Bu davranışlar normal mi gereğinden fazla samimiyet taşımıyor mu sizce?

aynı yerde çalışıyoruz. gün içinde bol bol sohbet ediyoruz. benimle koridorda karşılaştığında yanımdan geçip gitmek yerine bana çatmayı elini kafamın üstünden geçirerek uğraşmayı tercih ediyor. yada odasının önünden geçerken daha yarım saat önce görüşmüş olsak da görüşmeyeli nasılsın diye sesleniyor. odama geldiğinde sandalyemin arkasına geçerek sandalyemle oynuyor,sandalyeyi sağa sola çeviriyor.Bu davranışlar normal mi gereğinden fazla samimiyet taşımıyor mu sizce?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hadi hadi hoşuna gidio dimeeeee.

0|1
    0|0
    • gidiyor tabi çünkü ondan hoşlanıyorum. onundan benden hoşlandığına emin olmak istiyorum :)

• Hiç bir erkek bunları durup dururken yapmaz. Çok gevşek bi insan değilse en azından.

• işte o çok gevşek olma durumundan şüpheleniyorum.bekleyip görelim en iyisi :)

Erkekler Ne Diyor 10

• aranizdaki samimiyet degerini arttiriyor su an. Senden istedigi sinyalleri alinca direk girer konuya. Bu oyunlarda sana saka vari donuyorsa seni bilinc alti uyariyor. Emin oldugunda sana acilip hemen ardindan opmeyi deneyecek. Yazdim buraya bu adam isini biliyor.

0|1
    0|0
  • adamın fazla rahat olup olmadığı senin izlenimin ve yanışıklığınla alakalı, bu durumda yılışık olup olmadığına sen karar vereceksin. Amam halihazırda senden çok hoşlandığı için önüne geçemeyipte yaptığı hareketler olduğu kesin ;)

0|0
    0|0
  • senden çok hoşlanıyor olabilir , senden aşırı derecede tahrik oluyor olabilir , sevimli bir halin veya yüzün vardır senden o şekilde hoşlanıyor olabilir , adam sığırın önde gideni olabilir bu dört ihtimalde mümkü gibi geliyor bana...

0|0
    0|0
  • adam abayı yakmış sana :D

0|0
    0|0
  • Adamın amacı belli yakınlaşmak istiyo .

0|0
    0|0
  • adam fantazi dünyasında seni görünce elektirikler kesiliyor sanırsam :D

0|0
    0|0
  • yaşı kaç?

0|0
    0|0
  • Derdi belli

0|0
    0|0
  • fazla samimiyrt tabikide amacı ne ki sevgili felan mı olmak istio