Kapat

Onu unutmak istiyorum! Yardım edin, ne yapacağım?

Merhabalar Çok zor durumdayım dardayım üşüyorum nasıl anlatılabilir bilmiyorum korkuyorum yanlızım kız arkadaşımı çok seviyorum bugün ayrıldık kendisinin çalıştığı ortamın pis olduğunu zarar göreceğini defalarca söyledim dinlemedi çalışmaya devam etti bugün ayrıldık bitti ve ben ailesini aradım ona sahip çıkmalarını çalıştığı ortamın tehlikeli çıkarcı pis olduğunu söyledim lütfen onu yanınıza alın mutlu olsun dedim korktum ona bir şey olacak diye oda hayatıma çok müdahale ediyorsun diye ayrıldı ama inanın çalıştığı ortam pisdi insanlar kötüydü ve ona ne dediysem çıktı ben onu çok severim her zaman ama o mutlu olsun yeter başkasıyla evlenebilir katlanabilirim acısını ben çekerim mutlu olması şartıyla onun mutlu olmasını çok istiyorum ve unutmak istiyorum yardım edin bana çaresizim

Güncellemeler:
Bazı arkadaşlar yorum yapmışlar olayı biraz daha açayım kendisi bir otobüs firmasında hosteslik yapıyor asla kötü bir şey duyamazsınız onun hakkında bende otobüs firmasında çalışıyordum ve sırf onun hakkında insanlar konuşmasın kulağıma gelmesin diye ben işi bıraktım uzaklaştım cünkü biri onun hakkında konuşsa ben kaldıramazdım ve onunda bırakması istedm cünkü etrafında pis adam vardı ..
ve benim yanımda bir telefon geldi arayan patronuydu zorla güzellik olmaz gönlün varsa birlikte olalım dedi kız arkadaşıma bunu kaldıramadım kendini işe göndermedim bir kaç sonra bana 1 hafta sonra işi bırakacağını söyledi ama bırakmadı devam etti çevresindeki insanlar gerçekten kötü ben onu o ortamdan uzak tutmak istedim ailesine haber vermem onun için en dogrusuydu evine gitsin normal insanlar gibi normal işte çalışsın istedim
teyzesine ve kardeşine durumu anlattım onu kurtarın bu pis ortamdan sahip çıkın kolunuzun altına alın gerekirse elimde ne varsa veririm satarım borçu varsa öder çalışmasın gerekirse ben çalışır ona bakarım ama benim olmak zorundada degil yanlızca onun mutlu olmasını ve güvende olmasını istedim bu suç değil ki .. pişman degilim o yaptığımın zamanla bir şeyleri kaybedince anlayacak buna eminim kötü bir şey yapmadım

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Senin ne haddine karışmak? O aileyi huzursuz etmek? Sen mi biliyorsun bir tek eğriyi doğruyu? Kuruntu yapmadığın ne malum? Bir aileyi bu duruma düşürmeye ne hakkın var?

0|0
    0|0
    • Bu yorumu iyi oku bunun gibilere müstehak bıraktığın iyi olmuş senin gibi düşünenler daha iyilerine laik sal gitsin yeni biriyle çık yeni bi kızla tanış boşver

• Okudum. Yazdığın her şeyin doğru olduğunu varsayarak cevaplıyorum: Haklısın ama aileyi karıştırmaman gerekirdi. O kız işi yine de bırakmazsa eğer; o annenin babanın canı yanacak. Nasıl bir kız ki bu? Patronum bunun imasını yapsa tokadı da istifayı da patlatırdım!

• bak annesi babası yok o bir garip ona ben garibim dedim sahip çıktım üzerine yine titriyorum işte o hep kendine güveniyor bana bir şey olmaz diyor vazgeçmedi işten parası çok diye ama herşey para değil bilmiyorum ne yapmaya çalıştı teyzesi ve kardeşine söylemem gerekirdi etrafındaki tehlikeyi cünkü beni dinlemiyorsa onları dinleyebilirdi ailesiyle benim ara iyi halada iyi halada ararlar kötü bir şey söylemedim ki onun hakkında sahip çıkmalarını söyledim tehlikede oldugunu söyledim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• büyük konuşma bu kadar çok seviyorsan evlendiğinde kafayı yersin .. bende birkere sevdiğim sağlığına kavuşsun varsın başkasını sevsin demiştim nitekimde oldu çok acı çektim keşke öyle söylemeseydim diyorum..ama herşey olacağına varıyor kendini yıpratmamaya çalış tabi elinden geliyorsa..

1|0
    0|0
  • senin gibi adam gibi adamlar niye ceker bu acilari bilmem ki.. hayat cok acimasiz.

aynisi bende de var... ve ne bok yiyecegimi bilmiyorum..

allah yardimcimiz olsun.

0|0
    0|0
  • ayrılık gerçekten zor bisey yoluna bak sende unutmaya calis.. Unutma; onu artık unuttum demek, bir kez daha hatırlamaktır aslında.

0|1
    0|0
  • sen onu bırakarak daha çok o çıkarcıların ekmeğine yağ sürmüşsün

0|0
    0|0
    • son güncellemeleri okurmusunuz

• soruyu güncelleyip durmazsanız sevinirim

0|0
    0|0
  • kızı bırakmadan önce soraydın iyiydi

0|0
    0|0
    • kızı bırakmadım o yaptığım şeylerin yanlış olduğunu söyledi son güncellemeleri okuyunn

• kız güvenip çalışabiliyorsa vardır bi bildiği ona kararında saygı göster. Ve dediğin gibi kötü bi yerse bırak yaşayıp anlasın bunu ama sen seviyorsan bırakma bence senin gibi düşünceli sevgili bulamaz bi daha

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• off off bu yazıyı okuyunca bizimkılerde dert mi dedim amk. . allah kolaylık wersın kardesım

0|0
    0|0
    • allah razı olsun hepimize allah kolaylık versin

Yükleniyor...