Amerika'nın insanları çok mu soğuk, geneli uyuşturucu mu kullanıyor?

Bana aynen bu şekilde söylediler, ve korktum. B*tch dediğimiz kız tipinden çok varmış, hem de Türkiye'dekiler gibi değilmiş gerçekten öyleymiş bunlar. Ben orada yalnız kalmaya da razıyım, ama öyle ortamlara da hiç gelemem eğer gerçekten böyleyse. Orada yaşayan tanıdığınız, akrabanız varsa ya da siz oradaysanız yardımcı olabilir misiniz, orası nasıl?

0|0
59

En İyi Kız Görüşü

• Yok tabii ki öyle bir şey. Mesela iç eyaletler çok tutucudur hayatta böyle bir insan tipi göremezsin. Ama bir New York desen İstanbul gibi her tipte insan var tabii. Ayrıca amerikan insanları türklerden de sıcak, dost canlısı olurlar:)

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben arizona da bir sene yaşadım , bahsettiklerin gerçek değil , türkiyede neyse orda da aynı . Maddi sorunları olan da var , iyi insan da kötü insan da . Malum televizyonlarımız hep uç noktaları gösteriyor . Eğer gerçekten amerikayı merak ediyorsan , iki haftalığına geziye git derim , sonra orada özenilecek ilginç birşey olmadığını görür geri dönersin . Amerikada maddi durumun iyi olur ayrıca , ama türkiyede alıştığın dünya kadar şeyin aslında ne kadar güzel olduğunu orda eksikliğini gördüğünde anlarsın , böyle de bir özelliği var.

0|0
    0|0
    • Ben orada farklı bi şey olduğu için gitmiyorum ki zaten, sadece hayalim o ülke üzerine ve oraya gitmezsem burada hiçbir şey olamayacağım. O ülkeye özenmiyorum, ama gitmeyi kesinlikle istiyorum fakat korktuğum bi nokta vardı işte o da sorduğum nokta. Ama Türkiye gibi dedin ya, rahatladım ve sevindim.

• Ayrıca lütfen bu ülkede birşey olamayacağını düşünme çünkü aynı zorluklarla orada da karşılaşıcaksın üstelik kültür farklılığına alışırken vakit kaybediceksin . Önce kendine inanmanı tavsiye ediyorum ve başaracağına inanıyorum :)

0|0
    0|0
    • Kendime inanıyorum ama arada insanların söyledikleri korkutuyor buna engel olamıyorum, teşekkürler. :)

• Tamam ben de pek sevmemde, hadi ama dostum...asdasdasd

böyle de b*k atılmaz ki

0|1
    0|0
    • link Reis keşler bu bir gerçek dkhfkskd

• Bence yararlı oldu cevaplar.. Kız amerikada evinde gibi rahat olacak.. dsfghjkkfskf

• Naughty America Brazzers bunlar amerika için vazgeçilmez kaynaklar.. hfsgjhsf

• aslında gitmekte fayda var

0|0
    0|0
  • Ben dayı oğlu gitti ordan biliyorum tuttuğunu şeyediyormuş orda millet bende söylemesi tatlım

0|0
    1|0
  • madafaka diyolla :((

0|0
    0|0
  • Vay anasını ... Biz niye görmedik yahu.. bak kızdım şimdi USA e :) aslında nekadar terbiyesizlermiste bize gostermemisler bunu... :) :)

Sen bu saflikla evden dışarıya adım atma derim. :)

0|0
    0|0
  • dendi gibi değil ama hayat daha özgür olduğu için yoldan çıkmışıda bol insan boluktan şaşırabiliyor bir noktadan sonra :)

0|0
    0|0
  • Hepsi bağımlı pezoların :D

0|1
    0|0
    • -bitch dediğimiz kız tipinden alacaktım ben...

-taze bitti, ama çakma var.Türkiye'li...

-ver abi ver ondan ver, napalım idare edicez...sadsadasd

• hatta pis zenci versiyonu bile var bu şarkının link

playboy için hazırlamışlar ama kısmet olmamış

• fetocan da sırf bu yüzden gitmedi mi amerikaya, bitchleri tövbe ettirmek için.

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...