Sevgilimle son günlerimiz mi?

erkek arkadaşım asker ama izne geldi. askerdeyken sürekli beni özlediğini gelince beni hiç yanından ayırmıcağını söyleyip dururdu ilk geldiğinde benden çok arkadaşlarını gördü kafası karşmıştr dedm ses çıkarmadım bu sefer geldiğinde yine aynısın oldu salı günü benim zorumla görüştük kavga ettik ve haklıydm ogünden beri hiçç arayıp sormadı bende aramadım öyle yapınca snra bu akşam facesine girdim görüşmesini istemediğim bi kız vardı yemın ettı knusmucaktı ona yazmışş şmdi napcm bilmiyorm yardm ltfen

Güncellemeler:
Arkadaşlar fikirleriniz için teşekkürler. ayrıldk bu araada erkekler gercekten askerde değişiyomuş :(

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Ne tip bu adamlar ya askerde o kadar strese girin tribini tavrını biz çekelim. Destek olalım izne gel. G*tü boklu arkadaşlarına koş nasıl bi dünya o ya. Bacım bak benim sevgilimde asker ve bana hep askerde anladım dostumu düşmanımı diyor. O da geldi izne ailesinden çok gördüm belki. Bu adam seninle ne kadar ciddi bir otur konuş gitmeden hayatımda bu kadar saçma şey görmedim. Gidecek arkadaşını da görecek tamam ama sen gözün yolda onu bekliyorsun sevgilisisin askerden sonra evlilik hayalleri kuruyorsun belki. Al karşına konuş. Baktın olmuyor. Ver yolu orda tek kalıp bunalıma da girince anlar. Bknz: Asker psikolojisi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Cocuk şehit oldu sandım

0|1
    1|0
  • seen sonuna kadar haklısın izne geldiyi an seni gormeli arkaslarımı askerde onun kahrını cekiyor onu tesseli ediyor artı sen onun sevgilisisin öncelik senin ve aiylesinin kısacası nankor asker ocagındasın insaları kalbi kırık birakıp gitmek dogru diyil haksızlık etmiş bide bos kalmıyor yedeyinide arıyor saglık olsun uzulm kendi dusukluyuyle kalsın sen bozma kendini

0|0
    0|0
  • pusuda bekleyeceksin o haerkete geçmeden sakın siperden çıkma.

0|0
    0|0
  • Yapacağın tek şey tepkisiz kalmak. Belli ki seni eskisi gibi istemiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• belli ki sıkılmış yeni heyecan arıyor. askerden geldiğinde insan sadece sevdiğiyle olsun ister.açık açık konuş bence ben seni aylarca bekledim karşılık bu muydu niye uzuyon beni de ayrılmaksa niyetin açık açık şöyle bende işimi biliyım de bırakırsa salla unut. Ama korkarsa seni kaybetmekten bırakma

0|0
    0|0
Yükleniyor...