Sizce eksik miyim yoksa özgüvenim mi yok?

Yani 3 günde 2 kitap bitiriyorum ,amatör boksa giderim , aynı zamandada her mevsim yüzmeye dierim komplekste ,piyano eğitimi alırım, diğer türlü hobilerim silahla poligonda atış yaparım eğlenceli gelir vs. şeyler , tipim normal her dün dışarıda rastlayabileceğiniz Allahın sıradan bir kuluyum , boyumda 1.76 , ama yalnızım neden size soruyorum , eksiklik nerede yoksa başka bir artı mı lazım ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Belki çevrendeki insanlarda aranda buzlar vardır. bende senin gibiydim lisedeyken 2-3 arkadaşımla takılırdım onlar yokken yalnızlara oynardım. Bir ortama girdiğinde söze atıl, kendini göster yalnızlık falan kalmıyor sonra. Ve ayrıca öz güven problemi olabilir bununla ilgili kitaplar var var. Belki de aileden böyle yetişmişsindir. Yalnız kovboy :)

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum herhalde o buzlar yüzünden yada bir buzdağı var koskocaman sislerin arasında görünmeyen

Kızlar Ne Diyor 2

• Özgüvenin yok. O yaptıkların arasından bir tanesini seç ve çok başarılı ol. Düzelir.

0|0
    0|0
    • Bu kanıya nasıl vardınız , yükselmek için yapmıyorum bunları yalnız sadece eğlence ve hoş vakit geçirmek amaçlı ve birazda kendimi geliştirmek

• Ben de öyleydim , birşeyde gerçekten başarılı olduğunda insanlar ister istemez sana yaklaşır. Bişeyi seçip aşkla yapmak lazım , zaman geçirmek için değil de.

• eksilik gözlerinin ela olmayışı bence böyle bir standart var çünkü 1.80 ela göz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Zİyayaaa bak sen bu kadar sosyal olucan ama yalnız olucan sallama be:)))))

0|0
    0|0
    • Benim sosyalliğim kendimi geliştirmek üzerine kuruldu ve her zaman merak ettiğim ve beni eğllediren herşeyi yaptım, senin dediğin sosyallik nedir acaba

• Evet tabi bazılarını ben yaklaştım ama red ettiler diğerlerinide ben beğenmedim

• aynaya iyi bak o zaman

• Kitap konusunda ciddi misin ?

0|0
    0|0
    • Evet , niye şaşırdın

• Bir kitap saat olarak ne kadar vaktini alıyor

• Şöyle söylim 300 sayfalık bir kitabı 6-7 saatte okurum , kitabı okumaya başladığımda ara vermem bölümler arası bile durmam , sonra aklıma tam olarak özeti girer hayal gücümü kullanırım okurken oda sürükleyicik katıyor

• hatunların takıldığı yerlere gitmiyosun ki ya boksa gidiyosun ya poligona. yanlış yerlerdesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...