Fenerbahçe çok çok büyük ölçüde nani ile anlaştı iki menejeride bugun yönetimle görüşme yapıp kulup binasın geçti sizce nasıl transfer?

fenerbahçe çok çok büyük ölçüde nani ile anlaştı iki menejeride bugun yönetimle görüşme yapıp kulup binasın geçti sizce nasıl transfer?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben bir Fenerbahçeli olarak kadronun baştan sona değişmesine olumlu bakıyorum çünkü eski kadro yıpranmıştı ve çoğu 30 yaş ve üzeri oyunculardı daha genç kadroya ihtiyaç var. Ayrıca teknik heyet asiz yıldırım pabuç bırakacak bir tipe benzemiyor gerekirse lafını koyar yumruğunu masaya vuracak bir tip var. Teknik heyetşnde başarılı olacağına inanıyorum. Eğer sağlam bir kadro kurulursa Şampiyonlar Ligi Şampiyonu hayırlı olsun kardeşim 😉 @frednın-kabusu

0|0
    0|0
  • İnşallah gerçekleşir lig kalitesi açısından böyle transferlere ihtiyaç var. Ama inşallah gerçek futbolunu oynar. Gs liyim

0|0
    0|0
    • bence oynar çünkü yaşı daha 28 ve geçen sene 12 gol 8 assit yapmış hocasıda portekizli olacak.

• Avrupa farklı. Bu lige kimler geldi kimler geçti ama bir çoğu fos çıktı. Sahada görmeden ne olacagını bilemeyiz. Türkiyeye gelen dünya yıldızı olsa bile bir tedirginlik oluyor

• türkiyeye hangü ünlü oyuncu hangi takıma gelirse gelsin mundar oluyor
    boşa sevinmeyin

0|0
    0|0
    • bence oynar çünkü yaşı daha 28 ve geçen sene 12 gol 8 assit yapmış hocasıda portekizli olacak.

• çok iyi transfer. stoch ve nani tozu dumana katacak.

0|0
    0|0
  • iş yapar

0|0
    0|0
  • Bence çok faydalı olur. Kuyt'ın yerini âlasıyla doldurur.

0|0
    0|0
  • bir cacik olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...