Günaydın demeli miyim yoksa hiç pas vermemeli miyim?

Onu kendime nasıl bağlarım?

hoşlandığım bir çocuk beni sevdiğini arkadaşlarıma söyledi normalde konuşmuyorduk günaydın demeler güzel laflar felan ben hiç cevap vermedim bir hafta sonra hiç suratıma bakmadı yanımdan havalı havalı geçti . arkadaşlarım bana baktığını söylüyor ama hemen bakıp geri dönüyomuş. bugün sabah mesela arkasını döndü beni gördü kafasını geri çevirdi . özellikle bugün arkadaşım (erkek) durduk yere bana sarıldı ordanda hoşlandığım çocuk gülerek çıkıyordu beni gördü böyle kıskanç bir tavırla baktı ve hemen sınıfa girdi ben ne yapmalıyım bende ona günaydın demelimiyim ? yoksa hiç pas vermemelimiyim ? onu kendime nasıl bağlarım

Güncellemeler:
acil
kızlardan cevap yokmu erkeklerde versin cevap :) ? yol gösterin
cevapla ne olur hadi yaa :D :(

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• olayi cozdum:) once sen havalandin bi erkek senden hoslandi diye ama o kadar havalandinki cocuga gunaydin bile demedin sonra erkek de sinirlendi sana neden ilgilenmiyor diye ve hoslanmiyorum artik numarasi yapiyor yani bu bi KLASIK

0|0
    0|0
    • ee yani ne yapmalıyım ? ben genellikle okulda iyi herkesle samimi bi kızım biz normalde konuşmuyoduk kavgalıydık o da havalı zaten neyse ben ne yapmalıyım :D ?

• aklima kotu seyler geliyo kimseyle cikmiyo falan :) mesaj atmayi unutma lutfen :D

• aşık olduğu kız varken niye başkasıyla çıksın hemde yaşım daha 15 :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Fazla naz aşık usandırır bence o senden hoşlanıyor ama sen bu kadar soğuk davrandığın için b planını uyguluyor.sana ilgi göstermiş anlamamışsın birde ilgiisiz olayım demiş bence bu kadar naz yapmamalısın hem kendine hemde ona eziyet etme ne olacaksa bir an önce olsun sende kurtul oda kurtulsun

0|0
    0|0
  • Bu onu kendine bağlama süründürme eğilimi çağrıştırdı, bence sen o çocuğu ve ilgisini haketmiyorsun güzellik dışda önemli ama iç güzellikte mühim bence sen senin gibi gereksiz taktik güderek ilişkileri pıc eden bir tip bulup onunla çıkmalısın.

0|0
    0|0
  • malmısın ? pas vermezssen cocuk nasıl anlıycak ona ilgi duyduğunu

1|0
    0|0
  • ona karşı ilgi duyuyorsan bunu ona belli etti.. oda cesart edip.. sana acılsın.. yok eger bişey ihissetmiosan..duygularıyla oynama..

0|0
    0|0
    • hissediyorum

• ya normalde konuşmuyoruz. havalanmasınıda gerektirecek bişey yapmak istemiyorum bunlara dayanarak bana son 1 tavsiye ver :D

• eger gercekten bişey hissediyorsanız birbirinize zaman akıp gidiyor.. gec kalmayın derim.. birinin adım atması gerekiyor.. mesela.. karşılaştıgınızda sohbet filan et.. ona deger verdigini göster.. gerisini o getirir m.etme

• bu işi bu kadar uzatmaının ne anlamı var git yanına iki tokat at oda sana atsn bitsin bu iş düğüne davetiye isterim halay başını ben çekecem ahuahauahu

0|0
    0|0
  • kıskançlık yapıyosa bağlanmış zaten bi günaydından bişey çıkmaz sonuç olark burda soruyosan bi yerde önemsiyosun çocuğu bi günaydın de olayları sonra yorumlarsın yok demezsen sonra daha çık üzülme ihtimalin var...

:)

0|0
    0|0
    • mesela günaydın dedin sana ne demsi mutlu eder yada en kötü ne olur bişey demezse karizma yerlerde olayı bn nasıl toparlarımı düşünüyosun nedir olay yani sen de bişi demiyon ki abi ya

• pas ver gol atsın

0|0
    0|0
  • kendine bağlayıp ne yapacan ...

0|0
    0|0
  • içerikteki son üç sualin ile doğru yolda olduğuna kanaat getirdim.

0|0
    0|0
  • kalın bi odunla kafasına vur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...