Nasıl bir mesaj atmalıyım ki etkisinden kurtulamasın?

Karşınızdaki kişi sizin duygularınızla onurunuzla oynuyor ve 1 ay sonra eski nişanlısıyla evleniyor 1aydır evli...akşam öğrendm deli oldum ona öyle bir mesaj atmak istiyorum ki bana yaşattıklarını hissetsin kenedenden utansın..

o mesajın etkisinden kurtulamasınnnnnnnnnnn...

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• kızım kişiliksiz adama ne yazarsan yaz birşey ifade etmez,adamda izzeti nefis olması lazım bir mesajdan etkilenmesi için,o kişi belliki nişanlısı ondan ayrılmış oda seninle vakit geçirmiş ama nişanlısı hep aklındaymış,sonra nişanlısı barışmak istemiştir oda can ata ata barışmışlar ve evlenmişler

0|0
    0|0
    • senin dediklerinin tam tersi kız hata yapıo bu ondan ayrılıo kız bunun peşinde konusuyo kendini affettiriyo barışıolar evleniolar

• kesinlikle kişiliksiz adama ne yazarsan yaz. anlayacak kapasite olmadıktan sonraa

• fikrime desteklediğin için teşekkür. hüngürella

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen öyle bi etki bırakabilecek biri olsan terkedilmezdin bebi sory :)

0|0
    0|0
    • sen kız mısın cevap attın?

• her gece , aşkım bugün çok güzeldi diye mesaj at. nasıl olsa bi gün karısı görür :D

0|0
    0|0
    • beni biliyor zaten eşi olan gerizekalı...ve bile bile kabul etti

• şaka yapmıştım ben =) boşver insan taklidi yapan mahlukatlar için , insanlığından ödün verme ;)

• Onu geç bence sen iyice kötü hissedersin kendini bir işe yaramaz çünkü

0|0
    0|0
  • adamı bırak işine bak.sanane yahu ne yaparsa yapsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sen ona mesaj yazarsın belki küfredersin, ama o derki bak beni unutamıyo, ben onu istemedim ama o hala peşimde falan... hiçç tenezzül dahi etme mesaj atmaya, hatta nasıl böyle kabullendi niye peşime düşmedi diye merak etsin. sen Allah'a havale et.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Onurum ve gurumla oynandıysa bırak herkes kendi değeriyle kalsın mesaj dahil atma derim elbetde sana yapılan karşısa çıkar mutlaka kendini üzme derim

0|0
    0|0
  • yapma gerek yok evli barklı adam o kzın sucu ne aklına kurt düşürüp kavga ettireceksin

0|0
    0|0
    • o kız herşeyi biliyor benide...bilerek evlendi anlıyormusun?

benim ne suçum vardı?

• haklısın tabi de bunu yapmak sana bi kazanc sağlamayacak kmsenin huzurunu bozmanın anlamı yok boşver

• Yok öyle birşey.

0|0
    0|0
  • Öyle bir dünya yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...