Sevgilimle ayrıldık. Onu aramak istiyorum, sesini duymak.. Sizce bu doğru mu? Eskisi gibi olmayı çok istiyorum!

selam arkdaşlar ben çok kötüyüm:( sevgilimle ayrıldık ve yarın tam 1 hafta olacak ayrılalı :( ben onsuz hiç mutlu değilim.her şey onu hatıylarıyor bana.elim telefona gidiyor.aramak istiyorum ya da mesaj yazmak ama gururum engel oluyor geri bana.ya da aradığımda kötü bir şey söyleyip gururumu incitmesinden ya da hiç cevap vermemesinden çok korkuyorum.o yüzden arıyamıyorum :( ünide okuyor o ve biz 3.sınıfın tatilinde tanışmıştık.şuanda 4.sınıf ve ünide mecburen :( farklı şehirlerdeyiz.gittikten sonra ister istemez değişti buradaki gibi olamadı.sınavlarından dolayıda ilgilenemedi belkide ama ben üstüne gittim.ya hani derler ya elindeki kuşu sıkıp boğup öldürmek nefessiz bırakmak bıktırmak diye.sanırım ben bunu yaptım ve ayrıldı benden.pişman olmazmı benden ayrıldığına ya da aramalımıyım.çok özledim ben onu :( ne yapacağım hiç bilmiyorum.siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız :( lütfen samimi cevaplar verin yardımcı olun.çok mutsuzum onsuz.

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Bak güzel kız , yaşadığın şeylerin benzerini yaşadım , bunun iki çözümü var , ya 4 sene kendine geleceksin yavaşça , veya gidip erkek arkadaşınla konuşucaksın . Telefonla da ara , buluş ta . eğer birşeyler gerçekten bittiyse , bunun teyidini aldığın an kendine gelir rahatlarsın , çünkü bak ,o zaten seni hak etmiyormuş durumu sözkonusu olur . Ama eğer tersiyse , aranız düzelir ve acılarından kurtulursun , inan deymez bana , iletişim butür sıkıntıların tek çözümü , evet şöyle böyle öyle söyleyebilir ama hayat bu , bazen pastaya uzanmak için kolunu biryere çarpabilirsin , ama o pastayı da alabilirsin bir ihtimal :) , sonrası ziyafet . Umarım tekrar mutlu olursun . Kendine iyi bak.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim güzel ve içten yorumunuz için ;) şuanda yanında diğilim farklı şehirlerdeyiz..yüz yüze konuşmamız imkansız o yüzden :( telefonda arayabilirim..ama cevap vermeme ihtimali de çoookk yüksek.o zaman ne yapmalıyım :(

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendini yeme lütfen , ara , açmazsa tekrar ara yarın , öbürgün . Ama en azından bunu denemiş ol.Mücadeleyi bırakma.

0|0
    0|0
    • ayrıldı ama benden..ayrılan o'ydu.sanki benden kurtulmak istercesineydii.onu çok sıktığımı söyledi..çok bunaltıığımı..ama içim içimi yiyor hemde çok kötü..sesini duymayı o kadar çok özledim ki :(

• Bir hafta mı ?

Bir buçuk yıldır ayrıyım hergün düşünürüm bu gece arasam mı acaba diye.

0|0
    0|0
    • ee peki aramadın mı :( yaa 1 hafta geçti hiç armadı beni.tamamen bitirdi bu arada bunun farkındayım.ama ben onu hala çok seviyorum.onsuz çok mutsuzum :( arasam mı yaa. arasam iyice yapışkan kızlardan olduğumumu düşünür artık :( ya da hani derler yaa böyle peşinden koşar gibi görürse erkekler,o zaman farklı şekilde kullanmaya kalkar diyorlar..iyice korkuyorum sağdan soldan da bu lafları duyunca.ama o beni öyle kötü niyetlerine alet edecek birisi asla diğil bunu çok iyi biliyorum.ben onu özledim:(

• evett. bunları söyliyebilirken böyle değişti işte.bana beni sevdiğini ilk söylediği gece hayatımda olmanı istiyorum.bir eşim olsa senin gibi olmasını isterim demişti.benimle ilgili ne düşünüyorsun dediğimde senin bana iyi bir eş olacağını,tabi benimde sana demişti...sanki bunları söyliyen o diğildi.ama bu söylediklerini söylerken çok samimiydi bunu biliyorum.şimdi hiç sevmemiş gibi oldu,öyle hissetti sanırım.nasıl bu durumlara geldik biz bilmiyorum :( onu çok özledim.tek bildiğim bu :(

• aradın mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• :D ya kelin ilacı misali..

0|0
    0|0
    • :( sen de aynı durumdasın sanırım..sen ne yaptın aradın mı.ya da mesaj yazdın mı.ya da o hiç aradı mı..ya deli olacağım gerçekten.sesini bile o kadar çok özledim ki anlatamam sana :( sadece sesini duysam şuanda dünyalar benim olacak ya :( arıyım mı sence :(

• aradım hemde çok beni unutmasın diye ama eminimki şuan umrunda bile değilim halen bile arıyorum aslında aramamak için çok uğraşıyorum ama beceremedim bir türlü bu aramama işini.. aramak işine yaradımı diye sorarsan hiç yaramadı hatta yaptığım her şeyden haberi olduğu için beni merak etmesine bile izin vermedim ..şu saatten sonra aramasamda merak edeceğini sanmıyorum en başta yapmam gerekiyodu..bence dayanabiliyosan dayan seni merak etmesine izin ver ..

• haklısın.aramamalıyım.ayrıldıktan 1 gün sonrası onu rüyamda gördüm o kadar güzeldiki herşey.yanımdaydı ona sarıldım öyle oturduk saatlerce.sonra uyandım baktım ayrıyız durumumda bir değişiklik yok.ağladım baya.sonrasında o can acımla mesaj yazdım ona.rüyamda seni gördüm sarılıyorduk çok mutluyduk uyandığımda yoktun ağladım yine dedim.neden ben senin gibi rahat diğilim dedim.kalbim neden bu kadar çok acıyor,yataktan çıkmak istemiyorum,bir şey yiyemiyorum dedim.cevap vermedi.ondan sonra hiç yazmadım

• madem bıktırdın arama bence. yine başladı bunaltmaya diye düşünebilir

0|0
    0|0
    • aynı şehirdeyken hiç bunalttığım olmamıştı.ama ünisi başka bir şehirde ve ne olduysa oraya döndükten sonra oldu..ben çok kıskanmaya başladım.facene bakıyordum sürekli takip ediyordum.bu kim şu kim sana neden bunu yazmış.neden senin resmini beğenmiş falan diye..ve daha bunun gibi şeyler ama bir süre sonra beni artık inandırmaya ikna etmeye çalışmaktan yoruldu :( şimdi ararsam senin dediğin gibi düşünmesinden bende korkuyorum.ama beni özlüyormu acaba..bunu çok merak ediyorum.ben çok özledim :(

• Suan anlatiklarin aynisini yasiyorum;((((

Yükleniyor...