Bir plakanın kime ait olduğunu öğrenmemizin bir yolu var mı?

bir plakanın kime ait olduğunu öğrenmemizin bi yolu var mı ? hayat memat meselesi e devlet şifresi felan istiyor ..

e-devlet şifresi olan bı arkadasa plakayı versem o baksa ben sıfresını ıstemıyorum ama arabanın kıme aıt oldugunu öğrenmem lazım hayat memat meselesi

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bence senin hatun bi arabaya bindi seni arabanın sahibin ağzını burnunu kırmayı planlıyorsun

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayır kamu güvenliğinden sorumlu devlet personelleri ve tramerciler sigorta şirketleri haricinde kimsenin yetkisi yok buna sadece plakaya ait ceza var mı? ve aracın özelliklerini modelini öğrenebilirsin.

0|0
    0|0
    • yaa arabanın özelliklerini öğrensem de olur .. ben o arabayı bulurum sonra ..

• Doğrulamak için araştırdım. ''' Sadece Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Yargı organlarının yazılı müracaatları halinde talepleri yerine getirilecek, diğer özel ve tüzel kişilerin talepleri esnasında sadece plakası belirtilen aracın satışa engel bir halinin olup olmadığı hususu belirtilecek diğer bilgiler verilmeyecektir” denilmektedir. Bu nedenle plakaya göre şahıslar hakkında bilgi verilmesi mümkün değildir.

• plaka sorgula yaz çıkar arac bilgileri sahibi cikmsz modeli rengi tescil yeri okadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...