Sorum kızlara..Erkek arkadaşınızın tipi!

Diyelim ki erkek arkadaşınızla ilişkiniz düzgün bisekilde devam ediyor..fakat zaman ilerledikçe çoktaa yakışıklı olmayan sevgilinizle tartışmalarınız gitgide daha içinden çıkılmaz bi hal alıyorr:))ve nihayetinde ayrılmaya karar veriyosunuz.. Birbirinizden ayrı kaldığınız bu zaman zarfında; zaten yakışıklıdaa değildi, ben buzamana kadar nasıl bu tiple beraber olmuşum,istesem bu güzelliğİmle avucuma alamayacağım çocuk yok, keşke arkadaşlarımı dinleyip onunla buyola hiçgirmeseydim gibi cümleler kuran hemcinsleriniz hakkında ne düşürdünüz?

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• Karaktersiz ayol ne düşünücem. tamam bakım herşeydir o ayrı ama herkeste çok yakışıklı olmak zorunda değil öyle değişik, öyle orjinal yanları vardır ki karşıda ki kişinin, yanından ayrıldığınız saniye özlersiniz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• böyle diyen kızın kişiliğine biiip :) zamanında birlikde ol snra arkdndan böyle konuş oldumu şimdi çok ayıp.

0|0
    0|0
  • çok itici yaa kendilerini aşmişlar ya baska dunyadan kız onlar :) sevgiliyken canım askım cicim ayrılıncada tipsizdi falan ya bikere surdaki zihniyeti anlamiyolar madem vazgecilmessin daha neden ayrıldın ? ne naylon sevgiler var arkadas

0|0
    0|0
  • top gibi yuvarlıcan ensesine çakıcan 2 tane kayışnan girişicen :D şaka bi yana çok itici.

0|0
    0|0
    • Çok üzücüdür ama bu tarz insanlarin girla yasadigi bi ülkedeyiz malesef:))

• Biz buna kendini avutma diyoruz :D

1|0
    0|0
    • Aslindaa yaptigindan çok pisman olanlarin söyledigi kli e sözler bunlarda

neyse ...:))

• saçmalık derim

0|0
    0|0
  • Aşkı tipte arayanlara koca bir yuh da benden !

0|0
    0|0
  • Yakısıklılıktan ote ahlak karaktere bakmasını önerırırdım

0|0
    0|0
    • Saydigin kriterleri bazi kesim kizlar çok fazla dertetmiyorlar malesef..

• benim sevgilim çok yakışıklı olduğu için herhangibir problem yok:)

0|0
    0|0
    • Peki ozaman senin için soruda biraz degisiklik yapiyorum..erkek arkadasinin gözünden bak soruya:) çokta güzel olmayan kizarkadasindan ayrildiginda bu sözleri soylemis olsa!:)))

• erkeğine göre değişir,:) ayrıca her ayrılığın mutlak vardır bir nedeni:)nokta.

• Tesekkür ediyorum size.Nokta:)))

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...