci olan ben olurdum mecburen sustum

1|1
    0|0
  • :D yapcak bısey yok o adamlarında sucu yok aıleden kaynaklanıyo ıste artık şu ankı cocuklar buyuyup cocuk olana kadar bu devam eder dıye dusunuyorum oda bılınclenırlerse

1|0
    0|0
  • Hayır, hadi sen bayansın, sana karşı olan tacizin nedeni anlaşılabilir ama erkeklere dayamaya çalışanlar var ya bu kadar olmaz.. :) Kalabalık minibüse bindiğim zaman sırtımı direkt demire veriyorum :)

1|1
    1|0
    • oha

• Böyle giderse minibüslerde prezervatif dağıtımı başlayacak :)

• kadına taciz anlaşılabilir ne demek lütfen ya.

• genelleme yapmayalım ama oyle öküzler vardır ben şahıt olmadım böyle bır duruma ama duydum yazık :S

1|1
    1|0
  • hayvanlar topluluğunda yasıyoruz ben senin yerinde olsam bas bas bağırırım motobüsün içintde rezil ederim yokmu kız sevgilin filan beraber binin bi dövsün

2|0
    0|1
    • ya bagiramassin adam inkar eder uste cikmaya calisirsa nolucak sonrada dersinizki hay kezban is badinda

• est tesekkurler cevaplar icin

• rica ederimm sonuçta bi faydam olmadı neyse iyi aksamalr

• Haklısın Allahsabır versın AKP metrobüs de kadın erkek farklı yapacakmış iyi de yapar . Baksana mağdur olanlar var

2|0
    2|1
    • gercekten yapsin gidip elinden operim o derece

• tiksindim

• Hoşlantı güzel ama. Belirli süre niyetinı belli et kendını geri Çek. Uzatınca iş taciz e giriyor. Ben gıbı bırı ilk kez gözle rahatsız oluyor.

• Nebiçim insanlar varya.Ben bayanlara değmemek için çırpınırım yanlış anlaşılmasın diye adamlar neler yapıyor.Ama bunların anaları bacılarıda var onlarıda taciz eden birileri var.

1|0
    0|0
  • rezil etmelisin.

3|0
    0|1
  • "gunluk isini hallediyo", gibi bir deyimi kullanıyorsan, bu hoşnut olmadığın bir durum gibi durmuyor,

0|1
    3|0
    • ilginc hangi bilim.daliyla mesgulsunuz

• neden hosnut olim assagilanmis hissediyorum kendi kendimi kandiriyomuyum yani

• kendini yanlış ifade ediyorsun diyorum neyse burasını geçelim, katlanmak zorunda değilsin sesini çıkarabilirsin,

• çarşaf olayına takıldım ben. bu arada çarşaf bitmiş:)

0|1
    1|0
  • Kıçına tava koy,belki sert bişe gelince dururlar.aykata da fazla durma durak değiştir.bu durumdan kurtulamazsın kaderin senin

0|0
    1|0
  • ben de bıktım tacize uğramaktan

2|0
    1|1
  • Bunu aksama kadar minibüslere binip yapan adiler var

1|0
    1|1
  • onun anasını önüne,bacısınıda arkana alsan onlra dayasa

1|0
    0|1
    • eden bulur onlarada başkası ypıyodur belli mi olur

• o yapan etkilenmezki

anasını göz önünde yapsan bile

• cok saırdımmm gercektenn

0|1
    2|0
  • kadın orasını burasını dikkat çektirecek kıyafet giymediği sürece sıkınt olmaz..

0|1
    4|0
    • kadin anca kadinliktan cikarsa sikinti olmaz

onun haricinde heryerde kadin

• "umarım çok güzel ve göze çarpan bir kızın olur. " demek geldi içimden bunun giyimle alakası yok yapanın kişiliği pardon kişiliksizliği. O kafada olup aynı şeyi yapmıyor olsan kendini gizleme ihtiyacı da duymazdın yanılıyor muyum?

• bence yanılıyorsunuz.her insan giyimiyle kişiliğini ortaya koyar..bunun güzellikle alakası yok,bir çok kadının giyimi çekici abaza dolu heryer bu tür şeyler meydana gelmesi normal,tabiki hoş birşey değil

• Bagir, gecen gozumun onunde yapiyodu bi kiza lavuk, bagirinca fark ettim sofore kapiya actirdim 2-3 kisi dove dove adami attik.

1|0
    0|1
    • o an minubusten inip defolmaktan baska bisey dusunemiyorum ki

• bonuss <333

0|1
    1|0
  • metrobüsü denememiş olmalısın.. :D

1|1
    1|0
    • ayy yokk ama vukuatlarini duydum yaklasmam

• nerdensin ki sen

• üzülerek söylüyorum maalesef abaza bir milletiniz

3|1
    0|1
    • bunun bi sifasi yok mu :(

• yok kimisi doğuştan abaza oluyor maalesef depoyu boşaltsa 1 saat sonra yine bir boşaltma ihtiyacı duyuyor

• çok açık giyiniyorsanız ve de çekici biriyseniz Fordçuları toplarsınız etrafınızda

1|2
    4|0
    • kaban vardi ustumde yahu kaban

• o zaman çok çekicisiniz.

• hahaha poine cidden çok güldürdün beni ya.

• Nasıl bi' minibüsse artık...

0|2
    2|2

Kızlar Ne Diyor 9

• en ufak bir hamlede tut taşaklarından, başla sıkmaya. patlatıyımmı lan itoğlusu diye bağır. çok ciddiyim.

utandır, saldır, pişman et. ağlaya ağlaya defolsun gitsin kuyruğuna basılmış it gibi. hatta elini cebine daldır herifin bütün cazgırlığınla. çıkart cebinden cüzdanını, nüfus cüzdanını al. fotosunu çek.

hadi bakalım de sonra, şimdi kan grubuna kadar bilgilerim elinde. bundan sonra başına geleceklerden kork * sıçmığı de.

sonra bana haber ver.

ciddiyim.

çok ciddiyim.

bu dediklerimden yapabildiğin kadarını yap. lütfen yap.

4|2
    0|1
    • Bence en ıyı cevap az bıle bunlar.

• senin erkeklerden baya bi canın yanmış herhalde:)

• erkeklikle sapıklığı bir tutuyorsan sevgili nansipesifik, senin de benden çok canın yanacak demektir, sikini kolla=))))

• Çarşaf giyince de ayak bileğini görmek bile farklı bi fantezi haline geliyor :D Benim de bikaç kere başıma geldi. İlkinde ağlamıştım. Sonrakinde tersledim. Ses çıkarmayınca olmuyor rezil edeceksin.

1|0
    0|0
    • eminim carsaflilarada yapiyolardir o da cozum degil zaten ac itler

• Bilmiyorum çarşafla yapıyolar mı yapmıyolar mı ama abazalık türkiyede bi yaşam biçimi resmen. Ters ters bak ya da dirsek filan at o da işe yarıyor :)

• oyle biri degilim iste disarda insqnlarla gereksiz iletisime gwcmem sevmem yani uzak dururum.ama bu sene bunlari yasayinca napicami sadirdim tepki koyamadim yani igne dirsek falan bisey yapicam artik

• benimde basıma gelmişti benzer bi durum adamı dövmekten beter ettim rezil oldu :) sesini cıkartman lazım ardı kesilmez yoksas

1|0
    0|0
  • arkadasın bırı cocgun kafasına canta gecırdı :D

1|0
    0|0
  • Bir dirsek at ya da yanında iğne taşı batır herife.Sessiz kaldıkça böyle devam eder.

1|0
    0|0
  • İgne tası sonra batır tacız eden ıte.

1|0
    0|0
  • bi kaç tüyo vereyim , minibüse binince eğer ayakta gideceksen sırtını cama yada koltuğa dön arkanı insanlara dönmemeye çalış sağlama al arkanı elinde çantanla yada kadın varsa arkanı ona dönerek kollayabilirsin hiç yer yoksa arkadaki erkekse dönüp ters ters bak o zaman tırsar bu tipler olmadı biraz çekilir misiniz diye bağır o zaman da tırsarlar

1|0
    0|0
  • Basıma gelse oyle bi bağırırım ki adam minibüse bindiğine pişman olur biraz kendini savunmayı bil destek çıkanlar olur

1|0
    0|0
  • Her minibüse bindiğim de lezbiyen olmaya karar veriyorum,erkekler öyle bir itici geliyor ki...Neyse ki sonradan geçiyor bu his.

1|0
    0|0
Yükleniyor...