Yazdıklarını üstüme alınsam mı bilemedim. Ondan hoşlanıyorum, ne yapmalıyım?

arkadaşlar şimdi bizim okulda benim çok ama çok hoşlandığım bir çocuk var ama ne yaptığını anlamayamıyorum o yüzden sizin yorumlarınıza ihtiyacım var.Bu çocukla yaklaşık iki aydır konuşuyoruz mesajda çok sıcak davranıyor ama normalde öyle değil hiç yanıma gelmiyor sadece bakmakla yetiniyor mesaj atıyım diye mesaj hakkı yaptım falan diye mesaj atıyor bazı şeylerin nedenini açıklamaya çalışıyor nerelerdesin bu aralar gözükmüyorsun diye mesaj atıyor ama sosyal paylaşım sitesinde aşk paylaşımları yapıyor örneğin; çünkü yanımda değilsin sözünü yazmıştı en son ben yerin çok derinde çıkarmaya niyetim yok tarzında bir şey yazmış üstüme alınsam mı bilemedim ondan çok hoşlanıyorum sizce ne yapmalıyım ? gözleriyle sürekli beni takipte dikkatimi çekmeye çalışıyor birazda utangaç :)

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman ilk adımı karşıdan bekleme sen kendine adım yaratmaya ve o adımı atmayaa bak

Onunla birlikte ortak arkadaşınız varsa ,arkadaşını onun yanında gördüğünde git arkadaşınla konuşurken onunlada konuşmaya çalış senden nbr nasılsın gibi .

Veya mesajlaşma oluyomuş onu tek gördüğünde git yanına -Hiç yanıma gelme zaten bn o telefonun içinde değilim onun dışındaki hayattayım telefonda mesajlaşıyoruz ama dışarda birbirimizi tanımıyo gibiyiz gibi şeyler söyle hafif tebessümle onunda hoşuna gidecektir ;) Eğer çok utangaçsa onun ilk seninle konuşmasını çok bekleme :))

0|0
    0|0
    • ilk adımı ben attım zaten onunla tanışmak için numarasını aldım arkadaşımdan sonra faceimi istedi işte :) hep arkadaşlarıyla ben arkadaşlarını hiç sevmiyorum ondan hoşlandığımı biliyorlar diye habire bakmalar gülmeler falan mübarek hiç tek takılmıyo :D

• şimdide realde konuşmak için 2. adımı atacaksın o zaman :) tut kolundan çek kenara başlatma arkadaşlarına hiçmi yalnız kalmazsın sen de :D :P

Erkekler Ne Diyor 4

• erkek olarak ta anlamdığım bu belki sizlerin yapısında var mümkündür ama ona sarılmak istiyorsan git ve sarıl neden olmasın ilgiyi senin göstermenin nesi yanlış olsun aşkın tarifi yokki sınırı olsun

0|0
    0|0
  • hiç birşey söyleme yanına git sohbet et onunla zaman geçir gün gelir o size açılacaktır. açılmasada bırak tadını çıkar adını koymak yerine yaşamak en güzelidir.

0|0
    0|0
    • ne biliyim ya onunla aramda bişeyler olsun istiyorum gördüğüm zaman gidipsarılasım geliyor :(

• utanıyo uşak işte. ama facede falan yazılan şeylerı dıkkate alma, sagda solda gorup begenıp oylesıne kopyala yapıştır yapmışta olabilir. zaten facede öyle aşklı meşkli şiir gibi bişiler paylaşanlarıda anlamıyorum

0|0
    0|0
    • facete baya bi geçmişine baktım ama hep böyle şeyler yazmış benden başka birini seviyor diye düşünüyorum o yüzden saf ve enayi kız durumuna düşmek istemiyorum :(

• valla bacım facede sureklı boyle şiir gibi aşklı meşkli şeyler paylaşanlara alınma ama ağır ergen olarak bakıyorum ben. takılma facedekilere belliki aşırı duygusal biridir. utangaçmış işte birazcık. daha fazla görüşmek iste. hafta sonu napıyon takılalımmı falan de. zamanla alışır sana bence hem oyle duygusal şeylerde paylaşıyosa ıkı yakınlık kurunca hemen aşık olur sana.

diye düşünüyorum ben :)

• eleman belki dilsizdir, derdini yazıyla anlatabiliyodur olamaz mı :) işin şakası bi yana, nerden buluyosunuz bu utangaç , derdini anlatamayan erkekleri anlamıyorum, neyi size çekici geliyo ki, seninle konuşamıyosa kendine güveni yok belli ki. ama onun güvenini sen sağlayacaksın, ondan medet umma , kendi işini kendin gör, git konuş, olay uzamasın, tatlıya bağlayın bence :)

0|0
    0|0
    • bencede kesinlikle güveni yok :D hep ben konuş konuş nereye kadar birazda o adım atmalı ama

• özgüven ha deyince kazanılmaz, sen bi ilk adımı attır ona, istesen yaparsın, sonrası gelir zaten

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...