Kişilik analizinde nasılsınız? haydin tecrübenizi konuşturun

spor salonunda çok iyi vücut yapmış, iri yarı, yakışıklı değil ama çirkinde olmayan, giyimi düzgün bakımlı ve modaya uygun,

çoğunlukla mafya filmleri sever.

face'de bikinili kızların resimleri olduğu havuz başında bir barí like yapmış.

böyle bir insan beğendiği bir kızın etrafında utangaç olabilirmi yoksa alakası yok böyle özellikte biri fırlamadır mı dersiniz? yukarıda anlattığım özelliklerde olan bir erkeği nasıl tanımlarsınız?

Güncellemeler:
ayrica yuruyusu nu unuttum boyle havali yurudugunu hc gormedim genelde omuzlar dusuk (belkide fazla kasli oldugu iicn oyle geliyor) ve kendi one dogru yurur.

cocugun gay olabilceginin kanatina vrdim, resimlere ve konsutuklari konulara baktim ve cogunlukla bir arkadaslari onun bir arkadasina hep ''kiz'' gibi imalarda bulunmus (ona degil arkadasina) ama oda onunla olduguna gore ve one dogru yuruyusu ( nedemek istedigimi anladiniz umarim) kolundaki siyah kemer bilezik, yani oda muhtemelen gaydir. . hoslanamaz benden yani... tuhafim :(
ARKADASLARRR bugun bisey oldu. onunla dun goz goze geldik bilmiyorum bu etken mi ama ne olduysa faceinde bilgiler bolumune íliskim yok'yapmis ve ilgilendigi cins kadin yaziyor.

ben onu gay dusundugumde tabiki bakmistim oraya ama bu bilgiler gorunmuyordu.ne olduysa bu bilgileri acmis sebebi nedir bilmiyorum ama ya tesaduf yada benim ona yaklasmam icin iliski yok gosterdi ben goreyim ve ekliyim yada iletisime geceyim diye NAPIYIM?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• asosyal... tek özetle.

1|0
    1|0
    • neden? (degisik bir bakis acisi dogru olabilir)

• cekici olmayan brine sen bakarmisin mesela? yani ben gelip gecerken tesadufen baktigimda bana baktiini goruyoru nedeni ne olabilir

• :) hoşuna gidiyordur bakışmak :) her erkeğin hoşuna gider çünkü bir kız ona bakıyor ve oda karşılıksız duramazki :) ölesine bakıyor yani

Erkekler Ne Diyor 15

• bi kerelik beğenmişse doğal ama hep bikinileri beğeniyorsa soran var demektir

insanların dışına baktığında yansıttığı imaj her kızı tavlar gibi görünsede kız karşısına geçtiğinde takılabilir

aynı tipte bir arkadaşım vardı beklerken bir kız laleliyi sordu çocuk te te te demeye başladı :) hanım efendi ilerden trenwaya bininiz bu şekilde ulaşmanız mümkün dedim gitti arkadaşa döndüm noldu oğlum dedim çok güzeldi trenway dicektim kekelemeye başladım dedi sokak ortasında kahkahalar attık :)

1|0
    1|0
    • bende guldum ya :D cok guzel

• tamam hocam soyledigin herseyi goz onunde bulundurcam :D cook sagol ellerin yuregin dert gormesin

• ha birde aklima geldi. belkide onun tipi degilimdir boyle dikkat cekmeyen sakin bir kiz ariyor istiyordur :(..beni gorunce sadece ic gecirmistir bende hoslandi bakti diye anlam yuklemisimdir..simdi bakmiyor ben bakincada utanyor cunki oun istedigi ben degilim...:(

birde fark ettinmi tshortunun uzerinde iki baya sexy kadin resmi var :D

• o vucudu boşuna yapmamış oda biliyor ki kızlar vucuda bayılıyor giyimide korsan üstüne pek masum değil sanırım tabi hobisi vucut olduğu için oda bayanlarda vucuda özen gösterir bir kızı bikiniyle görmeden onunla birlikte olmayan bir cinstir. onun dikkatini sexi ve çekici kızlar çeker unutmadan utangaç olduğunu sanmıyorum...

1|0
    1|0
    • hoslandigi kizim etrafinda gozune bakamama durumu olabilirmi? yoksa baktigimi gormesin diye mi bakmaz? neden boyle yapar

• resmini koucam profilime bakarmisin? yorum yapabilrmisin onun ozelliklerinide baz alarak?

• adam bayanlar icin yapmamis o vucudu gibi. adm muhtemelen gay; . nedn cok kiz arkdasi yok olduuu burdan belli oldu. kzilarin sitesini like yapmakla bayanlarin oldugu tshort giymekle bence pek bisey yapmio. adam gay cikti ya :( guncelememde yazdim neden ole dusundugumu

• Hiç belli olmaz bir insanı tanımlamak için bu kadar bilgi de yetersiz ayrıca biricikkk. Şarap vardı böyle dimi :D

1|0
    1|0
    • evet tabiki yetersiz ama nebileyim boyle gsterisli olupta birazdaha mutevazi olan varmidir ? olabilirmi? 2 defa gozune baktim ikisindede gozlerini kacirdi bi iki uc saniye baktiktan sonra... nediyorsun?

• ah kadınlar ahh :)) yaa tanımayı denesene..bu işin önyargısımı olur... ben fırlamanın dibiyken öyle biri olduki tavşan gibi ürkek kaldım.. bu sorunun doğru cevabını burada bulamazsın... herşey olabilir... tanı

1|0
    1|0
    • cok haklisin. ama onla tanismadan once negibi birsey bilmeliyimki ona gore tanisma yada hoslandigimi belli etme durumu olur bence. firlamaysa zaten kalsin ama boyle birinin de geri planda duran bir tip olabildigi olasi ise belki tanisma yaratirim...nedersin hic bir fikrin yokmu bu ozellikler ustune

• nasıl yaa:))) biraz analtsana anlamadım ben bunu? nasıl öğrendin? bide gizli sormuşsun soruyu.özeline mesajda atamıyorum.. anlat bakim merak ettim şimdi :)

• ekledim sana detayli anlatirim, sikildim ne uzun bu ya demek yok ona gore :)

• Loading bacı.. link

2|0
    1|0
    • :D cok yasa sen sende gul insallah cok :)

• hoslaniyor demek mi bu saydiklarim ?

• Bilmiyorum hiç kız yaklaştığında bağırarak kouşmuşluğum yok.. Öyle bir taktik geliştirmiş.. :D

• sen tanımlamışın ki zatan tanımın tanımı pek tutmaz ya iyi biri bence :)

soru bunu gerektiriyo napıyım bu ii biri olmalı :)

1|0
    1|0
    • hayir ya :( etrafinda boyle olupta utangac sakin olabilen birileri yokmu bildigin? iyi biri gibi banada ama emin olmak istiyorum yanlis sinyaller vermek istemem yanlis brine

• bence utangaç olamaz. kendine güvenen birisidir diye düüşünürüm

1|0
    1|0
    • gozune baktigimda iki defa fazla bakamadi cevirdi firlama olsa bakmazmiydi?

• o yürüyüş şeklinin nesi havalı ya.. bildiğin ayı mango yürüyüşü :D

1|0
    1|0
    • havali degil diyorum iste. ayneeeen ayi mango yuruyusu evet :) ozguvenlimidir bu sence?

• one dogru yuruyusunun sebebi belli oldu :) ...

• Fırlamadır

1|0
    1|0
    • kasli oldugu iicanımi :) ?

• cidden anlamadinmi yoksa birde benden mi duymak istiyorsun? biraz kaba gelecek ama arkadan fazla yedigi icin ? tovbe yarrabbim en sonda soylettin :)

• ne bilelim yahu arkadan yemedik

• peki gay olsa ve hoşlansa senden

0|0
    0|0
    • gay olupta benden nasil hoslanirki.. bilmiyorum bence imkansiz birsey, bu yasta bu goruntuyle neden kiz arkadasi yok anladim. erkek arkadasiylada resimleri, sanki birsey varda boyle gizli yasiyrlar gibi... :( hosanmaz ki hoslansa bile yaklasmaz sonucta gay..

• peki neden bu kadar kurcalıyorsun bu sayfayı kapat yeni bir sayfa aç

• Ablacım insan eşini 5 yılda tanıyamıyo bi insanı tanımak çok zor aslında sen istiyosan atkıl yoksa salla

0|0
    0|0
  • bişey yapma otur evde örgünü ör diyeceğim. ama sen dinlemeyeceksinn ? başka birşey desemde kendi bildiğini okuyacaksın. burada yazılacak şeyler değil. insanın tanımadığı birisinin böyle analizini bir kaç cümle ile yapamaz.

0|0
    0|0
    • burada yazilacak sey deglse mesaj da atabilirsin :)) bekliyorum

• önce arkadaşlık talebini kabul etmen gerekli :(

• kusuruma bakma hic teklfi bolumune bakmak aklima gelmedi bende mesaj elcek diye mesaj kutusuna bakip duruoum :))))

• senin onu yanlış tanımandan korkarak çekinerek davranır

ve zamanla açılacak emin ol

0|0
    0|0
    • boyle hos biri cidden cekingen olabilirmi? kasli filan gsterisli tabi cok simarik birine benzemiyor gayetde bakimli ama acilirmi bilmiyorum cunki onun firlama olabilcegini dusunup hic pas vermiyorum :(

• en azından zamanında anladın diyelim

umarım gönlüne göre biri çıkar karşına

iyisini hak ediyosun

• amin insallah sagol! seninde cikmadiysa seinde cikar insallah, eger varsada omur boyu mutluluklar

• kıro, kadınlarla iletişim kurmayı bilmeyen kazma herifin tekidir muhtemelen

0|0
    0|0
    • :D neden bole dedin hangi ozelligi yuzunden (dogru olabilir bak)

• Ben prensip olarak tecrübemi konuşturmuyorum.. Ben varken konuşmak onun ne haddine ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kendine güvenli biridir bence utangaç falan değildir. :)

0|0
    0|0
    • gozune baktigimda iki defa oda bakti bir iki uc saniye ama fazla bakamadi cevirdi guveni olsaydi bakmazmiydi hatta yanina yaklasina bakmiyor bana utaniyormu yoksa bakarken yakalamami istemiyormu? neden yapar boyle?

• senden hoşlanıyordur bence fotoğraf çektirirkenki güvene bak. kesinlikle utangaç biri değil o. ama senin karşında öyle oluyor olabilir.

• hoslanmiyor snrm cunki gay oldunu duusnuyorum guncellemeye yazdim..

• özenti olduğunu düşünürüm

0|0
    0|0
    • resmini koucam profilime bakarmisin? yorum yapabilrmisin onun ozelliklerinide baz alarak?

birde sence nasl yakisiklimi :) ?

Yükleniyor...